10 GÜNDE 12 KİLO VERDİM

Merhaba kızlar az once tesadüf buldum burayı bu diyeti denemenizi onermem sağlık açısından cabuk verilen kilo çabuk geri alınır sağlıcakla kalın

Buraya bir gazla diyete başlayan arkadaşlar neredesinix? Bir yıl olmuş 10 günlük diyerin donu gelmedi mi? Ne oldu sonuölarınızı paylaşırsanız sevinirim

Listeye uydum ve ekstra bir de spor yaptım. Biraz zorlandim açıkçası. Uyumaya hazırlanıyorum fakat kendimi çoookkk aç hissediyorum bakalım yarın nasıl uyanacagim.

Eveeett bugun yeniden basliyorummm.yesil cayi 500 ml icemem ben ama suyumu ictim 500 ml. Ve 1 form cay ictim. Salatalik domates ve biber yedim 1 er tane.sonrasinda tekrar 500 ml su ictim. Saat 15:00 gibi ogle yemegimi yiyecegim.gun icinde tekrar yazarim kizlar.buarada kilom 68.8.

Eveeett bugun yeniden basliyorummm.yesil cayi 500 ml icemem ben ama suyumu ictim 500 ml. Ve 1 form cay ictim. Salatalik domates ve biber yedim 1 er tane.sonrasinda tekrar 500 ml su ictim. Saat 15:00 gibi ogle yemegimi yiyecegim.gun icinde tekrar yazarim kizlar.buarada kilom 68.8.
Bende başlıycam buna takipteyim2 sizi :)

Bende başladım bu diyete biraz kilo verip sonra kontrollü bir sekilde ilerlerim, 2 gün oldu 1 kilo verdim, kendimce uyarladım biraz sabahları normal cay iciyorum yesil cayi pek sevmiyorum, ve akşam ayrandan sonra midem kazınirsa 2 tane kuru kayısı yiyorum, simdi iyi bakalım devamı nasil olucak, konu sahibinr tesekkurler

X