30 yaş üstü kadınlar nasıl ilişki kurabiliyorsunuz?

Peki benim konuma gidin bakın bir eşimle birlikte uyuyamıyorum sorunum var diye bahsettiğim halde nasıl linç edildim bana denildi ki adam cinsellik canı istediğinde nasıl olacak seni aldatsa hakkı var denildi ki aramızda cinsellik sorunu yok dediğim halde buradaki kadınlar her şeyi işine geldiği gibi konuşuyor hepsinin zihniyeti de aynı değişmez ataerkil kafa yapısı.
Onu diyen de normal değil, hiçbir sebep aldatmayı haklı kılmaz. Kılamaz
He boşanır ona hakkı vardır, diş fırçalamayan insanla bile boşanmaya hakkı olanlar var. Aynı yatakta yatmamak evliliğe zarar verir ama dediğim gibi aldatmanın hiçbir geçerli nedeni olamaz.

Yani bunun evliliği var, 2 haftada cinsellik konuşmaya başlayan adam parasına bile kıyamaz ki ne altın takar ne ev dizer.

Çünkü onun için o basit bi iş haline gelmiş artık tamam senle yatmazsam senin gibi 10 kişiye daha yazıyoru kafasında.
Biz onlara halk arasında abaza diyoruz. Her erkek öyle değil.

18 yaşımdan beri cinsel hayatım var ve eşimle evlenmeden evvel ilki değildim, o da benim ilkim değildi, aynı evde dönem dönem yaşadık, cinsel hayatımız vardı; bu güzel uyumu ve birlikteliği çocuk için resmiyette devam ettirme kararı aldık. Gördüğünüz gibi zihniyet meselesi, cinselliği sunmak(!)olarak tanımlarsanız, kadına kullan at muamelesi yapan erkekler bulması olasıdır.
Tamam ben çok yobazım.

Dinimize ve geleneklerimize uygun sağlıklı bi ilişki istiyoruz, hastalık kapmadan helal yolla ilişki yaşamak istiyoruz diye de en gerici benim.

Yani bunun evliliği var, 2 haftada cinsellik konuşmaya başlayan adam parasına bile kıyamaz ki ne altın takar ne ev dizer.

Çünkü onun için o basit bi iş haline gelmiş artık tamam senle yatmazsam senin gibi 10 kişiye daha yazıyoru kafasında.
erkek altın taksın ev dizsin, kadın cinselliği bir mükafat olarak sunsun gibi bir kafadasınız, eyvallah (ben bu kafada değilim ama kimseye hangi kafayı yaşayıp yaşamaycağını da dikte edebilecek bir haddim yok)

şimdi bu kafada iken sosyal medyada tanışıp, dahası kafanıza göre flört edip ilişki yaşamak nasıl olacak?

yani siz bir de boşanmışsınız -çok özür dileyerek söylüyorum ama sizin kafanızdaki erkek muadillerinizin büyük kısmı boşanmış kadınla evlenmek istemez, bakire ister, ancak kendisi de boşanmışsa sizi belki düşünür. onu da anacığı kabul eder mi vs vs.

bunu başka konulara da yazdım yine yazıyorum istediğiniz aradığınız şeyle bunu aradığınız ortam uyumsuz.
görücü usulü bakın, daha muhafazakar/ataerkil ortamlara uygun olabilecek yerlerden bakın.

yani durum bu.

30'lu yaşta adama cinsellik arama diyemezsiniz -ortalama erkek için diyorum. size hem cinsellik aramayıp hem bakire olmayan kadına OK diyecek adam lazım bu da az bulunan tür, denk gelmemesi normal. çok aramanız lazım.

Tamam ben çok yobazım.

Dinimize ve geleneklerimize uygun sağlıklı bi ilişki istiyoruz, hastalık kapmadan helal yolla ilişki yaşamak istiyoruz diye de en gerici benim.
Ne hastalık kaptım ne istemediğim bir hamilelik yaşadım. Bilinçli ve eğitimliyim. Çarpıtın çarpıtın durun söylenenleri, çarpık bir zihniyete sahipsiniz. Çok dinciyseniz gidin mütedeyyin bir adam bulun.

erkek altın taksın ev dizsin, kadın cinselliği bir mükafat olarak sunsun gibi bir kafadasınız, eyvallah (ben bu kafada değilim ama kimseye hangi kafayı yaşayıp yaşamaycağını da dikte edebilecek bir haddim yok)

şimdi bu kafada iken sosyal medyada tanışıp, dahası kafanıza göre flört edip ilişki yaşamak nasıl olacak?

yani siz bir de boşanmışsınız -çok özür dileyerek söylüyorum ama sizin kafanızdaki erkek muadillerinizin büyük kısmı boşanmış kadınla evlenmek istemez, bakire ister, ancak kendisi de boşanmışsa sizi belki düşünür. onu da anacığı kabul eder mi vs vs.

bunu başka konulara da yazdım yine yazıyorum istediğiniz aradığınız şeyle bunu aradığınız ortam uyumsuz.
görücü usulü bakın, daha muhafazakar/ataerkil ortamlara uygun olabilecek yerlerden bakın.

yani durum bu.

30'lu yaşta adama cinsellik arama diyemezsiniz -ortalama erkek için diyorum. size hem cinsellik aramayıp hem bakire olmayan kadına OK diyecek adam lazım bu da az bulunan tür, denk gelmemesi normal. çok aramanız lazım.
Tanımadığınız bi kadın hakkkında bakire pazarlığı gibi ne kadar küçük düşürücü konuşuyorsunuz ya??? Kimsiniz??

Ben 30 yaş üstü boşanmış bekar bi kadınım.

Bazen diyorum ki bu şekilde aç sırtlanların olduğu bi erkek dünyası olduğunu bilsem boşanmazdım.

Kendi yaşıtım dengim bekar erkekler o kadar aile kurmaktan ciddi ilişki düşünmekten uzak ki. 2 konuşunca hemen işi cinselliğe çekiyorlar. İnstagramdan binbir kişiyle konuşmalar herkese yazmalar. Bi de herkese bir sürü iltifat yapıyolar profesyonel yalancı olmuş hepsi.

kendimi gittikçe çok yaşlı hissediyorum en basit centilmenlik bile kalmamış, erkekliği de kadınlardan bekliyorlar artık herhalde.

Yani eli yüzü düzgün, işinde gücünde bi adam bulmak gerçekten imkansıza yakın bir şey. Buldun diyelim 10 ayrı kızın peşinden koşturuyor böyle adamlarda

Bizim gibi kadınlara bu devirde eski tarz aşık olmalı bi ilişki yok sanırım?
Boşanmış bir kadın olarak tespitinizi dogru buldum .

Aşk arayısım yok hevesim de yok ama etrafın bu kadar sırtlan dolu olduğuna bende bilmiyordum yakınlaşmaya çalışan herkesin derdinin bi yerde oraya çıktığını gördüm.

Eski tarz ilişkiler eski de kalmış ,evet .

Tanımadığınız bi kadın hakkkında bakire pazarlığı gibi ne kadar küçük düşürücü konuşuyorsunuz ya??? Kimsiniz??
küçük düşürücü konuştuğum kısım nedir tam olarak? benim için bir kadının bakire olmamasında küçük düşürücü olan hiç bir kısım yok çünkü. 40 yaşındayım evli değilim ve bakire de değilim... ne var bunda?

ve fakat sizin ilgi alanınız olan dindar kısım boşanmış kadın istemez, genel durum bu
ben bunu dedim diye hakaret mi ettim şimdi?

+ sadece bakire değil bir de genç istiyorlar.

küçük düşürücü konuştuğum kısım nedir tam olarak? benim için bir kadının bakire olmamasında küçük düşürücü olan hiç bir kısım yok çünkü. 40 yaşındayım evli değilim ve bakire de değilim... ne var bunda?

ve fakat sizin ilgi alanınız olan dindar kısım boşanmış kadın istemez, genel durum bu
ben bunu dedim diye hakaret mi ettim şimdi?

+ sadece bakire değil bir de genç istiyorlar.
Bana "bakire değilsin az para edersin, yüksekten uçma" demedin mi? Yanlış mı anladım?

Valla ben ilişki milişki değil bende boşandım çocuklarım var sadece böyle gülüp eglenebilecegim bir kız arkadaş arıyorum o bile yok ki değil ki kaf dengi bir karşı cins olsun,erkeklerin kalitesi çok düştü o ayrı bir mevzu ama ben 1 yıla yakin boşandım hiçbir şeyle karsilaşmadim çünkü mesafeli bir insanım zaten,netten de kimse ile tanışmam eski eks nettendi fobim var yani bu süreçte karşı cins tarafından en ufak bir ima bile yaşamadım tamemen kendi hayatima odakliyim ee alnimizda da boşanmış yazmayınca çok şükür böyle bir şey yaşamadım

Valla ben ilişki milişki değil bende boşandım çocuklarım var sadece böyle gülüp eglenebilecegim bir kız arkadaş arıyorum o bile yok ki değil ki kaf dengi bir karşı cins olsun,erkeklerin kalitesi çok düştü o ayrı bir mevzu ama ben 1 yıla yakin boşandım hiçbir şeyle karsilaşmadim çünkü mesafeli bir insanım zaten,netten de kimse ile tanışmam eski eks nettendi fobim var yani bu süreçte karşı cins tarafından en ufak bir ima bile yaşamadım tamemen kendi hayatima odakliyim ee alnimizda da boşanmış yazmayınca çok şükür böyle bir şey yaşamadım
Yaşamazsınız çünkü kendinizi kapatmışsınız .
Sosyal yaşamı olan arkadaş çevresi olan veya arayışı isteği olan normal hayatın yolundan yürüyen arkadaşlardan bahsediyor arkadaş .

Zaten adamlar alenen yat benimle demiyor ama hissediyorsun ki artık eski ilişkiler yok .Ben konu sahibine sosyal hayatımın canlılığına bakarak kesinlikle katılıyorum .

Zaten adamlar alenen yat benimle demiyor ama hissediyorsun ki artık eski ilişkiler yok .Ben konu sahibine sosyal hayatımın canlılığına bakarak kesinlikle katılıyorum .
Ya bunlar anlamıyor niyeyse bile bile.

Size kadınlığınızı hissettirecek en ufak erkek kalmamış diyorum, hissettirse bile derdi seks, yapıp kaçmak diyorum anlamıyorlar valla

Ya bunlar anlamıyor niyeyse bile bile.

Size kadınlığınızı hissettirecek en ufak erkek kalmamış diyorum, hissettirse bile derdi seks, yapıp kaçmak diyorum anlamıyorlar valla
Yani kırk takla atanı da gördüm de ben sonuç yine hislerimde yanılmıyorum yatalım kalkalım eğlenelim çıkıyor .

Allahtan eski saf halim yok ben merhamet bile edebilirdim ,ay bana aşık yazık dur çok sert çıkmayım kırmadan güzel davranayım vs diye 🙆‍♀️😊

Bana "bakire değilsin az para edersin, yüksekten uçma" demedin mi? Yanlış mı anladım?
Öyle erkek ne altın takar ne ev dizer gibi bir cümle kurmuşsunuz. Ona istinaden de erkeği parayı veren konumunda gördüğünüz düşünülmüş. Migrenimsi yaptığı yorumda size böyle bir şey söylememiş ki

X