Ben mi yanlış düşünüyorum

Ben evlenmezdim,belki de amacı kuzeni kıskandırmaktir,olamaz mi ?
Nereden bakarsanız anlamlı değil bence..

Dünya da başka insan mi yokta kuzenin eski sevgilisiyle evlenilsin?
Çok samimi olmamak yumuşatıcı bir sebep de değil.

Son düzenleme:
Samimi olmasa da kan bağı var, yarın bi gün defalarca karşıma çıkar o bağ, mideler bulanır, huzursuzluk girer durur evimin içine. Adam mı kalmadı? Kuzenin eski sevgilisi olduğunu ilişki epey yol ilerlemeden evvel öğrendiyseniz bitirin gitsin, 3 gün ağlarsınız çok çok.

çok samimi olmadığınız bir kuzeninizin eski sevgilisi ile evlenir miydiniz?
sizin için problem olur muydu, neden problem olurdu ya da olmazdı.
Daha önce kuzeniyle görüştüğünüz için, bu durumu kabul edemeyeceğini söyleyen eski erkek arkadaşınız için soruyorsunuz sanırım. Adamın hayır dediğini kabul etmelisiniz.

Üstelik bu adamı bu kadar seviyorsanız; 2 hafta önce açtığınız konudaki sevgiliniz kimdi ? Hayatınıza devam etmişsiniz zaten.

Son düzenleme:
Kuzenin sevgilisi dediğiniz nasıl bir sevgili? Kuzeniniz ve bahsettiğiniz kişi kaç yaşlarında sevgiliydi? İlişkileri ne kadar sürdü, ciddi bir ilişki miydi?

bu kadar duayı kuzeninizin eski sevgilisi ile evlenmek için mi istediniz ya ?

Daha önce kuzeniyle görüştüğünüz için, bu durumu kabul edemeyeceğini söyleyen eski erkek arkadaşınız için soruyorsunuz sanırım. Adamın hayır dediğini kabul etmelisiniz.

Üstelik bu adamı bu kadar seviyorsanız; 2 hafta önce açtığınız konudaki sevgiliniz kimdi ? Hayatınıza devam etmişsiniz zaten.

Ne kadar kötü kalplisiniz :)
Kuzenimin eski sevgilimle görüştüğünü ve ciddi olduklarını öğrendim. Şaşırdım, fikir sordum.
Tedavi olun bence.

Tabii ki evlenmezdim samimiyete gerek yok herhangi tanıdığım birinin hiçbir exine bakmazdım mide yani bu

X