Otele Çağırma

EscobarCesur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2018
2.333
2.357
26
Merhaba,umarım iyisinizdir.O kadar üzgünüm ki.Burada beni uyaran üyeler olmuştu,annem de istememişti ama ben dinlemedim.Yusufla konuşmaya devam ettim.Beni sevdiğini düşündüm.Bana gerçekten değer verdiğini düşündüm.Beni otele davet etti.Şok oldum.Sadece öpüşürüz,sürtünme olur diyor.Bir de aparta gideriz,beraber yemek yaparız.Bir evde nasıl oluyoruz görmüş oluruz dedi.O kadar üzülüp kırıldım ki.İnsan sevdiğini nasıl otele,aparta davet edebilir bilmiyorum.Bunlar bana çok ters şeyler.Sadece böyle birini sevdiğim için üzgünüm.

Merhaba,umarım iyisinizdir.O kadar üzgünüm ki.Burada beni uyaran üyeler olmuştu,annem de istememişti ama ben dinlemedim.Yusufla konuşmaya devam ettim.Beni sevdiğini düşündüm.Bana gerçekten değer verdiğini düşündüm.Beni otele davet etti.Şok oldum.Sadece öpüşürüz,sürtünme olur diyor.Bir de aparta gideriz,beraber yemek yaparız.Bir evde nasıl oluyoruz görmüş oluruz dedi.O kadar üzülüp kırıldım ki.İnsan sevdiğini nasıl otele,aparta davet edebilir bilmiyorum.Bunlar bana çok ters şeyler.Sadece böyle birini sevdiğim için üzgünüm.

Yani ortak istekler olan bir ilişkide aparta ya da otele gitmeye karşı değilim ama sevgilinizin niyeti bariz ortada, çok çirkin bir yaklaşımı var, sevmeyin böyle birini uzaklaşın

Hiç üzülmeyim bu da bir tecrübe. Yıllar önce benim başıma geldi. Bir beyle tanıştım, beni kendi semtine buluşmak için çağırdı. İlk tuhafıma gitti. İlk buluşmalarda ya erkek kıza gider ya da ortada biyerde buluşulur, adamın ayağına çağırması garip geldi. Neyse gittim ben. Aman adam evine sokmak için çağırmış, niyet başkaymış. Dünyanın yolunu bu yüzden gitmişim. Adam da avrupa yakasında ben anadolu. Sonradan kendime söz verdi ilk buluşmadan hiç bir erkeğin yanına gitmem diye :) Bakın bu da bir tecrübe.

İlk buluşmamız değil
Bu herif sana ilk buluşmada önce de söylüyordu. Halen aklama peşindesin. Sen de bir garipsin. Burada sana neler neler söylendi. Ayrıca ipsiz sapsız eğitimsizin tekiydi diye hatırlıyorum. Neyse senin bileceğin iş.

En azından niyetini dile getirmiş. Bazı pişmanlıklar yaşanmadan gerçek niyetine ve yüzünü görmüş olduğuna sevinmelisin

Bu herif sana ilk buluşmada önce de söylüyordu. Halen aklama peşindesin. Sen de bir garipsin. Burada sana neler neler söylendi. Ayrıca ipsiz sapsız eğitimsizin tekiydi diye hatırlıyorum. Neyse senin bileceğin iş.
Boyacı kendisi.Aslında 2 yıllık üniversite okumuş.İlk zamanlardan beri cinsellik isteği fazlaydı.Bu tarz bir teklifte daha önce söylemisti aslında ama bu sefer baya açık bir şekilde teklif etti.

Boyacı kendisi.Aslında 2 yıllık üniversite okumuş.İlk zamanlardan beri cinsellik isteği fazlaydı.Bu tarz bir teklifte daha önce söylemisti aslında ama bu sefer baya açık bir şekilde teklif etti.
Aşırı itici ve iyi niyetli gelmedi bana. Böyle şeylerin pazarlığını yapan birisi bana masum gelmedi, gelmez. Bir de davul bile dengi dengineciyim.

X