Otele Çağırma

Aylar önce de mesajlarda ilk buluşmada öpüşme pazarlığı yapıp iç çamaşırla uyuruz bir şey olmaz yarı çıplak yatalım diye konuşan Yusuf mu size değer veriyordu ? adam dümdüz yol yordam bilmez birisi mesajda öpüşme ve sürtünme pazarlığı yapan koca eşşekten hayır mı gelir.Sizi de sevmiyor sevişecek kadın kalmamış konuşuyor işte.Bunlara rağmen devam edip sizi onlarca kişi uyarmasına rağmen sanki ilk defa duymuşsunuz gibi bu lafları aman çok üzüldüm...çok şaşkın kırgınım tavırlarınız komik geldi bana.
Haklısınız,ben onu kafamda fazla büyütmüşüm.

ilişki belli bi noktaya geldikten sonra cinsellik yaşanması çok doğal
yalnız yaşamayan bireyler de bunu yaşamak için mecburen otel, apart, ev tutma gibi seçeneklere yöneliyorlar bu da doğal
ama senin yusuftaki sıkıntı şu
bu primat zaten sana daha ilk buluşmada öpüşmenin pazarlığını yapmıştı
şu an neden üzgünsün ?
sen bunun ne mal olduğunu bile bile onunla konuştun
demek ki böyle bi insana kendini layık görüyorsun
o da seni böyle cinsellik pazarlığı yapmaya layık görüyor
herkes hak ettiğini yaşar.

sana yine burda sayfalarca yazılacak, sen haklısınız deyip geçiştireceksin herkesi
bi süre sonra yusufla merdivenaltı pis bi otelde buluşup cinsellik yaşayacaksın
yusuf sürtünme falan diyerek seni kandıracak, iş gerçekten yapmaya geldiğinde çok daha ilerisini yapacak
sen de buraya ağlaya ağlaya konu açacaksın yusuf beni kullandı bekaretimi aldı (senin tabirinle) şimdi de telefonlarıma çıkmıyor diye
beni bu halimle kim kabul eder bundan (senin tabirinle) sonra diyeceksin
bunu yaşamazsan benim de adım sino değil .

Her seferinde yazıyorum, daha iyisini bulabilecek olsa zaten bulurdu. Demek ki hak ettiği kişi hayatında. Adamı eziklemeye gerek yok, adam başından beri net. Ne işini ne ailesini ne ilişki beklentisini hiç saklamamis. Kendini ona layık gören birine durup durup gaz veriyorsunuz ama bulup bulacağı Yusuf işte. Aylardır da her yoruma rağmen devam ediyor, hak ediyor.

Bu herif sana ilk buluşmada önce de söylüyordu. Halen aklama peşindesin. Sen de bir garipsin. Burada sana neler neler söylendi. Ayrıca ipsiz sapsız eğitimsizin tekiydi diye hatırlıyorum. Neyse senin bileceğin iş.
Bu kullanıcı fikir almak için hep yazıyor ama asla ve asla kimseyi dinlemeyip kendi bildiğini okuyor ve rahatsız olsa bile görüştüğü erkekleri hep aklama peşinde. Parmaklarımızı yormaya gerek yok o yüzden...

sana yine burda sayfalarca yazılacak, sen haklısınız deyip geçiştireceksin herkesi
bi süre sonra yusufla merdivenaltı pis bi otelde buluşup cinsellik yaşayacaksın
yusuf sürtünme falan diyerek seni kandıracak, iş gerçekten yapmaya geldiğinde çok daha ilerisini yapacak
sen de buraya ağlaya ağlaya konu açacaksın yusuf beni kullandı bekaretimi aldı (senin tabirinle) şimdi de telefonlarıma çıkmıyor diye
beni bu halimle kim kabul eder bundan (senin tabirinle) sonra diyeceksin
bunu yaşamazsan benim de adım sino değil .
Telefonlara çıkar be, bulmuş gül gibi öğretmen kızı, enayi mi ? Bi de mecbur bırakırsa tadından yenmez. Uğraşmadan, yatırım yapmadan, tirbuşonun yardımıyla memur bir karısı olacak. Ailesi de ayıla bayıla kabul eder zaten bulup bulabileceği en iyi kadın diye.

Valla iki tarafın da evi yoksa tabii ki ciftlesecek bir yer bulmaları gerekir. Ama bunu "apart tutayım, sürtüşürüz" diye iğrenç şekilde teklif etmek var, beraber tatil planlayıp o arada yakınlaşmaya fırsat kollamak var. Senin gerizekalı hiç iş bilmiyor. Ama daha gelmeden opusmeyeceksek gelmeyeyim modunda olan biriydi. Devam ederken ne umdun ki?

Valla iki tarafın da evi yoksa tabii ki ciftlesecek bir yer bulmaları gerekir. Ama bunu "apart tutayım, sürtüşürüz" diye iğrenç şekilde teklif etmek var, beraber tatil planlayıp o arada yakınlaşmaya fırsat kollamak var. Senin gerizekalı hiç iş bilmiyor. Ama daha gelmeden opusmeyeceksek gelmeyeyim modunda olan biriydi. Devam ederken ne umdun ki?
Çok haklısınız

Bu kullanıcı fikir almak için hep yazıyor ama asla ve asla kimseyi dinlemeyip kendi bildiğini okuyor ve rahatsız olsa bile görüştüğü erkekleri hep aklama peşinde. Parmaklarımızı yormaya gerek yok o yüzden...
Böyle yorumlar görünce üzülüyorum cidden.

Ben de bekarken kocamı otele çağırmıştım 🥲
Benim Arap bir sevgilim Araplara gündelik evler ayarlardi. Ama kerhane gibi değil😂 sürü sepet aileleriyle gelenler otelde kalmak istemezlerdi, öyle aile evleri. Ben kendim demiştim, "bak aklıma ne geldi, ayarla bir gün, rakı meze alalım sizin evde takılalım bir gün. Meyhaneye gitmekten iyidir" diye
😎😎😎
İşte işini bileceksin. O da bana benzer teklifle gelse sorun cikarmazdim. Çünkü eve 'beraber sofra hazırlayıp romantik bir gün' geçirmek için gidiyordum. 'sürtüşmek için ev tutalim' diye değil. Haliyle kendimi kötü hissettmiyordum

Son düzenleme:
Yemek dediği de YUMURTALI ÇÜKÜNDÜR herhalde abshsjsksndlsksnznzlskskdm
Genel kulturume iğrenç bir katki sağladığın için teşekkürler 😂
IMG_20240502_132108.jpg

Demek ki bu konu daha önce konuşulmuş surtunme talep ettiğine göre konuşmuşsunuz daha önce kimse ile birlikte olmadığınızı söylemişsiniz.
Bunları konuştuysanız demek ki bir şeyler aramızda asildi diye düşünüp otele gidelim başbaşayız kalalım demiş olabilir.

Olayı anlatırken bu kadar çarpıtmak bana hiç doğru gelmedi.

Yoksa ne alaka çocuk surtunme talep edecek hiç bilgisi yoksa cinsel hayatınız konusunda ve abazaysa direkt çağırırdı bu kadar detaya girmezdi. Hem sevgiliyiz diyorsunuz hem ilk buluşma değil.

Konus konus sonra ay beni otele çağırdı konuşmayın o zaman. Bir film repliği geldi aklıma “annem göster ama elletme dedi” 😁

Üyenin eski konularını bildiğimiz için bu şekilde tepki veriyoruz. Yusuf ilk andan beri abazalık yapıyor. Üyeyi defalarca uyarmamıza rağmen dinlemeyip sevgili olmuş adamla

Benim planım daha farklı,yüzüne saymak istiyorum tüm icimdekileri.
böyle biriyle yüzyüze konuşarak eline ne geçecek vaktini daha fazla harcadığına değmez. üzülme kendine kız bence böyle adi birini neden seviyorum diye daha iyi birini hakettiğini düşünürsen daha iyisi çıkar karşına illaki.. ayrıca çıkmasa ne olacak erkeksiz hayat da gayet güzel.

X