nurovic diyet yolculuğu

16. Gün

Öğlen (13:00)

2 adet haşlanmış yumurta
2 adet ceviz
1 adet salatalık
1 adet domates
1 adet çarliston biber
40 gr ezine peyniri
27 gr tam buğday ekmeği
25 gr zeytin
20 gr çilek

Akşam ( 19:00 )

200 gr yoğurt
200 gr etsiz nohut yemeği
200 gr salata

Eklentiler

• IMG-20240429-WA0011.jpg
    IMG-20240429-WA0011.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 7
8.Gün
Kahvaltı
2 dilim tam bugday ekmeği arasına 1 haslanmıs yumurta
5 yk nesfit yulaflı gevrek 1 buçuk bardak süt

Spor
41 dakika 5 kilo dambıl ile tüm vücut egzersizi ara dinlenmeler de koşu yaptım orta tempo ve + 2dakika spor sonu koşu

Ara öğün
kahve + 1 paket eti form bitterli bisküvi

Akşam yemeği
Haşlanmış makarna salatası

Ara ogün

1 algıda classic
Spor
41 dakika egzersiz

Toplam alınan kalori
1290

Kızlar tatlı krizlerine çözüm ararken bunu buldum ve denedim protein tozu yoksa tatlandırıcı muz meyve tarzı seyler katabilirsiniz ben tatlılara katmak adına almıştım sadece tarifi bir tık değiştirdim tam buğday unu kullandım yoğurt yerine sadece süt ve vanilin de ekledim 1 paket şuan pişiyor umarım lezzetli olur 😂 olursa tekrar yazarım denersiniz

Kızlar tatlı krizlerine çözüm ararken bunu buldum ve denedim protein tozu yoksa tatlandırıcı muz meyve tarzı seyler katabilirsiniz ben tatlılara katmak adına almıştım sadece tarifi bir tık değiştirdim tam buğday unu kullandım yoğurt yerine sadece süt ve vanilin de ekledim 1 paket şuan pişiyor umarım lezzetli olur 😂 olursa tekrar yazarım denersiniz

Ah çok güzel görünüyor immm

Ah çok güzel görünüyor immm
Pişti görünüş koku süper ama tat biraz acı oldu 1 ölcek fazla protein tozu koysam tamammıs ben tarifi azaltarak yapmıştım bu sekılde pek yiyemem ama aklıma şöyle bir fıkır geldi bitter çikolata yada şekersiz çikolataya bulayıp küp küp yapıp yerim artık 😅

17. Gün

Öğlen ( 14:00 )

2 haşlanmış yumurta
2 dilim tam buğday ekmeği
3 ceviz
30 gr ezine peyniri
5 adet zeytin
Domates, salatalik,çarliston biber

Akşam ( 18:00 )

10 adet yer fıstığı
1 adet muz
1 porsiyon yoğurtlu patlıcan kızartması

Eklentiler

• IMG-20240430-WA0006.jpg
    IMG-20240430-WA0006.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 4
9.Gün
Sabah spor 15 dakika karın egzersizi

Kahvaltı
6 YK nesfit yulaflı gevrek 1 buçuk bardak süt 1 yumurta ve 1 yumurta beyazından sahanda yumurta 1 buçuk dilim tam buğday ekmeği

Spor
3 mill Leslie
Ara öğün
Kahve

Akşam yemeği
Tavuklu yoğurtlu makarna salatası

Ara ogün
Dondurma
Spor
36 dakika kardiyo + tüm vücut egzersizi

Toplam alınan kalori
1100

Bugün geç kaldı menüm elektirikler gitti 2 saat gelmedi sporu bitirip yazdım hemen ☺

Hani nerdesiniz ben adet olacakmısım tüm hırsım ondanmış
Sabahta fazla cıktım
Kilo 69.1
Sımdıde gözleme ,cikolata,kasarlı ekmek ne buldumsa yedım ..pişmanım🫣😂😂😂
Ben de bugüne kadar iyi gidiyordum. Dün adet oldum aslında ama dün işten fırsat bulup yemeye abanamadim. Bugün baya bir karın ağrısı artı hafif üşütme ve havanın etkisi nedeniyle genel bir kötü hissetmeden dolayı abur cubur yedim baya. Yine evde olsam toplam kaloriden kurtarırdim ama akşam da annemlere gelince saldım gitti.
Dün 77 çıktım diye sevinirken annemlerin tartisinda akşam yemeğinden sonra 79 u gördüm. 😭
Eliptik bisiklet aldım dün. Hergun yarım saat caliscam inşallah. Dizlerime çok iyi gelmiyor ama hafif hızda caliscam yine de

X