Beni suçlamayı bıraksanız…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Araba meselesini o kadar detaylı anlatınca asıl mesele görünmez olmuş.

Araba yüzünden sinirlendiniz ve eşinizi gece reddettiniz. Adam da reddedilince sizi odadan kovmakla ve telefonunuzu kırmakla tehdit etti.

Önceki istismar konusunu kaçırmışım. Muhtemelen çocuklar odadayken eşiniz birlikte olmak istiyor, belki zorluyor. Siz de engel olamıyorsunuz çünkü sizi tehdit ediyor. O yüzden de ben değil, kocam istismar ediyor demek için konuyu açtınız.

Doğru mu anladım? Belki de yanlış anlayıp yormuşumdur.

Çünkü sefil birisi . Sebebi bu . Çocuklara zulmeden kimseyi anlamaya çalışmam. Çocukları devlet korumasına almak için sağlam şartlar oluşmalı ama böylelerinin elinden de almalılar . Çocukların psikolojik ve fiziksel istismarına tahammül edemiyorum .
Senin gibi birilerine cevabım konudan engellemek sefil de kendinsin!!!

Artık sen ve senin gibi yazanlara cevabım konudan engellemek 😂
Keşke burda hoşuna gitmeyen yorumları engellediğin gibi gerçek hayatında da bunu yapsan mesela

Burayı boşver herkes burda kalıyor ama her an sen o yazdigin seçtiğin ve bütün rezalete rağmen yasadigin hayatin içindesin

bu tepkileri küfürleri onlarada yapsan da kurtulsan ama yapamazsın yapmazsın

Çünkü o cesaretin yok burda herkese hakaret ederek bu eksik yanını tamamliyorsun hepsi bu

Son düzenleme:
Benide engelleyeceksin belki ama doğrular can acıtiyor o çocuklar sana ilerde düşman olucak ve yasadigin hayat seni hiç bir yere götürmeyecek

2648933653728282 kez yazıldı sana ama

Aynı tas aynı hamam

Sana çok kızıyorum ama bir yandan üzülüyorum da büyümüş olduğun ortam seni buna mecbur kılmış bizim şaşkınlık içinde okuduklarımız, sizler için normal geliyor.
Hayır demeyi yeni öğrenmişsin onu da kabul gören kimse yok gerçi.Boşanman mümkün değil madem eltini eşini bırak kenara çocukların ile ilgilen şiddetsiz. Öfkeni onlardan çıkarmadın yine umarım mutfağa yatıya gönderildiğin için.

Keşke burda hoşuna gitmeyen yorumları engellediğin gibi gerçek hayatında da bunu yapsan mesela

Burayı boşver herkes burda kalıyor ama her an sen o yazdigin seçtiğin ve bütün rezalete rağmen yasadigin hayatin içindesin

bu tepkileri küfürleri onlarada yapsan da kurtulsan ama yapamazsın yapmazsın

Çünkü o cesaretin yok burda herkese hakaret ederek bu eksik yanını tamamliyorsun hepsi bu
Benim neler yaptığımı sen nerden bilesin ki?

Benide engelleyeceksin belki ama doğrular can acıtiyor o çocuklar sana ilerde düşman olucak ve yasadigin hayat seni hiç bir yere götürmeyecek

2648933653728282 kez yazıldı sana ama

Aynı tas aynı hamam
Sana kızamıyorum sen de diyorsun ama insan dilinde konuşuyorsun bazıları gibi hayvan dilinde yazmıyorsun

Şu adamın az suyuna gitseniz belki yaşadıklarınız değişecek. Ama eşinizle her seferinde didişecek bir şey buluyorsunuz. Boşanma imkanınız yoksa eşinizin suyuna gideceksiniz. Derdiniz çocukların yanında bir şeyler yaşamamak değilmiş zaten. Eşinize tavırlanma fırsatı bulmuşsunuz kullanmak istemişsiniz. Yoksa iki cilveyle banyoya götürebilirdiniz mesela. Gerçi böyle kocaya cilveyle nasıl yaklaşılır nasıl saygı duyulur bilmiyorum ama yani ayrılamıyorsanız anlaşma yolunu bulmalısınız. Öfkelenmek, trip atmak size fayda sağlamıyor. Tehdit, hakaret işiten yine siz oluyorsunuz.

Şu adamın az suyuna gitseniz belki yaşadıklarınız değişecek. Ama eşinizle her seferinde didişecek bir şey buluyorsunuz. Boşanma imkanınız yoksa eşinizin suyuna gideceksiniz. Derdiniz çocukların yanında bir şeyler yaşamamak değilmiş zaten. Eşinize tavırlanma fırsatı bulmuşsunuz kullanmak istemişsiniz. Yoksa iki cilveyle banyoya götürebilirdiniz mesela. Gerçi böyle kocaya cilveyle nasıl yaklaşılır nasıl saygı duyulur bilmiyorum ama yani ayrılamıyorsanız anlaşma yolunu bulmalısınız. Öfkelenmek, trip atmak size fayda sağlamıyor. Tehdit, hakaret işiten yine siz oluyorsunuz.
Aman artık onun dediklerini bile takmıyorum nasıl bir saygı duymuş ki bugüne kadar şimdi duyacak.lafa bakarım lafmı diye,lafı söyleyene bakarım adam mı diye

Aman artık onun dediklerini bile takmıyorum nasıl bir saygı duymuş ki bugüne kadar şimdi duyacak.lafa bakarım lafmı diye,lafı söyleyene bakarım adam mı diye
Ama takıyorsunuz. Takmanız normal. Kocanız çünkü. Yaşam kaliteniz begenseniz de beğenmeseniz de eşinizle iyi anlaşmaktan geçiyor. Hâlâ daha tepkisel yaklaşıyorsunuz. Hâlbuki mantıklı ve stratejik yaklaşmanız lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X