Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Evet hatta evde eski kullanılmayan eşyaları da bulundurmamak lazim evin bereketi kaçar yani ornek veriyorum bisey almak istersin alamazsin cunku evinde gazladan eski eşyaların enerjisi oldugu için yeni enerjiye yer kalmaz bi de eskiden annelerin yaptığı hatalardan birini yapmayın nedir bu mesela eski yırtılan yada giyilemeyecek durumda olan kıyafetleri toz bezi yer bezi olarak kullanmayın o da iyi degil
Çok ilginç şeyler dinledim. Metal para taşımak bile insana negatif enerji yuklermis biliyor musun. Bizdeki enerjiyle carpisirmis. Ben kuru dallarla bir tablo yapmıştım. Te 2019 da topladigim yapraklarla falan. O asılıydı bir de bu pampas otu. Böyle üstüme üstüme gelmeye başladı da emek verdim diye kıyamadım. Şimdi koydum balkonda duruyor. Böyle kuru çiçekler ölümü çağrıştırdığı için negatif enerji yayarmis. Ölü bitki bulundurmamak lazımmış.
Peki yapay çiçek hakkında bilgin var mı? Ben çünkü gerçeğine bakamıyorum ya. Denedim ilgilenemedim. Sonra basına bir şey gelince üzülüyorum

Harika , çok teşekkür ederim çokom :KK68: Kilo veren bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum. :KK9: Beraber eksilmek çok güzel ki 💕

Nerdeeee canım gram gram gidiyor. Beraber göreceğiz canım benim. Modumuzu düşürmek yok. Ba şa ra ca ğızzzz 💪🏻

çok teşekkür ederim canım 😘

Emeğine sağlık canımmmm, çok sevindim bu sonuca 😍😘

Muhteşem bir motive yazısı olmuş. Çok teşekkür ederiz çokom, iyi ki varsın 💕

Nasıl güzel ❤️
Sende iyi ki varsın 😘♥️😊

Çok ilginç şeyler dinledim. Metal para taşımak bile insana negatif enerji yuklermis biliyor musun. Bizdeki enerjiyle carpisirmis. Ben kuru dallarla bir tablo yapmıştım. Te 2019 da topladigim yapraklarla falan. O asılıydı bir de bu pampas otu. Böyle üstüme üstüme gelmeye başladı da emek verdim diye kıyamadım. Şimdi koydum balkonda duruyor. Böyle kuru çiçekler ölümü çağrıştırdığı için negatif enerji yayarmis. Ölü bitki bulundurmamak lazımmış.
Peki yapay çiçek hakkında bilgin var mı? Ben çünkü gerçeğine bakamıyorum ya. Denedim ilgilenemedim. Sonra basına bir şey gelince üzülüyorum
Yapay çiçekler hakkında bilgim yok ama illa evinde çiçek olsun istiyorsan kılıç çiçeği alabilirsin ortama çok güzel enerji veriri bakımı kolay havayı temizler yda aloevera özellikle evin en sakin köşesine koyup bakabilirsin kaos sevmez mesela aloevera yatak odasında çok güzel buyur bilgisayar onune kaktus çok iyi gider negatif enerjiyi emer ama ortama negatiflik vermez

Güncellemeleri yaptım. Sonra bu çizgi romanlara taktım kafayı bu karakterlerin hikayesini falan okudum. Black Canary yetimmis bir ona üzülmem kaldı 😂
Neyse sonra müzik dinlemeye başladım. Bir sarkiyi 10 kere falan dinledim. 1 Mayıs tatil ya sanki normalde çalışıyorum. Uyumayasim geldi

3 gune yaydigin 30.000 adım 🥺🥰😁 istersen birini pazartesi atarsın birini cuma günü fark etmez. Ama salı aksamina kadar tamamlanması gerekiyor. Yapamayanlar için Leslie kolaylığı koyduk 3 gün 45 dk yapıp kanıtlanabilirsin

Sen naptın delfiko
Önce iki farklı dizi izledim TV'de. Bahar'ı ve Sandık Kokusu'nu.
Sonra internette babetlere baktım. Çok tatlı bilekten bantlı babetler var ya, seviyordum onları. Bir de kırmızı deri bir babet almak istiyordum, onu araştırdım.
Instagram filan derken sabahı bulmuşum.🥰

Merhabalar🌸🌺
Chocolita Chocolita
1 Mayıs,Çarşamba günü
Menüm:
Öğle yemeği (15:00)
*3 y.k. zeytinyağlı kereviz
Ara öğün:
*şekersiz Türk kahvesi
*1 kare
Akşam yemeği (19:30)
*150 gr. ton balığı
*küçük konserve mısır
*4 y.k. zeytinyağlı biber yemeği
*2 y.k. yoğurt
Ara öğün:
*1 greyfurt
Su:1,5 lt.
Gün sonunda adım sayımı paylaşayım
A Arrietty_ 🌸🌺

Selam beybiler
Sabah maydanoz çayı
Ara kahve
Öğlen yulaf yoğurt
1 elma
Akşam 2 kase yoğurt 2 dilim ekmek
2 lt su
Chocolita Chocolita A Arrietty_
IMG_5184.jpeg

Evde kuru çiçek bulundurmamak lazımmış bak Pandora27 Pandora27 sen bilirsin. Evdeki iyi enerjiyi cekiyormus. Vazosuyla beraber taksitle maksitle bir sürü pampas almistim. Şimdi sinirimi bozmaya başladı
arada bende bakiyorum bu enerji islerine sonra com takıĺmıÿım diyorum, ama kuru cicekler icin bunu duymustum cok okuyuncada herseyde aklım boyle seylere kayıyor 😪

Bugün sabah kahvaltı etmedim çünkü gorumcemin kızının doğum günü vardı. Oraya sakladım.
Yoğurtlu salata, bulgur pilavı, tavuklu bir yemek
3 çatal diyet dışı yedim. Yarım dilimden az

Adım 9.516

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-02-00-09-45-735_com.huawei.health.jpg
    Screenshot_2024-05-02-00-09-45-735_com.huawei.health.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 7
Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi labellevie labellevie dünün menüsü gelmemis kızlar. Bugünü de vakitlice bekliyorum
Hemen yazıyorum canım

Dün

Sabah
Yumurta
3 çeri Domates
Salatalık
1.5 Kibrit peynir
3 dilim mandalina
3 zeytin
Yarım yemek k.bal 1 tatlı kaşığı kaymak
Ekmek tuketmedim
1 fincan yesilcay

Ara da 2 hurma

Öğle
1 pasta tabağı sarma

Akşam
1 kase tarhana çorbası
5 yemek k. Patatesli bulgur pilavı
5 6 parça küçük tavuk
Yoğurt
Turşu

Su 1 lt

1 mayıs menüsü

Sabah
2 yumurta
5 kaşık kısır
1 Kibrit peynir
3 Çeri Domates
1 salatalık
Sirkeli su 1 bardak
1 tatlı kaşığı bal 1 tatlı kaşığı kaymak
Ekmek yok

Ara
Hurma biraz sayısı fazla olabilir saymadım
Tatlı isteğim çok var :KK43:
Bi avuç da kuru yemiş yedim

Akşam
1 kase tarhana çorbası
Salata
Biraz et sakatat karışık toplasam 5 Çatal

Akşam 3 çay bardağı sade çay
Yanında bisey yok

Su 1 lt olmamıştır üzgünüm

Birde az evvel
20 mekik
20 bacak açma egzersizi
30 bisiklet çevirdim

Lelsilelerom aklımda yapıp yazicam inşallah 🌸

Chocolita Chocolita 🎈

Harika , çok teşekkür ederim çokom :KK68: Kilo veren bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum. :KK9: Beraber eksilmek çok güzel ki 💕

Nerdeeee canım gram gram gidiyor. Beraber göreceğiz canım benim. Modumuzu düşürmek yok. Ba şa ra ca ğızzzz 💪🏻

çok teşekkür ederim canım 😘

Emeğine sağlık canımmmm, çok sevindim bu sonuca 😍😘

Muhteşem bir motive yazısı olmuş. Çok teşekkür ederiz çokom, iyi ki varsın 💕

Nasıl güzel ❤️
İnşallah canım inanıyorum 🎈🎈🎈

X