Beni suçlamayı bıraksanız…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nilu12

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2022
3.151
62
Selam!Düşümdüm yazsam mı yazmasam mı?yazayım en iyi.çünkü beni çocuk istismarıyla suçluyordunuz.benim elimde olsa niye de yapmayım?!dün gece geldi eve,ben bununla konuşmuyordum ,ve söyleyeyim niye konuşmadığımı.ben önceleri bu duruma gıcık olmazdım,ama şimdi fena gıcık oluyorum.şöyle ki burda bakıyorum da hiçkimse arabada giderken ön koltuk boşken arkada oturmaz.Ama saygıdeğer kocacıgım beni arka koltuğa gönderiyor.bir keresinde dedim,o da bana”ben sevmiyorum kadın kızın önde oturmasını”,ben de karşılığında “ben de ölüyordum zaten senin yanında oturmayı”ama gerçekten bu bana saygısızlık.geçenlerde bankaya gidiyorduk,başka apartmanda yani komşu apartmanda birodalı bir ev almışlar benşm kocacıgın adına.ben de orda lazımdım gittim bunla,geçtim arka koltuğa bu dememiş,neyse yol boyu konuşmaz demez niye nereye gittiğimizi .sonra 2 erkek de bizle geldi bu bana dedi sen geç ön koltuğa,ama gerçekten sinirlendim ,erkekler olduğunda geçeyim ama araba boşken arkada oturayım bu mu saygı?!ama kendisine bu konuyu söylemedim çünkü söylesem bile faydası olmayacağını biliyorum söylemek bile manasız.bu yüzden akşam onu reddettim.ağzına gelenler bana söyledi ama hiç sormadı ki neden sebep nedir bana böyle tavırlısın?neyse dedim ne söylersen söyle söv çünkü artık benşm için hiçbir mana taşımıyorsun kardeşin kadar da değilsin,bana diyor o hayvandır beni hayvanla kıyaslama,dedim karısına iyi davrananlar hayvan mı oluyorlar?!neyse beni tehdit etti telefonunu elinde görsem paramparça edeceğim.dedim sen mi almışsın da paramparça ediyorsun ,dedi beni ilgilendirmiyor kimin aldığı .sana söyledim .ya bana istediğimi vereceksin ya da çık bu odadan git mutfakta banyoda nerde istersen yat .bakın işte beni suçluyordunuz budur işte bu adamla yaşıyorum onun için farketmez çocuğun yanında falan.şimdi boşan dersiniz,böyle sebeple mi boşansam ?!Allah benşm yardımcım olsun 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Selam!Düşümdüm yazsam mı yazmasam mı?yazayım en iyi.çünkü beni çocuk istismarıyla suçluyordunuz.benim elimde olsa niye de yapmayım?!dün gece geldi eve,ben bununla konuşmuyordum ,ve söyleyeyim niye konuşmadığımı.ben önceleri bu duruma gıcık olmazdım,ama şimdi fena gıcık oluyorum.şöyle ki burda bakıyorum da hiçkimse arabada giderken ön koltuk boşken arkada oturmaz.Ama saygıdeğer kocacıgım beni arka koltuğa gönderiyor.bir keresinde dedim,o da bana”ben sevmiyorum kadın kızın önde oturmasını”,ben de karşılığında “ben de ölüyordum zaten senin yanında oturmayı”ama gerçekten bu bana saygısızlık.geçenlerde bankaya gidiyorduk,başka apartmanda yani komşu apartmanda birodalı bir ev almışlar benşm kocacıgın adına.ben de orda lazımdım gittim bunla,geçtim arka koltuğa bu dememiş,neyse yol boyu konuşmaz demez niye nereye gittiğimizi .sonra 2 erkek de bizle geldi bu bana dedi sen geç ön koltuğa,ama gerçekten sinirlendim ,erkekler olduğunda geçeyim ama araba boşken arkada oturayım bu mu saygı?!ama kendisine bu konuyu söylemedim çünkü söylesem bile faydası olmayacağını biliyorum söylemek bile manasız.bu yüzden akşam onu reddettim.ağzına gelenler bana söyledi ama hiç sormadı ki neden sebep nedir bana böyle tavırlısın?neyse dedim ne söylersen söyle söv çünkü artık benşm için hiçbir mana taşımıyorsun kardeşin kadar da değilsin,bana diyor o hayvandır beni hayvanla kıyaslama,dedim karısına iyi davrananlar hayvan mı oluyorlar?!neyse beni tehdit etti telefonunu elinde görsem paramparça edeceğim.dedim sen mi almışsın da paramparça ediyorsun ,dedi beni ilgilendirmiyor kimin aldığı .sana söyledim .ya bana istediğimi vereceksin ya da çık bu odadan git mutfakta banyoda nerde istersen yat .bakın işte beni suçluyordunuz budur işte bu adamla yaşıyorum onun için farketmez çocuğun yanında falan.şimdi boşan dersiniz,böyle sebeple mi boşansam ?!Allah benşm yardımcım olsun 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Ne yaşarsan yasa korunmadigin için dünyaya getirdiğin çocuklarına böyle davranmaya hakkın yok. Kimse senin kum torban değil. Evleneceğin adamı secememissin becerememissin sen babalarını secemedigin için suçlu o çocuklar mi ? Dogurmasaydin kardeşim bin bir türlü korunma yöntemi varken bu adamı baba yapıyorsan cefasini sen çekeceksin!

Bu sebeble mi bosanayim demişsin de bu sebebe gelene kadar beş bin tane sebep var. Salla başını , yap pastani sus otur madem. Telefonu düşündüğün kadar çocuklarını düşün. Onlar da PARAMPARCA

erkekler olduğunda geçeyim ama araba boşken arkada oturayım bu mu saygı?!ama kendisine bu konuyu söylemedim çünkü söylesem bile faydası olmayacağını biliyorum söylemek bile manasız.bu yüzden akşam onu reddettim.

onun için farketmez çocuğun yanında falan.
İyi de çocuk var diye değil araba meselesine sinirlendiğin için adamı reddetmişsin. Yani senin hakkındaki görüşlerimiz değişmiyor.

Boşanmak için en geçerli sebep bu zaten. Bundan boşanmayan ne yaşayınca boşanır ki?
Adamı reddetme sebebin çocuklar değil zaten. Arabada oturmanı istediği yere sinirlenip reddetmişsin. Kendini akladığını mı sanıyorsun şu an?
Bu leş kavgayı da çocukların yanında yapmışsınızdır eminim. Ama sen aman boşanma. Kendinizle birlikte çocuklarınızı da manyak edip rahatlayın ailecek.

Telefon konusunda neden eline bile almiyacaksin dedi durduk yere denilmez.
Telefon esimin elinde dahi olsa acipta icine bakmaz ne var diye.
Her pazar ders calistigi icin 2 saat boyunca full esimin elindedir telefonum rahatca eline vere biliyorum oda hic bir sekilde acipta birseyime bakmaz baksada bulacagi birsey olmaz. Ve tutupda bana telefonu elinde dahi gormicem demez . Telefonla ilgili aranizda birseyler gecmis galiba

Yine garip saçma hayatlardan bir kesit okuyoruz 🤦🏼‍♀️ bazen buradaki konuları okuyorumda o kadar üzülüyorumki neden bir insan böyle sefilce bir hayatı kendine layık görür çok garip hayatlar var gerçekten…

Telefon konusunda neden eline bile almiyacaksin dedi durduk yere denilmez.
Telefon esimin elinde dahi olsa acipta icine bakmaz ne var diye.
Her pazar ders calistigi icin 2 saat boyunca full esimin elindedir telefonum rahatca eline vere biliyorum oda hic bir sekilde acipta birseyime bakmaz baksada bulacagi birsey olmaz. Ve tutupda bana telefonu elinde dahi gormicem demez . Telefonla ilgili aranizda birseyler gecmis galiba
İzin vermiyorlar. Kaynanası balkondan atıp kırmış gizli almıştı.

Yine garip saçma hayatlardan bir kesit okuyoruz 🤦🏼‍♀️ bazen buradaki konuları okuyorumda o kadar üzülüyorumki neden bir insan böyle sefilce bir hayatı kendine layık görür çok garip hayatlar var gerçekten…
Çünkü sefil birisi . Sebebi bu . Çocuklara zulmeden kimseyi anlamaya çalışmam. Çocukları devlet korumasına almak için sağlam şartlar oluşmalı ama böylelerinin elinden de almalılar . Çocukların psikolojik ve fiziksel istismarına tahammül edemiyorum .

Çünkü sefil birisi . Sebebi bu . Çocuklara zulmeden kimseyi anlamaya çalışmam. Çocukları devlet korumasına almak için sağlam şartlar oluşmalı ama böylelerinin elinden de almalılar . Çocukların psikolojik ve fiziksel istismarına tahammül edemiyorum .
Önceki konuları bilmiyorum ama çocuklara bu şekilde davranıyorsa daha beter olur inşallah.

Önceki konuları bilmiyorum ama çocuklara bu şekilde davranıyorsa daha beter olur inşallah.
Hatırladığım kadarıyla maaile ustuste yaşıyorlar çocukları ile aynı odada kalıyorlar e haliyle uyuduğunu sandığı çocuğunun yanında cinsellik yaşıyor bu bir istismardir. Daha evladına vereceği bir odadan aciz ama eltiye kafayı takmış . Korkunç .

Sen ne anlatıyorsun hala?
Yok arabaymış da ön koltukmuş da... :olamaz:
Manasız anlamsız bir sürü detay, gerçek sorunların dağ gibi dururken saçma sapan şeylere takılıp duruyorsun ya.
Standart bir evliliğin olsa ön koltuğa oturmadım diye dertlen hadi derim. Ama senin evliliğinin normalle standartla uzaktan yakından alakası yok.
Bir odanın içinde senelerdir 4 kişi yaşıyorsunuz. Başka bir odada eltin kaynın yaşıyor. Bir kaynın daha varsa o da evlenip başka bir odaya yerleşir herhalde. Bu yetmez gibi eşinden şiddet görüyorsun. Çocukların arada heba oluyor.
Ve sen tutmuşsun yok telefon yok arabanın ön koltuğu... Neymiş bu yüzden adamı reddetmişsin. Ne diyelim şimdi bravo falan mı?
Sana zor bir hayatın olduğu için kızmıyor insanlar, değiştirmek için bir şey yapmadığın için kızıyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X