30 yaş üstü kadınlar nasıl ilişki kurabiliyorsunuz?

Ben artık diğer genç kadınlara suç bulmaya başlıyorum ufaktan.

Burda bile o kadar çok var ki. Evlenmeden bu kadar rahat cinselliği sunmayın sonunda zarar görürsünüz yazsak hemen eksilerler.

Yani bu adamlar demek ki karşılık görüyor da böyle davranıyorlar.

10 kıza yazsa instadan birisi de statüsüne gücüne kapılıp kendini kullandırtır o da bunlara yetiyor zaten.

Yani cinselliğin değerli olduğu bi dünya kalmamış, öyle olunca da evliliğe aile sorumluluğuna yaklaşmıyor hiçbi erkek.
🤢🤮🤮🤮🤮

Bir erkek 30 yaşına kadar evlenmediyse 30 dan sonra da evlenmesi zorlaşıyor .bunu bir adaptasyon sorunu olarak düşünüyorum .örneğin sosyal çevresindeki herkes evlenmiş ama o hala 18 yaşındaki kafayı yaşıyor .hani kemik yaşı büyük ama zihin yaşı çok küçük.tekamül edememiş..ergenlikten çıkamamış .hala daha dürtüleri ile hareket ediyor ..duygusal zekasını geliştirememiş..zaten bu yüzden evlen(e)miyorlar..evliliği “hergün bedava seks”olarak düşünen Primatlar var…aklı selim olanlar da vardır elbet ama çoğu böyle emin olun…komşumuzun çocuğu var mesela .39 yaşında hiç evlenmemiş…ben mini etekli kız istiyorum ,bulamıyorum diyormuş ..görüyorsun değil mi zekâ seviyesini ..?kreş çocuklarından farkı yok ..aklı selim birini bulmak için aklı selim bir çevreye ihtiyacın var …

Yani bunun evliliği var, 2 haftada cinsellik konuşmaya başlayan adam parasına bile kıyamaz ki ne altın takar ne ev dizer.

Çünkü onun için o basit bi iş haline gelmiş artık tamam senle yatmazsam senin gibi 10 kişiye daha yazıyoru kafasında.
Ay kıyamam, bekaretinle altın çeyiz koparmak zorlaştı mı 😂😂
Sırf evlenip seks yapmak için evlenen erkekler mi azaldı 😂😂

Burda bile o kadar çok var ki. Evlenmeden bu kadar rahat cinselliği sunmayın sonunda zarar görürsünüz yazsak hemen eksilerler.

10 kıza yazsa instadan birisi de statüsüne gücüne kapılıp kendini kullandırtır o da bunlara yetiyor zaten.

Yani cinselliğin değerli olduğu bi dünya kalmamış, öyle olunca da evliliğe aile sorumluluğuna yaklaşmıyor hiçbi erkek.

Ayıp yahu ayıp! Size ne insanların hayatlarından?! Siz evlenin, size takı takılsın diye herkes sizin isteğinize göre mi yaşayacak!

E siz birliktelik yaşamayın bitsin gitsin. Milletin ne yaptığı sizi niye alakadar ediyor?

Genç kızları kıskanmışsınız heralde orta yaş bunalımına filan girdiniz ! Erkekler cinselliği doya doya yaşıyor da Kızlar neden kolay yaşamasaymış düşünce yapısına bak ! Koca bulamıyorsunuz diye havale geçirip genç kızları suçlamışsınız ! Seni gören muhabbeti cinselliğe getiriyorsa belki sende sorun vardır kendini sorgula ! Gayet 30 40 da evlenen kadınlar var hatta 30 dan önce evlenen çok az artık .

Ben 30 yaş üstü boşanmış bekar bi kadınım.

Bazen diyorum ki bu şekilde aç sırtlanların olduğu bi erkek dünyası olduğunu bilsem boşanmazdım.

Kendi yaşıtım dengim bekar erkekler o kadar aile kurmaktan ciddi ilişki düşünmekten uzak ki. 2 konuşunca hemen işi cinselliğe çekiyorlar. İnstagramdan binbir kişiyle konuşmalar herkese yazmalar. Bi de herkese bir sürü iltifat yapıyolar profesyonel yalancı olmuş hepsi.

kendimi gittikçe çok yaşlı hissediyorum en basit centilmenlik bile kalmamış, erkekliği de kadınlardan bekliyorlar artık herhalde.

Yani eli yüzü düzgün, işinde gücünde bi adam bulmak gerçekten imkansıza yakın bir şey. Buldun diyelim 10 ayrı kızın peşinden koşturuyor böyle adamlarda

Bizim gibi kadınlara bu devirde eski tarz aşık olmalı bi ilişki yok sanırım?
Yok malesef... Zaten düzgün adamlar evinde ilişkisinde kendi düzeninde...
Ben de 35 yaşindayim yeni boşandım büyük konuşmayayim asla hayatımda bir erkek istemiyorum herhangi bir isteğim bakinmam da olmadı ama etrafımda gördüğüm erkekler jelibon olmuş hepsi sorunlu ve asalak para yedirir kendini kullandirirsan yalnız kalmazsın senden iyisi olmaz. Eeee ben niye boşandım o zaman bu da şiddetin faklı türü... Bence ilişkiye odaklanmayin kısmetse zaten size bir şekilde gelir

Sizin yaşamak istediğiniz ilişkiler için güzeldir eminim, tüm insanlar zaten öyle şeyler yaşamak istiyor şimdi.

Benim gibi insanlar için kötü işte
Daha bugün birine demişsiniz çok normal diye. Aynı gün içinde ne değişti?

Ne hastalık kaptım ne istemediğim bir hamilelik yaşadım. Bilinçli ve eğitimliyim. Çarpıtın çarpıtın durun söylenenleri, çarpık bir zihniyete sahipsiniz. Çok dinciyseniz gidin mütedeyyin bir adam bulun.
Ablamız dindar ama sosyal medyada koca arıyor :) ona gelince inanç yok:)

Sizin yaşamak istediğiniz ilişkiler için güzeldir eminim, tüm insanlar zaten öyle şeyler yaşamak istiyor şimdi.

Benim gibi insanlar için kötü işte
Ne istiyon bacım? Sen koca bulup evlenene kadar kimse sevişmesin mi? Yoksa 30’dan sonra sevişmek normal mi? Bi dediğin bi dediğini tutmuyor 🙄

Kadinlar çıldırmış şimdiki sen benim konuma bak eşimle birlikte uyuyamıyorum diye demedikleri kalmadı beni aldatma hakkı da varmış ben nasıl eşimle uyuyamazmisim.
Bacım sende bi gAripsin ama kusura bakma. Konuna yorum yapmadım çünkü çok saçma buldum öyle de dert mı olur?

X