Ben mi yanlış düşünüyorum

Yaşattığımı yaşamam gerekiyormuş gibi yorumladım. Hayat bu başına geliyormuş. Ben de siz gibiyfim
Nasıl bir ortam ki orası hep birbirinize denk geliyorsunuz ben anlamadım yani. Şimdi siz zamanında kuzeninizin eskisiyle çıktınız, o bitti sonra biri daha oldu o da bitti şimdi en sonki sizin kuzenle mi olmuş şimdi?

Nasıl bir ortam ki orası hep birbirinize denk geliyorsunuz ben anlamadım yani. Şimdi siz zamanında kuzeninizin eskisiyle çıktınız, o bitti sonra biri daha oldu o da bitti şimdi en sonki sizin kuzenle mi olmuş şimdi?
Çarpıtmakta üstünüze yok bambaşka olaylardan bahsediyorsunuz

Hanımefendi diyorum ki daha önce ben böyle bi durumdaydım. bugün aynısı benim başıma geldi. Aynı kişiler mi dedim ne kadar mantıksız
Yaşattığınızı aynı kişiyle yaşamanız pek mümkün görünmüyor zaten öyle bir şey de demedim.

çok samimi olmadığınız bir kuzeninizin eski sevgilisi ile evlenir miydiniz?
sizin için problem olur muydu, neden problem olurdu ya da olmazdı.
Hayır evlenmezdim. Sonuçta akraba biri kalkar " aaa onun artığıyla evlendi" der malum ağızlar torba değil büzülmüyor, kulağıma gelir , gerek yok.
Düğünde bayramda bir yerde denk gelinir hoş bir ortam olmaz.
Ayrıca erkeklere kıtlık mı indi ayol başka birine bakının.

Burda bir uyenin konusu vardi.

Uyenin kocasinin eskiden kuzeniyle iliskisi varmis. Ailenin hareketleri gelinlerine batiyordu.

Niyeyse o geldi aklima, tabi sizin iliski baglariniz daha farkli ama sorun cikar bence evlenilmemeli

çok samimi olmadığınız bir kuzeninizin eski sevgilisi ile evlenir miydiniz?
sizin için problem olur muydu, neden problem olurdu ya da olmazdı.
Yanlışsın. Samimi ol-olma. Bu yazılı olmayan bir kuraldır. Ayrıca çok da samimi olunmayan kuzenin eski sevgilisine göz dikmek de arsızlık.

X