Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Kontrolleri yapıp uyuyayım dedim
Diyet dışı adı cezası geldi ve gitti. Adım atılmış çünkü. Bu haftaki diyet dışını kullanmış oldun. 2. Sefer 20.000 adımdır
Diyet dışı mıydı 😬 sorry. No more diyet dışı. Eşimin sui-kasti😅
Simit de görüyorum ( ben de yazmıştım) o da cezalı mı?

Bacim siz ne yapiyonuz da bu kadar adim atabiliyonuz ya 😢 ben siksam 10.000 zor yapabiliyorum. Tebrikler.
Ben çalışmıyorum. Sabah 1,5 saat yürüyorum çocukları bırakıp, hiç bir işe başlamadan. O kafadan 10K hemen hemen. Aralarda da 20 şer dk, 15 dk yarım saat yürüyerek dinleniyorum :) telefon görüşmelerimi İspanyolca ders pratiklerimiz film vs. Yürürken yapıyorum. Çalışırken de 5:30 da kalkıp yürürdüm. Son bir sene çok düzenim olmadı ama öncesinde yürüyüş ve egzersiz hem sağlık hem kiloma faydası oldu.

Kızlar günaydın 🌸☕
Dünkü menüm
Sabah 1 yumurta
Öğlen tavuklu salata
Akşam yarım porsiyon et şiş
Su 2 litre
Spor 3335 adım
Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• IMG_8208.png
    IMG_8208.png
    84,8 KB · Görüntüleme: 16
@Fateb nnurc nnurc 2 günlük menünüz yok kızlar
YazmacaOkumaca YazmacaOkumaca bugünün menüsü gelmedi
Kızlar günaydın 💕
Dünkü menüm
Sabah menemen
Öğlen 3 kaşık kuru fasülye
Akşam 1 elma biraz yoğurt
Su 2 litre
Spor 6068 adım
Chocolita Chocolita Dutt Dutt ❤️
Kaptanim Gunaydin dunku menumu simdi yazdim. Oncekini de buraya alintiladim.
Ben normalde aksam menu gonderirdim hep ama son gunlerde cok yorgunum nasil uyudugumu anlayamiyorum 😄

Eki Görüntüle 3428959
Ben yine duramadım 30 dk daha evin içinde yürüdüm. 17 Mayıs adım 15437
Ama ekleyemezsen de anlarım. Sonradan eklemeler çok oldu.
Geç olmasın diye erken atıyorum, sıkıntı olmaz dersen TR saatiyle 7-8 gibi atabilirim en geç.
Dutt Dutt
Sıkıntı olmaz canım son kez güncelleme yapacağım tr saati ile 9 10 gibi atabilirsin en geç

Bacim siz ne yapiyonuz da bu kadar adim atabiliyonuz ya 😢 ben siksam 10.000 zor yapabiliyorum. Tebrikler.

Ben gunluk 10 k hedefliyorum genel olarak,
Sabah 10 a kadar 2 k adim atiyorum her turlu ama kontrol ediyorum, attim mi diye.

Ogle yuruyusunde onu 5 k yapiyorum.

Aksam eve geldigimde 6-7 k civarindaysam yemek yaparken, oncesinde sonrasinda derken tamamliyorum.

Onun disinda keyfim yerindeyse, enerjim varsa gece muzik acar dans ederim, onlar ekstradan olur 15 i 20 yi gorurum o sekilde 😀

Cok yemek yemekten korkmam, ac ayi oynamaz neticede 😝 tek ogun yapiyorsun sen, birazcik daha enerjin düşük olabilir, 10 k yi hedeflesen yeter bence 👌🏼

Bilmediğimden soruyorum bilgilenme amaçlı, lütfen ceza falan olmasın çünki başka türlü öğrenemem sormadan 😅😊Züber türlü şeyler falan satılıyor, o tür şeyler diyet tarzı sanırım, ara öğün olarak yenebilirmi, veya diyet esnasında yense bir sıkıntı olurmu

Bilmediğimden soruyorum bilgilenme amaçlı, lütfen ceza falan olmasın çünki başka türlü öğrenemem sormadan 😅😊Züber türlü şeyler falan satılıyor, o tür şeyler diyet tarzı sanırım, ara öğün olarak yenebilirmi, veya diyet esnasında yense bir sıkıntı olurmu

Yenir hatta eski diyet geubundan bir arkadasa diyetisyeni bu markayi onermisti.

Bana pahali geliyor ama oyle seyler, kandiriyorlar gibi geliyor, minicik sey 😅

Aynisini evde yapip o oranda servislere bolup saklasan tum aileye aylik yeter 😅

Gerci ben bir kac kez denedim, beceremedim 😝

Yenir hatta eski diyet geubundan bir arkadasa diyetisyeni bu markayi onermisti.

Bana pahali geliyor ama oyle seyler, kandiriyorlar gibi geliyor, minicik sey 😅

Aynisini evde yapip o oranda servislere bolup saklasan tum aileye aylik yeter 😅

Gerci ben bir kac kez denedim, beceremedim 😝
Evet birz pahalıymış 😅ama bazen krizlere iyi gelir diye sorayım dedin tabi sürekli değil haftada 1-2 defa 😊 malum regl zamanı geldi benim 🥲

Ben çalışmıyorum. Sabah 1,5 saat yürüyorum çocukları bırakıp, hiç bir işe başlamadan. O kafadan 10K hemen hemen. Aralarda da 20 şer dk, 15 dk yarım saat yürüyerek dinleniyorum :) telefon görüşmelerimi İspanyolca ders pratiklerimiz film vs. Yürürken yapıyorum. Çalışırken de 5:30 da kalkıp yürürdüm. Son bir sene çok düzenim olmadı ama öncesinde yürüyüş ve egzersiz hem sağlık hem kiloma faydası oldu.
Ya sabah erken uyanabilsem 20 dk pilates falan da yapsam iyi olur da. Dus vs giyinme hazirlanma , cocuklara beslenme hazirla derken vakit geciyor. Gec kalmamayim diye de erken cikmaya calisiyorum. Fotokopi isim falan oluyor okulda derken olmuyor iste . ;(
Ben gunluk 10 k hedefliyorum genel olarak,
Sabah 10 a kadar 2 k adim atiyorum her turlu ama kontrol ediyorum, attim mi diye.

Ogle yuruyusunde onu 5 k yapiyorum.

Aksam eve geldigimde 6-7 k civarindaysam yemek yaparken, oncesinde sonrasinda derken tamamliyorum.

Onun disinda keyfim yerindeyse, enerjim varsa gece muzik acar dans ederim, onlar ekstradan olur 15 i 20 yi gorurum o sekilde 😀

Cok yemek yemekten korkmam, ac ayi oynamaz neticede 😝 tek ogun yapiyorsun sen, birazcik daha enerjin düşük olabilir, 10 k yi hedeflesen yeter bence 👌🏼
Masallah ya , benim de aslinda 20 20 , 40 dk aram var ama arada muhakkak ögrencilerin bi problemi vesairesi oluyor konusmakla geciyor.

Selamlar kızlar dün menumu atmayı unutmuşum yine dislerimle ilgili sıkıntılar başladı onlara baktiriyorum yildim ve de bıktım dediğim boyuta ulaştım hayat kalitem disler yüzünden yerle bir 😮‍💨
17 mayıs cuma menum soyle
7.30 500 ml limonlu su
9.45 sade Türk kahvesi kakaolu
11.10 yulafli peynirli omlet + 1 kk beyaz peynir+8 tane zeytin+1 domates+1 salatalık +1 tk tereyag+1 avuç çiğ fındık
17.30 kivircik salata + 5 tane kasap tavuk köfte
Su 1.5 litre
1 Litre ödem atıcı Su
Pazar günü tartı günüm Chocolita Chocolita o tartıyı kabul eder misin çünkü geçen hafta tartilmamistim yoksa salı günü tekrar tartılmami mi istersin ona göre rutini bozmadan devam edicem
Bi de dün 23 dk yurudum
Dutt Dutt

Eklentiler

• 20240517_083000.jpg
    20240517_083000.jpg
    74,5 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG-20240517-WA0203.jpeg
    IMG-20240517-WA0203.jpeg
    75,6 KB · Görüntüleme: 9
Merhaba arkadaşlar 3 gündür çektiğim migren atağı tam gaz devam ediyor. Dün gece bir şişe serum yedim sabaha kadar rahattım Sabah yine başladı. Diyetten çıkmadım şükür ama spor falan da yapamadım maalesef.

Dünün menüsü
Sabah 1 yumurta 1 salatalık ve iki dilim peynirle bir çeyrek simit
Öğle birşey yemedim
Akşam da 1 kase topalak çorbası içtim.

Merhaba arkadaşlar 3 gündür çektiğim migren atağı tam gaz devam ediyor. Dün gece bir şişe serum yedim sabaha kadar rahattım Sabah yine başladı. Diyetten çıkmadım şükür ama spor falan da yapamadım maalesef.

Dünün menüsü
Sabah 1 yumurta 1 salatalık ve iki dilim peynirle bir çeyrek simit
Öğle birşey yemedim
Akşam da 1 kase topalak çorbası içtim.
Geçmiş olsun 💐

Ya sabah erken uyanabilsem 20 dk pilates falan da yapsam iyi olur da. Dus vs giyinme hazirlanma , cocuklara beslenme hazirla derken vakit geciyor. Gec kalmamayim diye de erken cikmaya calisiyorum. Fotokopi isim falan oluyor okulda derken olmuyor iste .
Öğretmenlerin uyku ihtiyacı daha fazla. Yine de kan değerlerine vitaminlerine baktır. 10-15 dk güneşlenmeye, demir ve b vitaminleri grubu doğal yiyeceklere ağırlık ver oşmazsa takviye al. Enerjine faydası olabilir.

X