🧮📖1. Sınıf anneleri 🖇️2023-2024📎📚

Evet Çarşamba -persembe-cuma olarak ayarlamış bizim okul uyumu ..bugün hem kendi kuralarini cekip sınıflarını da belirleyecekler 2 gündür içi içine sigmiyor :rolleyes:

Günaydın kızlar. Mart 2017 de beni kızım. Dün ve önceki gün heyecandan karnıma ağrılar giriyordu. Neyseki dün bol bol ağladım da biraz yatıştım 😂 bugün saat 10 da dersimiz ama prenses hazretleri hala uyuyor 🤦‍♀️
Yaaa cok heyecanli 🥹😍 hepsine basarilar, cok mutlu okul yillari olsun 🥰🙏🏻

İyi geceler ☺️ bende ilk cocugumla ilkokul serüvenine başlıyorum. Bizimde 4 yaşında kreşe başlamasiyla biraz okul tadı aldık ama tabi ilkokul bambaşka :)
Hayırlı olsun bakalım ne gibi maceralar bizi bekliyor bizimkiler dün etkinlik yapmış .ahtapot yapistirmislar her bacağında farklı çizgi çalışması vardı güzelmiş 😍

Hayırlı olsun bakalım ne gibi maceralar bizi bekliyor bizimkiler dün etkinlik yapmış .ahtapot yapistirmislar her bacağında farklı çizgi çalışması vardı güzelmiş 😍
Bizimkilerde çizgilerin üzerinde hamur oynamışlar 😊 pazartesi okuma yazma kitabı defteri gidecek yanlarinda

Bizimkilerde çizgilerin üzerinde hamur oynamışlar 😊 pazartesi okuma yazma kitabı defteri gidecek yanlarinda
Bizde herşeyi ni gönderdik ama yeni gelenler olunca baslayamamislar bugün çizgi çalışması -boyama yapmışlar yine :)

Selam çok iyi olmuş bu topik
Kızım beni bu yıl çok yoracak iki abisi var 3 ve 5.sınıf dediğin gibi bu değişik birşey oldu benim için. Öğretmen iki kez aradı konuşmuyormuş bilerek altına kaçırmış 🤦‍♀️ oryantasyona katılamamıştı bugün de öğretmene beni tanımanıza gerek yok 2 gün gelicem sadece demiş 🤐

Kızım beni bu yıl çok yoracak iki abisi var 3 ve 5.sınıf dediğin gibi bu değişik birşey oldu benim için. Öğretmen iki kez aradı konuşmuyormuş bilerek altına kaçırmış 🤦‍♀️ oryantasyona katılamamıştı bugün de öğretmene beni tanımanıza gerek yok 2 gün gelicem sadece demiş 🤐
Yeni nesilin nasıl bir özgüveni var ya :KK43: emin yanj iki gün geleceğinden .
Dikkat mi çekmek istedi acaba Lora o_O

Anasinifina gitmiş miydi? Evde abla abi yanında olumsuz konuşmuş olabilir mi. Ya of okul açılıyor vs okula gitmek istemiyorum gibisinden

Yeni nesilin nasıl bir özgüveni var ya :KK43: emin yanj iki gün geleceğinden .
Dikkat mi çekmek istedi acaba Lora o_O
Bilmiyorum ki ya en baştan karşıydı ama altına yapacak kadar düşünmemiştim. Şimdi de hiç sorun yokmuş gibi Konuşuyor bakalım yarın napacak.
Anasinifina gitmiş miydi? Evde abla abi yanında olumsuz konuşmuş olabilir mi. Ya of okul açılıyor vs okula gitmek istemiyorum gibisinden
Gitti anasinifina çokta iyidi orda. Abileri de çok istekliydi hep bilemedim ki

Bilmiyorum ki ya en baştan karşıydı ama altına yapacak kadar düşünmemiştim. Şimdi de hiç sorun yokmuş gibi Konuşuyor bakalım yarın napacak.

Gitti anasinifina çokta iyidi orda. Abileri de çok istekliydi hep bilemedim ki
Kızıp bağırma sakın. Sen sakin oldukça o da sakinleşir hemen adapte olamayabilir

Toplantıda karar çıkar daha aijo genelde bizim burda öğretmenler kararlastirip tüm şubeler aynı seti alıyor

Bu yıl 4 şube birden 4 ude uyum sağlar mı birbirine bilmiyorim ama öğretmen ilk hafta olmasa bile 2. Haftada toplantı yapar diye düşünüyorum ozaman bahsi geçer
Bizim bütün 1.siniflara kitap seti aldiriyorlar. Var mı sizde de böyle birsey

X