Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Chocolita Chocolita

Pek guze gun olmadi, tum ogunlerim plansizdi neredeyse

Sabah
1 adet hamur isi, 300 kal civari imis

Ogle, arkadaslarla bulustum
Diyete uygun tatli ✅
Kalorisiz icecekler bolca

Aksam
Balikli sebzeli, kepekli makarna

12k adim

Dutt Dutt
IMG_2665.jpeg

Eki Görüntüle 3429298 @Dutt
Chocolita Chocolita

🚶‍♀️Adım Sayısı🚶‍♀️ 10050Günlük 2.5 Litre Su ✅
Bugünki Menüm
⭕Kalkar Kalkmaz Ilık Limonlu Su
⭕Sabah 11.30 Kahvaltı
⏺ 1 Yumurta
⏺5 Yeşil Zeytin
⏺1 Dilim Peynir
⏺1 Fincan Yeşil Çay
❗Ardından 3 Kere Spor❗
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⭕Öğlen 14.30 Atıştırmalık
⏺4 Yemek Kaşığı Yoğurt
⏺1 Yemek Kaşığı Yeşil Mercimek
⏺1 Küçük Dilim Salatalık
⏺ Baharatlar (Hepsini Karıştırıp Salata Şeklinde Yedim)
❗Ardından 3 Kere Spor❗
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⭕Akşam Yemeği 18.30
⏺4 Kaşık Bulgur Pilavı
⏺2 Kaşık Yeşil Mercimek Yemeği
⏺5 Kaşık Ezogelin Çorbası
⏺Bolca Yeşillik ki Salata
❗Ardından 3 Kere Spor❗
Dutt Dutt

Bugünüm için kendimden özür diliyoruz. 20 bin adim tamamladim ama menulerim içler acısı.

Kahvaltı
Diyet dışı 500 kcal civari
Domates salatalık

Ara öğün
Yeşil çay
Çilek kiraz 1 kase

akşam
Diyet dışı 800 kcal menü

3 lt su
20 dk zumba
1.5 saat hızlı yürüyüş

Eklentiler

• 20240518_231717.jpg
    20240518_231717.jpg
    134,4 KB · Görüntüleme: 0
Iyi aksamlar
bugun adimim yok cezami yarin tamamliyorum bugun hic telefonum calismadi anca elime alabildim
Kahvalti
granola ,kahve
Ogle
1 parca peynirli ekmek ,salata
Aksam
2kasik kadar pilavla poke bowl
Su 750ml
Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• Screenshot_20240518_224002_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20240518_224002_Samsung Health.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 0
Diyet dışı mıydı 😬 sorry. No more diyet dışı. Eşimin sui-kasti😅
Simit de görüyorum ( ben de yazmıştım) o da cezalı mı?
Simit ekmek cezalı değil canım ☘️
Bilmediğimden soruyorum bilgilenme amaçlı, lütfen ceza falan olmasın çünki başka türlü öğrenemem sormadan 😅😊Züber türlü şeyler falan satılıyor, o tür şeyler diyet tarzı sanırım, ara öğün olarak yenebilirmi, veya diyet esnasında yense bir sıkıntı olurmu
Hiçbir sıkıntı olmaz 🤗
Selamlar kızlar dün menumu atmayı unutmuşum yine dislerimle ilgili sıkıntılar başladı onlara baktiriyorum yildim ve de bıktım dediğim boyuta ulaştım hayat kalitem disler yüzünden yerle bir 😮‍💨
17 mayıs cuma menum soyle
7.30 500 ml limonlu su
9.45 sade Türk kahvesi kakaolu
11.10 yulafli peynirli omlet + 1 kk beyaz peynir+8 tane zeytin+1 domates+1 salatalık +1 tk tereyag+1 avuç çiğ fındık
17.30 kivircik salata + 5 tane kasap tavuk köfte
Su 1.5 litre
1 Litre ödem atıcı Su
Pazar günü tartı günüm Chocolita Chocolita o tartıyı kabul eder misin çünkü geçen hafta tartilmamistim yoksa salı günü tekrar tartılmami mi istersin ona göre rutini bozmadan devam edicem
Bi de dün 23 dk yurudum
Dutt Dutt
Çok geçmiş olsun 🌹
Merhaba arkadaşlar 3 gündür çektiğim migren atağı tam gaz devam ediyor. Dün gece bir şişe serum yedim sabaha kadar rahattım Sabah yine başladı. Diyetten çıkmadım şükür ama spor falan da yapamadım maalesef.

Dünün menüsü
Sabah 1 yumurta 1 salatalık ve iki dilim peynirle bir çeyrek simit
Öğle birşey yemedim
Akşam da 1 kase topalak çorbası içtim.
Geçmiş olsun canım migren ağrısı kötü olur. Tansiyona bağlı ağrı yasiyorum bende. Migrenden hiçbir farkı yok
Diyette domates yemek zararlımı salata içinde falan
Yok kız ye gitsin 🍅 çok severim
Merhabalar. Bende başka yerdeyim ama burası sanırım daha kalabalık benim kilomda olan varmıı bugün 19.günüm 110 kilo ile başladım bayrama kadar hiç tartılmıcam ve bir tek 19 gün önce tartıldım 🥺 bayrama bir kaç gün kala tartılıcam ve şimdiden stresliyim 🌸
Merhaba. Tartı şartımız var. Bayramdan sonra görüşürüz inşallah 🌺
Hoş buldum
Salı günü atarım tartı fotosunu buraya mı atıyoruz özelden mi:)

Boy:170 Kilo:79.5 Hedef kilom bayrama kadar 70-72 Temmuz sonu 65. Ama şöyle ki ben de Haşimato demir eksikliği gibi gibi sorunlar var. O yüzden kilom biraz yavaş gidiyor. Bir de şu sıralar spor yapamam dizim sakatlandı günlük koşuşturma belki de evde atabildiğim kadar adım.
Merhaba hoş geldiniz. Tartı fotoğrafı salı günü buraya atılıyor. Eğer grup yıldızı olursanız bana özelden atılıyor. Hasimato gibi kilo vermeye engel rahatsızlığı olan arkadaşların ay sonu 800 gram vermiş olması yeterlidir. Bu sınıra ulaşılamadığı durumda uyarı gelir.
Diziniz sakatlanmis çok geçmiş olsun. İyileşene kadar egzersizden mazeretli olursunuz. Ama diyet dışı ve tartı cezalarimiz oluyor. Evde bir şekilde egzersiz yapar kanıtlarım derseniz yaparız. Yoksa yapacak bir şey yok iyileşince bakarız
Ben de menü yazayım da gaza geleyim:) Bugün sabah bir yere gitmem gerekiyordu sadece fırın bulabildim onun için kahvaltım istediğim gibi olmadı

Kahvaltı (11.00)
Yarım simit
2 üçgen peynir
Şekersiz çay

Ara Öğün
Züber Lokma 4 tane
100 ml laktozsuz sütle filtre kahve

Öğle-Akşam (16.30)
Et Döner 110 gr
1 tane diyet asrın tandırı lavaş (102 kcal)
5-6 tane patates kızartması

Ara Öğün: Yoğurt 125 gr
Henüz tartı fotoğrafiyla başlangıç yapılmadığı için ceza gelmiyor. Ama miktar ne olursa olsun diyet dışı yiyeceklerin (diyet dışı listesi ilk sayfada mevcut) adını yazmanın 7.000 adım cezası var. Akla düşürmemek için böyle bir kural koyduk. Fotoğraf göndermeyi de yasakladik
Bugünüm için kendimden özür diliyoruz. 20 bin adim tamamladim ama menulerim içler acısı.

Kahvaltı
Diyet dışı 500 kcal civari
Domates salatalık

Ara öğün
Yeşil çay
Çilek kiraz 1 kase

akşam
Diyet dışı 800 kcal menü

3 lt su
20 dk zumba
1.5 saat hızlı yürüyüş
Adım o kadar güzel ki. Önce eyvah dedim özür yazınca. 2. Diyet dışı oldu 20.000 ceza. Kevso atabilecek mi. Ay ben sizden çok tedirgin oluyorum 😅 sevindim valla peşin peşin atılmış ♥️

Anca bakabildim kızlar misafirim vardı. Bütün gün kosturdum. Keşke saati taksaydim kaç kalori yaktım bende merak ediyorum. Duşakabini yıkarken çıkardım takmadım sonra.

Menüm tek öğün oldu
Akşam patlıcan kebabı
Pilav yarım tabak
Salata
Bir dilim şekersiz tatlı
2 bardak ayran
Adım olamadı

İyi geceler, 18 Mayıs menüm
Kahvaltı; 1 haşlanmış yumurta, peynir, 5-6 zeytin, domates, avakado, 2 dilim ekmek

Kahve

Akşam; etli pilav, salata, ayran

2 litre su
2.750 adım spor yapamadım ailecek hastayız

Eklentiler

• IMG_3984.jpeg
    IMG_3984.jpeg
    46,7 KB · Görüntüleme: 0
İyi geceler, 18 Mayıs menüm
Kahvaltı; 1 haşlanmış yumurta, peynir, 5-6 zeytin, domates, avakado, 2 dilim ekmek

Kahve

Akşam; etli pilav, salata, ayran

2 litre su
2.750 adım spor yapamadım ailecek hastayız
Geçmiş olsun labelim. Miraçta grip olmuş. Sıra arkadasi hastaydı. Diyor ki biz tükürük oyunu oynadık 😩

Teşekkür ederim Chocom, eşimle oğlum hastaydı benim de boğazım ağrımaya başladı. Miraç’a da çok geçmiş olsun, dikkat et bana hep çocuklardan bulaşıyor.
Sorma canım Önceden hafif atlatiyorum diye önemsemiyordum. Şimdi bende korkar oldum. Bir yattım mi kalkamiyorum. İstediğim kadar hasta olayım işlerden sorumluluklardan izinli olamıyorsun. Sırf yetebilmek için hasta olmak istemiyorum

Merhaba hoş geldiniz. Tartı fotoğrafı salı günü buraya atılıyor. Eğer grup yıldızı olursanız bana özelden atılıyor. Hasimato gibi kilo vermeye engel rahatsızlığı olan arkadaşların ay sonu 800 gram vermiş olması yeterlidir. Bu sınıra ulaşılamadığı durumda uyarı gelir.
Şurayi düzelteyim yanlış olmuş, ay sonu hiç kilo verilememisse uyarı gelir. Kilo verilip sınırın altında kaldıysa 5 gün cezasıyla telafi olur

X