Otele Çağırma

Sürterim mi 🙄 Apartta bir de 🙄 adamı iğrenç ve abaza bulmakla birlikte; isteklerini tak diye dile getiren ve bunu ucuza ve kendi çıkarına doğru eviren insanları başarılu bulurum. Dehlediniz herhalde ?

Ben de öyle diyorum kendime,şu an duygularım ona karşı fazla bu nedenle ayrılmak zor geliyor.Mantığımı devreye soktuğum an zor olmayacak.
Duyguların ne zaman azalacak biliyor musun o otel odasında seninle birlikte olup sonrasında seni umursamadığı zaman. Kendini böyle bir ilişkiye layık görüyorsan hepsini bizzat yaşayacaksın

Ben de bekarken kocamı otele çağırmıştım 🥲

Benim Arap bir sevgilim Araplara gündelik evler ayarlardi. Ama kerhane gibi değil😂 sürü sepet aileleriyle gelenler otelde kalmak istemezlerdi, öyle aile evleri. Ben kendim demiştim, "bak aklıma ne geldi, ayarla bir gün, rakı meze alalım sizin evde takılalım bir gün. Meyhaneye gitmekten iyidir" diye
😎😎😎
İşte işini bileceksin. O da bana benzer teklifle gelse sorun cikarmazdim. Çünkü eve 'beraber sofra hazırlayıp romantik bir gün' geçirmek için gidiyordum. 'sürtüşmek için ev tutalim' diye değil. Haliyle kendimi kötü hissettmiyordum
valla kankalar şimdi ben de eski toksik sevgilimi otele götürdüm bi keresinde
eviyle ilgili bi sıkıntı olmuştu, hafta sonu başka yerde kalması gerekiyordu
onca derdinin arasında çok lazımmış gibi benle buluşmak istedi gece vakti, kafeye gittik
dedim bu böyle olmaz gel bi otele gidelim bari normal bi yatakta uyu
sokakta kalmaktan iyidir dedim ahaha
e otele gidince gece beraber de olduk tabii ama önden biraz takılmıştık sohbet falan
bunlar önden pazarlık edilecek şeyler değil
ay ne art niyetliymişim püüü bana :KK53:

Ben de öyle diyorum kendime,şu an duygularım ona karşı fazla bu nedenle ayrılmak zor geliyor.Mantığımı devreye soktuğum an zor olmayacak.
Duygu değil o beklenti. Siz oldurmaya çalışıyorsunuz, hırs yapmışsınız kendi içinizde. Asosyal bir incelden Romeo yaratmaya uğraşıyorsunuz.

ayrıca şunu söyleyeyim otele giderseniz adınıza kayıt oluşturulacak o kişiyle kaldığınız için bunlar silinmeyecek hani bir şey olmaz ama sizin kadar kapalı düşüncede biri bunu istemez diye düşünüyorum

İstemediğimi belirttim zaten,tamam gitmeyiz dedi.
Ben senin yerinde olsam önceki konularında bahsettiğin şekilde benimle yazışan, konuşan biriyle çoktan iletişimi kesmiştim.

Ben senin bu adamdan ayrılacağını da düşünmüyorum açıkçası . O yüzden bu adamı böyle kabul et, en azından niyeti belli . Bu adam böyle böyle seninle evlenmeden cinsellik de yaşar, bu çok belli. Öyle olursa burada yine konu açma, çünkü epey taşlanırsın diyeyim.

İstemediğimi belirttim zaten,tamam gitmeyiz dedi.
Kafanda bu kişiyi o kadar büyütmüşsün ki tamam gitmeyiz diyince hemen inanıyorsun ama o şimdilik tamam gitmeyiz diyor ürkütmemek için amacına ulaşana kadar bırakmayacak . Çok büyük darbe almadan bırakmayacak gibisiniz aynı şeyleri bende yaşadım çok ağır istismara uğradım hala terapilerle aşmaya çalışıyorum umarım gözünüzü açarsınız öyle biri değil demeyin kesinlikle öyle biri.

Kafanda bu kişiyi o kadar büyütmüşsün ki tamam gitmeyiz diyince hemen inanıyorsun ama o şimdilik tamam gitmeyiz diyor ürkütmemek için amacına ulaşana kadar bırakmayacak . Çok büyük darbe almadan bırakmayacak gibisiniz aynı şeyleri bende yaşadım çok ağır istismara uğradım hala terapilerle aşmaya çalışıyorum umarım gözünüzü açarsınız öyle biri değil demeyin kesinlikle öyle biri.
Allah korusun ya

Devam kanka. Çok belli bu.

Burada bir üye demişti zamanında " burada bazılarının konularını görünce ' herkes hak ettiği hayatı yaşıyor, çünkü kendini ona layık görüyor' " diye.

Cidden o kadar doğru ki.
ben demiş olabilir miyim çünkü bana aşırı tanıdık geldi ve tam benden çıkacak bi cümle gibi ahahah
ben demediysem de altına imzamı atarım kim dediyse
sahibi çıkmazsa sahiplenebilirim bu cümleyi :KK70:

Ay biraz düşünmüş otel pahalı gelir diye saat başı ücret alınan o pislük içindeki apartlara götüreyim demiş, djdjdjjd yemek işi de ucuza gelir diye yemek yapalım beraber demiş ay ahahhahah delirecem. İrezillik ya resmen.
apartların hijyen durumunu merak edenler için amme hizmeti gelsin mi benden :KK70:

her türlü apart, günlük kiralık ev ajhdjddfjkj

midesi hassas olanlar bakmasın sakın

X