Otele Çağırma

böyle biriyle yüzyüze konuşarak eline ne geçecek vaktini daha fazla harcadığına değmez. üzülme kendine kız bence böyle adi birini neden seviyorum diye daha iyi birini hakettiğini düşünürsen daha iyisi çıkar karşına illaki.. ayrıca çıkmasa ne olacak erkeksiz hayat da gayet güzel.
Çok çok doğru.🤗🤗Haklısınız.

Boyacı kendisi.Aslında 2 yıllık üniversite okumuş.İlk zamanlardan beri cinsellik isteği fazlaydı.Bu tarz bir teklifte daha önce söylemisti aslında ama bu sefer baya açık bir şekilde teklif etti.
Haksız mı? Değil. Adam isteğini başından beri belli etmiş siz de kesip atmak yerine görüşmüşsünüz. Herhalde isteğini tekrar tekrar dile getirecektir. Siz kendi sınırınızı çizmiş gözükmemişsiniz en fazla naz yapıyor, ağzından girer burnundan çıkar ikna ederim diye düşünmüş. Söylendi bunlar yani şimdi çok üzgünüm demenize gerek yok hiç.

Bu üyeyi zorunluya benzetiyorum. Sürekli erkek arkadaşıyla ilgili konu açıyor, herkese haklısınız haklısınız diyip kimseyi takmıyor ve bildiğini okuyor 😬 Bence siz yusufla devam ederseniz. Kendi tercihiniz etmek isteyebilirsiniz. Ancak sürekli benden cinsellik istiyor diye konu açmayı bırakın derim. Siz de biz de ezberledik artık adamın cinsellik istediğini.

Üyenin eski konularını bildiğimiz için bu şekilde tepki veriyoruz. Yusuf ilk andan beri abazalık yapıyor. Üyeyi defalarca uyarmamıza rağmen dinlemeyip sevgili olmuş adamla
He yok ben tamamen Yusuf ile konuyu açan kızımız hakkında öyle konuştum. Yani ikisi kendi arasında belli ki cinsellik konuşmuş dedim.
Daha önceki açtığı konuları bilmiyorum ya da kimsenin yanıt verdiğini bilmiyorum benim bu yazdıklarım hepsi konu sahibine 🤭

Bu çok masum olurdu ve cidden çok güzel olurdu ancak öncesinde bir tartışma yaşadık, kalbimi çok kırdı ama gönlümü almadı.
Daha gönlümü alsın diyorsun ya pes sana Esco.
Hep aynı konuyu açıyorsun. Herif sana sünüyor, sen istemiyorsun bu sefer bitti diyorsun. Dersimi aldım tecrübe oldu diyorsun. Ama aradan 1-2 ay geçiyor hooop baştan.
Esco Allah aşkına bulup bulacağın bu adam mı? En iyisi cidden bu mu ya?

ilişki belli bi noktaya geldikten sonra cinsellik yaşanması çok doğal
yalnız yaşamayan bireyler de bunu yaşamak için mecburen otel, apart, ev tutma gibi seçeneklere yöneliyorlar bu da doğal
ama senin yusuftaki sıkıntı şu
bu primat zaten sana daha ilk buluşmada öpüşmenin pazarlığını yapmıştı
şu an neden üzgünsün ?
sen bunun ne mal olduğunu bile bile onunla konuştun
demek ki böyle bi insana kendini layık görüyorsun
o da seni böyle cinsellik pazarlığı yapmaya layık görüyor
herkes hak ettiğini yaşar.

sana yine burda sayfalarca yazılacak, sen haklısınız deyip geçiştireceksin herkesi
bi süre sonra yusufla merdivenaltı pis bi otelde buluşup cinsellik yaşayacaksın
yusuf sürtünme falan diyerek seni kandıracak, iş gerçekten yapmaya geldiğinde çok daha ilerisini yapacak
sen de buraya ağlaya ağlaya konu açacaksın yusuf beni kullandı bekaretimi aldı (senin tabirinle) şimdi de telefonlarıma çıkmıyor diye
beni bu halimle kim kabul eder bundan (senin tabirinle) sonra diyeceksin
bunu yaşamazsan benim de adım sino değil .
Kahin olsanız bu kadarını tutturamazsınız, tebrikler.
Bak Esco aynen böyle olacak. Ve sen bununla da kalmayacaksın, evleneceksin bununla.
Sonra da çocuğum babasız kalmasın masallarıyla konular açacaksın buraya.
Bak ben de baktım falına.

Ben sizin kaç yaşınızda olduğunuzu anlayamadım, nasıl çağırabilir diye sitem ediyorsunuz.

İkiniz de 30 yaş üstü bireysiniz tabii ki cinsellik olacak. Adam düzgünce konuşmuş bir sürü, daha ne olmasını bekliyorsunuz anlamadım?

Bu devirde genç kızlar yalandan naz bile yapmıyorken artık 30 yaş üstü olup da hala liseli tarzi bi çocuksu ilişki beklemeniz çok tuhaf, bu şekilde bulduğunuz adam da sıkıntılı çıkacak zaten.

Kendim de 30 yaş üstü bekar bi kadın olarak yazıyorum bunu.

Kahin olsanız bu kadarını tutturamazsınız, tebrikler.
Bak Esco aynen böyle olacak. Ve sen bununla da kalmayacaksın, evleneceksin bununla.
Sonra da çocuğum babasız kalmasın masallarıyla konular açacaksın buraya.
Bak ben de baktım falına.
eski konularında koyduğu ss'lerden yusuf'un düşük kalite manipülasyonlarını hatırlıyorum yani
adam uzun uzun paragraflar yazıp kenar mahalle delikanlısı manipülasyonları yapıyor
bi tane ss vardı belki birileri bulur, ben biraz baktım ama bulamadım
yok ben o p.çlere benzemem (diğer erkekleri kastediyor) evlenmeden sen istemediğin sürece sana dokunmam falan saydırmıştı msjda
ama manipülasyon zeka ister
yusufta o yok

aslında escobar'ın bu herif hakkında daha ilk etapta sezdiği şey gayet gerçekmiş
şunu bi okuyun derim

Boyacı kendisi.Aslında 2 yıllık üniversite okumuş.İlk zamanlardan beri cinsellik isteği fazlaydı.Bu tarz bir teklifte daha önce söylemisti aslında ama bu sefer baya açık bir şekilde teklif etti.
Ay boşverin abaza salağı.
Sürtünecekmiş gitsin duvara sürtünsün.
Ne pis bir kafası var bu adamın. Tiksindim bu nedir.

konu sahibi merak ettim ayrılacak mısınız tamamen yoksa devam mı?
Devam kanka. Çok belli bu.

Burada bir üye demişti zamanında " burada bazılarının konularını görünce ' herkes hak ettiği hayatı yaşıyor, çünkü kendini ona layık görüyor' " diye.

Cidden o kadar doğru ki.

Devam kanka. Çok belli bu.

Burada bir üye demişti zamanında " burada bazılarının konularını görünce ' herkes hak ettiği hayatı yaşıyor, çünkü kendini ona layık görüyor' " diye.

Cidden o kadar doğru ki.
Hayır,öyle değil.Devam olmayacak.Önce duygularımı azaltıp sonra devam edeceğim.

eski konularında koyduğu ss'lerden yusuf'un düşük kalite manipülasyonlarını hatırlıyorum yani
adam uzun uzun paragraflar yazıp kenar mahalle delikanlısı manipülasyonları yapıyor
bi tane ss vardı belki birileri bulur, ben biraz baktım ama bulamadım
yok ben o p.çlere benzemem (diğer erkekleri kastediyor) evlenmeden sen istemediğin sürece sana dokunmam falan saydırmıştı msjda
ama manipülasyon zeka ister
yusufta o yok
Manipülasyon yapıyor cidden.

X