Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Günaydınlar, ben de bir fikirle geldim. Kısa süreki aynı diyeti yapsak. Mesela 4 gün. Kolay yapılabilir uygulanabilir, detoks süreci gibi.
Örnek diyet listesi
Kahvaltı; 1 haşlanmış yumurta, 6 zeytin, 1 dilim peynir, 1-2 dilim ekmek, çay isteyen

1-2 saat sonra Kahve yada çay kim ne isterse- 10 adet kuruyemiş olmasa da olur

Akşam kabak sote- 2 kabağı rendeliyoruz biraz yağda kavurup içine tuz, kekik, pulbiber ekliyoruz, tabağa koyup üzerine yoğurt döküyoruz çok güzel bir yemek oluyor ve doyurucu. Yanına çorba salata olabilir.

1 meyve en geç 19 da bitmiş olacak yeme faslı.

bir de her gün YouTube dan aynı sporu seçip yaparız.

Ne dersiniz? Menüler her gün değişir ama aynısını yapmak isteyen yapabilir. Başlarken tartılırız sonra da bitince.
Merhabalar labellevie labellevie
Birlikte belirli bir diyet menüsünü uygulama fikri güzel bence de, ama tavsannesi tavsannesi nin dediği gibi herkes aynı kiloda değil ve kalori ihtiyaçları farklı olabilir.
Kilomuza göre günlük kalori ihtiyacımızı belirleyip, ondan mesela 500 veya 750 kalori kadar eksiltip, çıkan kalori miktarına göre bir diyet uygulayabiliriz belki. Herkesin aşmaması gereken bir günlük kalori miktarı olur, gün sonunda toplam kalori miktarımızı yazarız menü sonuna.
Diğer arkadaşlar ne düşünüyorlar bu konuda acaba?
Sevgiler.🤗:KK200:

gunaydın canim ,aslina ornek menude olsa en sağlıklı en klasik menu normal sartlarda bile bunu uygulayabilsek baya faydasi olurdu , ama herkes ayni kiloda ayni aktivitede degil ne dusunur arkadaslar bilemiyorum
Kimler uygulamak isterse tabi, gerçekten doyurucu bir menü. Zaten kalori açığı oluşturmak lazım kilo vermek için. Daha zayıf arkadaşlar da daha az yer, 1 dilim ekmekle doymayan 2 dilim yer.

Merhabalar labellevie labellevie
Birlikte belirli bir diyet menüsünü uygulama fikri güzel bence de, ama tavsannesi tavsannesi nin dediği gibi herkes aynı kiloda değil ve kalori ihtiyaçları farklı olabilir.
Kilomuza göre günlük kalori ihtiyacımızı belirleyip, ondan mesela 500 veya 750 kalori kadar eksiltip, çıkan kalori miktarına göre bir diyet uygulayabiliriz belki. Herkesin aşmaması gereken bir günlük kalori miktarı olur, gün sonunda toplam kalori miktarımızı yazarız menü sonuna.
Diğer arkadaşlar ne düşünüyorlar bu konuda acaba?
Sevgiler.🤗:KK200:
Kendimize göre oluşturabiliriz. Akşam az gelirse yanına çorba yada salata, salataya peynir yada ton balığı tavuk vs eklenebilir. Ben kendim yoğurdunu bol koyarım. Sabah zaten klasik bir kahvaltı, yeşillik yada domates salatalık olur.

Kendimize göre oluşturabiliriz. Akşam az gelirse yanına çorba yada salata, salataya peynir yada ton balığı tavuk vs eklenebilir. Ben kendim yoğurdunu bol koyarım. Sabah zaten klasik bir kahvaltı, yeşillik yada domates salatalık olur.
Olur canım herkese uyarsa bana da uyar. Menüleri seçmekte yardımcı olur musun peki? 1 haftalık süreci planlayıp uygulamaya sokalim. Bende bu durumda menüleri 7.30 gibi alma şartı koyarım. Madem yeme içme işi 7 de bitecek.

Olur canım herkese uyarsa bana da uyar. Menüleri seçmekte yardımcı olur musun peki? 1 haftalık süreci planlayıp uygulamaya sokalim. Bende bu durumda menüleri 7.30 gibi alma şartı koyarım. Madem yeme içme işi 7 de bitecek.
İşten eve gelmem 18:30 oluyor. 19:00'dan sonraya kalır benim akşam yemeğim Chocolita Chocolita
Benim akşam yemeğimin bitişi 20:00'yi bulur.
Uymaya çalışırım elimden geldiğince. Son menü gönderme saatini 20:30'a çekebilirseniz bana uyar.
Diyabetik diyet listesi var bende, uzun vadeli olarak onu uygulamayı düşünüyordum ben de kendime uygun olarak.İnsülin direncim olduğu için diyetisyenim diyabetik diyet veriyordu.

Son düzenleme:
İşten eve gelmem 18:30 oluyor. 19:00'dan sonraya kalır benim akşam yemeğim Chocolita Chocolita
Uymaya çalışırım elimden geldiğince. Son menü gönderme saatini 20:30'a çekebilirseniz bana uyar.
Diyabetik diyet listesi var bende, uzun vadeli olarak onu uygulamayı düşünüyordum ben de kendime uygun olarak.İnsülin direncim olduğu için diyetisyenim diyabetik diyet veriyordu.
Herkesin farklı olur sanırım. Çalışanlar var. O zaman şimdilik beklesin bu düşünce

Bu aralar meyve olarak çoğunlukla greyfurt tüketiyorum.Yüksek lif oranıyla tok tutma,bol sulu içeriğiyle yağ yakımını kolaylaştırma, metabolizmayı hızlandırma gibi olumlu etkileriyle kilo verme sürecinde çok faydalıymış. Uygun miktarda yenildiğinde çok faydalı bir meyve.
Tavsiye ederim ara öğün olarak.:KK72:

Merhaba, bende aranıza katılabilir miyim? 😊 2 küçük bebeğim var. Biri 1.5 yaşında diğeri 6 aylık. 83 kilo ile doğuma gittim şimdi 71 kiloyum. Ama hedefim 7-8 kilo daha vermek. Arada diyete giriyorum ama sonra motivasyonumu kaybediyorum. Burası disiplin için bana iyi gelecektir. Kuralları ödül ve cezaları okudum. İnşallah uyucam güzelce

Bence siz yapın Chocolita Chocolita , faydalı olacağını düşünüyorum.
Çalışanlar da uymaya çalışırız. Akşam yemeği saati biraz daha geç olur sadece.
1 hafta bir deneyelim isterseniz. Ne dersiniz?
Canım 1 saatten bir şey olmaz 7-8 çok fark etmez. Kabağı akşamdan yapıp ertesi gün yoğurt döküp yersin. Soğuk daha güzel oluyor. Kendi diyetini de paylaşırsan çok iyi olur.

Merhaba, bende aranıza katılabilir miyim? 😊 2 küçük bebeğim var. Biri 1.5 yaşında diğeri 6 aylık. 83 kilo ile doğuma gittim şimdi 71 kiloyum. Ama hedefim 7-8 kilo daha vermek. Arada diyete giriyorum ama sonra motivasyonumu kaybediyorum. Burası disiplin için bana iyi gelecektir. Kuralları ödül ve cezaları okudum. İnşallah uyucam güzelce
Tabi katılabilirsiniz hoş geldiniz. Allah bağışlasın yavrularinizi 🌹 salı günü tartı günümüz. İsterseniz salı günkü tartinizla başlayalım ya da şimdiden de gonderseniz olur

insülin direnci olduğu nasıl anlaşılır? Benim şekerim normal ama hamurişini çok seviyorum. Yemediğim zaman ihtiyaç hissediyorum. Tatlı ile hiç aram yok.

X