1 Ayda 4 kg Test Edildi Onaylandı...

Kızlar bende kilo almaya çalışıyorum. 1.79 boy 55 kilodan 62 kiloya çıktım buraya yediğim yemekleri attim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 51 kilo civarindayken 46'a düştüm. Çevrem kötü görünmediğimi söylese de eski kıyafetlerim üzerimde emanet gibi durduğu icin kendimi kötü hissediyorum. Kilo almal icin bir ara karbonhidrata sardım, ekmek, tatlı bol bol yedim sonra şeker hastası oldum. Çok kötü günlerdi ama şimdi iyileştim. Ama bu beni sağlıklı beslenme ve hareket konusunda takıntılı yaptı. Hazır gıda, tatlı yemiyorum. Bir gün yürüyüş yapmadıysam ertesi gün karda, yağmurda da olsa yine yürüyüş yapıyorum. Cicibebe tatlı diye yiyemem. Yesem de az yiyebilirim sanırım. Istahim açık, öğün atlamıyorum, sisene kadar yiyorum ama yok kilo alamıyorum. Bazen böyle güzelim diyorum bazen çok üzülüyorum. Icimi dökmek istedim...

Devam eden var mı ? Ben önceden bir ara yiyordum kiloda almıştım bıraktım şimdi tekrar başlıyorum. Geceleri büyük çorba kasesine yiyordum şimdi sabah ve gece olarak devam etmeyi düşünüyorum daha etkili olur mu acaba

kızlar öncelikle hiçbirimiz öyle aman aman 1 ayda 7-8-9-10 kg alalım diye uğraşmayalım olmuyo hem sağlıklı bir şekilde hemde eziyetsiz kilo aldığım tarifi veriyorum çok basit belki duymuşsunuzdur bi kaç konuda yazmıştım bunu;
akşamları yatmadan tok karna
** 2 kase büyüklüğündeki bi kaba sıcak süt (elinizi ne yaksın ne yakmasın o arada sıcaklık)
** İçine 15-20 adet bebe bisküvisi koyup eritin mama yapın
** 1 tatlı kaşığı da pekmez yada balla tadlandırın
****Ben bunu tam 3 ay aralıksız her akşam yaptım babam eve 12'li paketlerde süt aldı 5 kg lik hero baby biküsvileri bittikçe aldık hiç ara vermeden yaptım bunu ayda 4 kg 3 ayda ortalama 10-12 kg

45 kg den asla bir gram yukarı çıkamayan ben adıma safinaz koyanları kapak ettim :KK33: ve şuan tam tamına 56kg'yim boyum 1,68 düşünün iişte bu sayede çevremde ben gibi olan 3 arkadaşıma kilo aldırdım.
Ama bunu kesinlikle aralıksız ve tok karna yapacaksınız yatmadan önce yiyip yatacaksınız.

Denenmiyecek bişey değil ve asla bi zararı yok çünkü bebe bisküvileri karbonhidrat ve liflerce zengin besleyici yiyeceklerdir. :KK71:c
kızlar öncelikle hiçbirimiz öyle aman aman 1 ayda 7-8-9-10 kg alalım diye uğraşmayalım olmuyo hem sağlıklı bir şekilde hemde eziyetsiz kilo aldığım tarifi veriyorum çok basit belki duymuşsunuzdur bi kaç konuda yazmıştım bunu;
akşamları yatmadan tok karna
** 2 kase büyüklüğündeki bi kaba sıcak süt (elinizi ne yaksın ne yakmasın o arada sıcaklık)
** İçine 15-20 adet bebe bisküvisi koyup eritin mama yapın
** 1 tatlı kaşığı da pekmez yada balla tadlandırın
****Ben bunu tam 3 ay aralıksız her akşam yaptım babam eve 12'li paketlerde süt aldı 5 kg lik hero baby biküsvileri bittikçe aldık hiç ara vermeden yaptım bunu ayda 4 kg 3 ayda ortalama 10-12 kg

45 kg den asla bir gram yukarı çıkamayan ben adıma safinaz koyanları kapak ettim :KK33: ve şuan tam tamına 56kg'yim boyum 1,68 düşünün iişte bu sayede çevremde ben gibi olan 3 arkadaşıma kilo aldırdım.
Ama bunu kesinlikle aralıksız ve tok karna yapacaksınız yatmadan önce yiyip yatacaksınız.

Denenmiyecek bişey değil ve asla bi zararı yok çünkü bebe bisküvileri karbonhidrat ve liflerce zengin besleyici yiyeceklerdir. :KK71:
Cnm bende senin gibi zayifim hamileligimde 60 kiloya kadar çıktım ama bu kiloyu kırkım çıkmadan geri verdim ve yine 45 kiloya düştüm senin gibi banada herkez Safinaz kuru fln gbi isim takiyolar ve çok sinir bozucu oluyo mutalaka denicem tarifin için teşekkürler 😊

Cnm bende senin gibi zayifim hamileligimde 60 kiloya kadar çıktım ama bu kiloyu kırkım çıkmadan geri verdim ve yine 45 kiloya düştüm senin gibi banada herkez Safinaz kuru fln gbi isim takiyolar ve çok sinir bozucu oluyo mutalaka denicem tarifin için teşekkürler 😊
bende 44 ile hamile kaldim 62 ile doğum yaptım su an 50 kiloyum.

Ben de bugun 4 kutu cıcıbebe aldım 2 d e sut aldım basladım vakalım. Ama ben her ogunden sonra bı kase yemeyı planlıyorum bugun aksam yemegnden sonra 1 kase yedm ıcıne seftalı ve pekmez kattm bıraz .. 46 yım 55 olmak ıstıyorm bakalm

Ben de bugun 4 kutu cıcıbebe aldım 2 d e sut aldım basladım vakalım. Ama ben her ogunden sonra bı kase yemeyı planlıyorum bugun aksam yemegnden sonra 1 kase yedm ıcıne seftalı ve pekmez kattm bıraz .. 46 yım 55 olmak ıstıyorm bakalm
Ayrıca ben 152 boyunda 46 kgyım. Arkadas herobaby demıs ama ben ulker cıcıbebe aldım farkedermı kı 🙄

Hadi bakalım bende bu akşam başlıyorum, 47 kilo ile başlıyorum hergün düzenli yiyip burdan da paylaşıcam bakalım göreceğiz, hedefim 55 kilo :KK16:

X