🧮📖1. Sınıf anneleri 🖇️2023-2024📎📚

Bilmiyorum ki ya en baştan karşıydı ama altına yapacak kadar düşünmemiştim. Şimdi de hiç sorun yokmuş gibi Konuşuyor bakalım yarın napacak.

Gitti anasinifina çokta iyidi orda. Abileri de çok istekliydi hep bilemedim ki
Panik yapmış olabilir tuvaletini yapmamak için kendini sıkıp tutamamış da olabilir

Benim kızda bugün tuvaleti kullanmamış okulda öğle arası yemek götürdüğümde gidelim dedim yapmadi .adapte olamıyorlar daha Lora :KK43:

Toplantıda karar çıkar daha aijo genelde bizim burda öğretmenler kararlastirip tüm şubeler aynı seti alıyor

Bu yıl 4 şube birden 4 ude uyum sağlar mı birbirine bilmiyorim ama öğretmen ilk hafta olmasa bile 2. Haftada toplantı yapar diye düşünüyorum ozaman bahsi geçer
Evet bizimde öyle tüm şubeler alıyor. Toplanti yaptık geçen cuma günü

Kendi çocuğumdan bahsedeyim 2021 -2022 döneminde bir dönem anaokuluna gitmişti .geçen yıl da tam zamanlı anasinif egtimini aldı .

Sesli Harfleri tanıyor harfleri tanimasada kendi ismini ve bizim isimlerimizin baş harflerini yazıyor

Sayıları 50 ye kadar sayıyor ama tanımıyor

Ritmik saymalarda sadece 2leri biliyor 🫠

Yarın sınıf belirleme kuramiz var çok heyecanlıyız 🫠
Benim oğlan da 2017li bu yıl yine anaokukuna yolladım daha küçük 😊😊

Merhaba kızlar. Ben anca gordum grubu. Bende 2 1.sınıf atlattım ama bu baska telas. Yıne ela lale zorlayacak.
Set haftaya gelıyormus bzıımde topşu alındı ama hangı yayın denmedı
E harfıne gectık dun
Yzmamuz pek yavas hızlanması lazım ama canımız pek ıstmıyo guzel yazmak istiyor

Ben verdim oğlumu 1 e.
Aynı sizin oğlunuz gibi doğum tarihi de ama bu çocuktan çocuğa değişebilir bir şey.
Hayırlısı olsun.
Yapabiliyor aslında sayıları harfleri biliyor boyaması da iyi geçen yılda anaokuluna gönderdim bu yıl yine ilk okul orta okul bir olunca büyüklerin arasında kendini savunamaz diye yollamadım

Panik yapmış olabilir tuvaletini yapmamak için kendini sıkıp tutamamış da olabilir

Benim kızda bugün tuvaleti kullanmamış okulda öğle arası yemek götürdüğümde gidelim dedim yapmadi .adapte olamıyorlar daha Lora :KK43:
sıkmıs cok sorun cıkardı da carsamba günü biraz kararlı ve azcık sertlestım. sonrakı gunde yedek olarak sevmediği pantolon koydum gıymemek ıcın yapmamıs 2 gundur normallesme var cok sukur
Kitap setleriniz belli oldu mu kizlar hangi yayınları kullacaksaniz ilk dönem ?
calıskan arı aldık

sıkmıs cok sorun cıkardı da carsamba günü biraz kararlı ve azcık sertlestım. sonrakı gunde yedek olarak sevmediği pantolon koydum gıymemek ıcın yapmamıs 2 gundur normallesme var cok sukur

calıskan arı aldık
Olur olur inşallah alışır .. bizimki sanki 10 yıldır bu okula gidiyormuş gibi :olamaz: üst sınıflara el kol yapıp ne bakıyon oğlum diyormuş :olamaz: bu kadar bana benzemeseydi iyiydi aslında :olamaz:

yaaa cok tatlı maşallah olsun öyle olsun ya amaan aglayıp mızmız olacagına.
Yok hiç aglamadi ..üst sınıflarla kavgasına biraz cikistim ben kızdım diye ağladı 🫠 öğretmeni çok memnun derste çit cikarmiyormus ama tenefuslerde aslan kesiliyor ..ve hep erkeklerle oynuyor kizlarla😑 anlaşamıyor 😑

X