Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Merhabalar Chocolita Chocolita
Ana sayfayı okudum da, sana birşey danışacağım. 2 haftadır tartıda eksi görmüşüm. Aşağıdaki satırı soracağım:
"2 haftalık sonuçta düzenli eksi gören bütün grup üyelerine +200 kalorilik ödül hakkı vardır." yazmışsınız ya, 1 gün 200 kalorilik ödül hakkım mı olacak?
Evet canım ya onun takibini yapmamisim. Evet listeye bakın. 2 hafta düzenli eksi gelmisseniz var bu hakkiniz. Bana hatırlatın diyet dışı cezası da almayın

Şimdi baktım asliogretmen asliogretmen tavsannesi tavsannesi Fateb Fateb 2 hafta düzenli kilo vermiş. Aslı zaten 1. Olduğu için 500 kalori ödülü vardı. Tavsannesi ve Fateb de bu 200 kalori hakkını kullanabilir

Son düzenleme:
İyi Geceler 🌙

2 Mayıs Menü ve Spor Bildirimi

08.00 1 bardak süte kakaolu protein tozu

12.30 2 dilim yumurtalı ekmek

16.00 1 muz

18.00 6 küçük köfte, 2 köz biber, 1 kase yoğurt

2,5 litre su

6135 adım 🏃🏼‍♀️ Chocolita Chocolita 💕 A Arrietty_
IMG_0442.png

Sabah 1 domates
Yarım dilim peynir
4-5 zeytin
2 dilim ekmek

Muz
Türk kahvesi
Bir avuç çekirdek

Akşam bol salata
Kahvaltılık atıştırma 1 simitli
Suyum tamam
Adımım az oldu. Misafirim vardı

4.921

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-03-00-44-24-962_com.huawei.health.jpg
    Screenshot_2024-05-03-00-44-24-962_com.huawei.health.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 9
Evet canım ya onun takibini yapmamisim. Evet listeye bakın. 2 hafta düzenli eksi gelmisseniz var bu hakkiniz. Bana hatırlatın diyet dışı cezası da almayın

Şimdi baktım asliogretmen asliogretmen tavsannesi tavsannesi Fateb Fateb 2 hafta düzenli kilo vermiş. Aslı zaten 1. Olduğu için 500 kalori ödülü vardı. Tavsannesi ve Fateb de bu 200 kalori hakkını kullanabilir
Teşekkür ederim.:KK200::KK19:

benim bayramdan sonra + 'ım vardi canım ,cok gerekirse kullanırım cebimde dursun🤭
Günaydın kizlar. Arriety üyelik iptali yaptı. Yazdı bana da. İnşallah kısa süreli bir şeydir 🥺
😪😪insallah kendini toparlar en kisa zamanda toparlanarak doner zeynepcim , ceza aldı sanmıstım bende dinlenmek iyi gelicektir❤️

Kızlar tünaydın bu arada ben evde smoothie yapıyorum kendi çapımda ama kaç kalori olduğunu nasıl hesaplarım bildiğiniz bi program VS var mı bana Bi yardımcı olur musunuz
Bilemedim canım. Ben neye baksam Google dan aratiyorum program kullanmıyorum. Uzun süredir de baktığım için artık ezbere hesap yapmaya başladım

Kızlar tünaydın bu arada ben evde smoothie yapıyorum kendi çapımda ama kaç kalori olduğunu nasıl hesaplarım bildiğiniz bi program VS var mı bana Bi yardımcı olur musunuz
genelde tariflerre kalorisiyle atiyorlar ,ama ben tek tek icine koydugum urunlere gore hesaplamayi tercih ediyorum

X