1 GÜN ARALIKLI SIVI DİYETİ ARKADAŞI

Cicekkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2019
662
182
Herkese merhaba.Daha önce böyle bir başlık açmıştım şimdi yine açıyorum çünkü diyet arkadaşı arıyorum 😊 Biz bu diyeti buradan bir arkadaşımla yapıyoruz.1gün çokça sıvı tüketiyoruz ertesi gün serbest gün oluyor.Bu şekilde kilolar gidene kadar devam ediyoruz..Ertesi gün serbest olduğu için canımız birşey çekerse sabretmek daha kolay oluyor.Birlikte daha iyi motive oluruz.Bize katılmak isteyen var mı😊

Son düzenleme:
Herkese merhaba.Daha önce böyle bir başlık açmıştım şimdi yine açıyorum çünkü diyet arkadaşı arıyorum 😊 Biz bu diyeti buradan bir arkadaşımla yapıyoruz.1gün çokça sıvı tüketiyoruz ertesi gün serbest gün oluyor.Bu şekilde kilolar gidene kadar devam ediyoruz..Ertesi gün serbest olduğu için canımız birşey çekerse sabretmek daha kolay oluyor. Sıvı beslendiğimiz günler sıvılardan 1er çay bardağını geçmeyecek kadar içmemiz gerekiyor.Böyle hem ölçülü,hem doyurucu ve sürdürülebilir oluyor.Ben bir süre uygulayıp 10günde 4kg verdim.Ama o zaman daha az sıvı tüketiyordum.Meselâ süt mü içiyorum yarım çay bardağı kadardı,azdı yani öyle olunca sürdüremedim, düzenli yapamadım ve bıraktım. Şimdi çokça sıvı tüketerek düzenli başlayacağım inşallah, arada minik kaçamaklarda olsa düzenli yapmaya çalışacağız.Birlikte daha iyi motive oluruz.Bize katılmak isteyen var mı😊
Ben katılmak istiyorum bilgi verir misiniz nasıl yapıcam ☺️

X