10 GÜNDE 12 KİLO VERDİM

ben bugün tekrar başladım sabah evde tartıldım 66 geldim sabah 7de işbaşı yaptığımdan 5,30-6,00 arası uyanıyorum oyüzden kahvaltıda yiyeceğim domates salatalığı doğradım işe getirdim şimdi 500 ml yeşilçayla başlıcam

dün öğlen yemeğinde biraz pizza kaçamağım oldu onun dışında 2 yemek kaşığı biraz yoğurt yedim akşamki yoğurt menüsünü zencefil ver zerdeçal tozu koyarak yedim dün hiç spor yapmadım bugün sporada başlamayı düşünüyorum genel anlamda fazlalık basenlerde olduğu için 30 günlük squat programını günde 3 set şeklinde yapıcam eşimle iddiaya girdik 11 ekime kadar (2.evlilik yıl dönümümüz) oyüzden çok sıkı diyet ve spor yapıcam

kızlar günaydın daha önce bu diyete 2 kere başladım yazmama rağmen devamı gelmedi isveç yaptım falan 9 günde 2.5 kilo falan anca verebildim oyüzden sıkıldım 13e tamamlamadım 66yla başlamıştım 63.5 la bitti 2-3 gündür aşırıya kaçmadan az kalorili besinlerle besleniyorum bu sabah kilom 63 eğer başlamak isteyen olursa pazartesi bu diyete başlamayı düşünüyorum..

kızlar günaydın daha önce bu diyete 2 kere başladım yazmama rağmen devamı gelmedi isveç yaptım falan 9 günde 2.5 kilo falan anca verebildim oyüzden sıkıldım 13e tamamlamadım 66yla başlamıştım 63.5 la bitti 2-3 gündür aşırıya kaçmadan az kalorili besinlerle besleniyorum bu sabah kilom 63 eğer başlamak isteyen olursa pazartesi bu diyete başlamayı düşünüyorum..

Ben başlamak istiyorum ama mantığını anlamadım canım ya

canım sabah 500 ml 2 büyük kupa yeşil çay içicez yarım saat sonra domates salatalık biberle kahvaltı ama peynir ekmek falan yok sonra yarım litre su öğlen yemeğinden öncede yarım litre su öğlen yemeği sade soda ve 6 kaşık sebze yemeği yine yarım litre su akşamda sade yoğurt ve ayran kesinlikle et tüketmek yok

Bu diyeti uygulayin
Vucudunuzun su dengesini mahvedin
Kaslari eritin
Metabolizmayi yavaslatin
10 gunde cogunlugu kas olan 12 kg verin
Sonra 3 ayda 20 kg yag depolayin
Catlak ve selulite davetiye cikartin

Gunaydin kizlar .
Bu başlikdaki yazi ilgimi cekdi okudum baya sayfalati.
Benden size acizane bir tavsiye 105 kilodan 78 inmiş birisi olarak yaziyorum asla hizli zayiflamayi denemeyin
Salikli kilo vermeye çalişin az az giden kilo salikli ve kalicidir.
Cok şukur verdigim kilonun bir mislin bile geri almadim .
Şimdi kendime guvenerekden yerde kalan kilomu qiram qiram vermeye calişiyorum.
Unutmayin arkadaşlar hizli verilen kilo hizlida iki kati alinarak geri doner.
Mantikli duşunun ya bir ayda 10 kq zayiflamak asla salikli birşey değil.
Asla elinizi soyutmak kimi bir niyyetim yokdu himmmmm bu arada başlamak isteyen arkadaşlarada başarilar diliyorum .
Amma en guzeli kendinize bir sinir yapin hee şeyden azar azar yiyerek zayiflamayi secin .
Eleşdirisi olan varsa buyursun yazsin .
Yazimi beğenenlerde yazsin merak etdim.
Hepinize başarilar dilerim istediginiz kiloya salikli catasiniz..

ben bu sabah tartılamadım canım evden gelmedim işe haftasonu biraz kaçırdım yemeği ama yürüyüşümde çok en son 63 görmüştüm cuma sabahı hadi hayırlısı bakalım

X