30 yaş üstü kadınlar nasıl ilişki kurabiliyorsunuz?

meneksekokusu13

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2024
14
-57
34
Ben 30 yaş üstü boşanmış bekar bi kadınım.

Bazen diyorum ki bu şekilde aç sırtlanların olduğu bi erkek dünyası olduğunu bilsem boşanmazdım.

Kendi yaşıtım dengim bekar erkekler o kadar aile kurmaktan ciddi ilişki düşünmekten uzak ki. 2 konuşunca hemen işi cinselliğe çekiyorlar. İnstagramdan binbir kişiyle konuşmalar herkese yazmalar. Bi de herkese bir sürü iltifat yapıyolar profesyonel yalancı olmuş hepsi.

kendimi gittikçe çok yaşlı hissediyorum en basit centilmenlik bile kalmamış, erkekliği de kadınlardan bekliyorlar artık herhalde.

Yani eli yüzü düzgün, işinde gücünde bi adam bulmak gerçekten imkansıza yakın bir şey. Buldun diyelim 10 ayrı kızın peşinden koşturuyor böyle adamlarda

Bizim gibi kadınlara bu devirde eski tarz aşık olmalı bi ilişki yok sanırım?

Bazen diyorum ki bu şekilde aç sırtlanların olduğu bi erkek dünyası olduğunu bilsem boşanmazdım.

Kendi yaşıtım dengim bekar erkekler o kadar aile kurmaktan ciddi ilişki düşünmekten uzak ki. 2 konuşunca hemen işi cinselliğe çekiyorlar. İnstagramdan binbir kişiyle konuşmalar herkese yazmalar. Bi de herkese bir sürü iltifat yapıyolar profesyonel yalancı olmuş hepsi.

kendimi gittikçe çok yaşlı hissediyorum en basit centilmenlik bile kalmamış, erkekliği de kadınlardan bekliyorlar artık herhalde.

Yani eli yüzü düzgün, işinde gücünde bi adam bulmak gerçekten imkansıza yakın bir şey. Buldun diyelim 10 ayrı kızın peşinden koşturuyor böyle adamlarda

işi cinselliğe çekiyorlar ama cinselliği de beceremiyorlar.durum daha da vahim aslında.soruya gelince inan millet ne yapıyor nasıl yapıyor şaşkınlıklar içerisindeyim.nereden nasıl bulunuyor bu kocalar benim de en ufak bir fikrim yok.bakıyorsun konulara yok 2.çocuk yok 3.hamilelik.yok biz eşimle şöyle yapıyoruz yok biz eşimle böyle yapıyoruz.maşllah diyorum herkesin de bir eşi var. insan gıcık oluyor.allahın sevdiği kulu falan olmak gerekiyor heralde.siz en azında 1 kere gelinlik giymişsiniz.

işi cinselliğe çekiyorlar ama cinselliği de beceremiyorlar.durum daha da vahim aslında.soruya gelince inan millet ne yapıyor nasıl yapıyor şaşkınlıkla içerisindeyim.neredrn nasıl bulunuyor bu kocalar benim de en ufak bir fikrim yok.bakıyorsun konulara yok 2.çocuk yok 3.hamilelik.yok biz eşimle şöyle yapıyoruz yok biz eşimle böyle yapıyoruz.maşllah diyorum herkesin de bir eşi var. insan gıcık oluyor.allahın sevdiği kulu falan olmak gerekiyor heralde.
Ben artık diğer genç kadınlara suç bulmaya başlıyorum ufaktan.

Burda bile o kadar çok var ki. Evlenmeden bu kadar rahat cinselliği sunmayın sonunda zarar görürsünüz yazsak hemen eksilerler.

Yani bu adamlar demek ki karşılık görüyor da böyle davranıyorlar.

10 kıza yazsa instadan birisi de statüsüne gücüne kapılıp kendini kullandırtır o da bunlara yetiyor zaten.

Yani cinselliğin değerli olduğu bi dünya kalmamış, öyle olunca da evliliğe aile sorumluluğuna yaklaşmıyor hiçbi erkek.

Burda bile o kadar çok var ki. Evlenmeden bu kadar rahat cinselliği sunmayın sonunda zarar görürsünüz yazsak hemen eksilerler.

10 kıza yazsa instadan birisi de statüsüne gücüne kapılıp kendini kullandırtır o da bunlara yetiyor zaten.

Yani cinselliğin değerli olduğu bi dünya kalmamış, öyle olunca da evliliğe aile sorumluluğuna yaklaşmıyor hiçbi erkek.
Haklı değilsin.burada evli olan bütün kadınlar farklı farklı erkeklerle doya doya seks yapmış, halihazırdaki kocasıyla da evlenmeden önce seks yaparak evlenmiş kadınlar
Teorin çürüyor yani.

Bir kere de kızlarımıza suç bulmak yerine erkeklere bulsanız ya
Sadece seks için mi evlenip evlenmiyor sanıyorsunuz bu millet gerçekten anlamıyorum.
Maddi sıkıntısı bir yandan, yozlaşma bir yandan, sadakat gösterememek bir yandan çünkü seçenek çok. İnsanlar artık geç olgunlaşıyor, kabuğuna çekilip hayatıma 1 insanla devam edebilirim diyenlerin sayısı çok az ama bunun nedeni cinsellik değil.
Cinsellik paralı parasız bin yıllardan beri var, cinsellik yaşayacak kız bulamazsa fahişeler var.
Gerçekten tek tabu cinsellik değil, bşraz sosyolojik psikolojik açıdan düşünmek de gerekli.
Tek bir konuyu merkez yapamazsınız. Bu herkese hakarettir. Evlilik yalnızca cinsellik değildir. Biraz kitap okuyun ya bakış açınızı genişletin.
Oyle olsa eşinizden boşanmazdınız zaten

Siz fikir almak ıcın mı konu actınız yoksa aklınız sıra mılletı asagılayıp elestırmek ıcın mı? Siz ahlak bekcisi misiniz anlamadım yani. SİZENE ? isteyen herkesle istediğini yaşayabilir. bu mantelıte olan bırı suc bulsa ne bulmasa ne yani

Otuz yaş üstü adamlar pastanede muhallebi mi yiyecek sürekli liseli gibi mi buluşacak? Cinsellik çok önemli bir tema, en olgun en güzel yaşlarında ikili ilişkilerde tabii ki cinsellik teması önünüze gelecek ne bekliyorsunuz ki? O zaman mütedeyyin çevreden birini bulmalısınız.

Olay neden cinsellik yaşayan kadınlara gelmiş yukarıda anlamadım? İlişkide erkekle kadın istiyorlarsa cinsellik yaşar bundan doğal ne var? Cinselliği sunmak(!) nedir? Hizmet mi ediyoruz? Karşılıklı yapılan çok doğal bir eylem.

Siz fikir almak ıcın mı konu actınız yoksa aklınız sıra mılletı asagılayıp elestırmek ıcın mı? Siz ahlak bekcisi misiniz anlamadım yani. SİZENE ? isteyen herkesle istediğini yaşayabilir. bu mantelıte olan bırı suc bulsa ne bulmasa ne yani
Kİmi aşağılamışım gösterir misiniz?

Niye bu kadar tepkilisiniz?

Kadinlar çıldırmış şimdiki sen benim konuma bak eşimle birlikte uyuyamıyorum diye demedikleri kalmadı beni aldatma hakkı da varmış ben nasıl eşimle uyuyamazmisim.

Bu konuyu tam dün başıma gelen olaydan sonra gördüm. Anlatayım da herkes ibret alsın, ben de 31 yaşındayım ve 2 sene önce boşandım. Hayatıma kimseyi almadım çünkü daha konuşma aşamasında flört bile değilken birsuru Faso gördüm. Artık ben doğru insan secemedigimi düşünüyorum kafam karıştı, çevreme bıraktım onların buldukları daha beterdi. Kendi ozelliklerimde bir insan istedim, bende olmayan bir şey talep etmedim yani, ona rağmen bu dedikleriniz tipte insanlar karşıma çıktı.

Şimdi başıma gelen olayı anlatıyorum, 14 sene önce çocuklukta konuştuğum biri bana ulaştı ve kalkıp geldi benimle ilişki istediğini vs belli etti, yüksekten attı bana ulaşmaya çalışan biri defalarca ama sırf karakterini gözlemlemek için görüşmeyi kabul ettim. Sonuç 2 gün sonra başkalarıyla da konuştuğunu hatta eve kizlar gidip geldiğine dair vibe aldım. Bu insan benim eski bir arkadasimdi aynı zamanda, yani demek istediğim hiç utanmalari da yok, bunu yüzüne vurduğunda sevgisizlikle suçluyorlar. Bunlardan uzak durun, heryerdeler.

Sen evlenecek herif bulamıyorsun diye genç kızlar niye suçlu oldu ki şimdi ? Millet şakır şukur evleniyor valla. Mesele cinsellik değil, zihniyet bakış açısı. Görüyorum ki sizde çok dar. Muhtemelen de öyle insanlar çekiyorsunuz.

Kİmi aşağılamışım gösterir misiniz?

Niye bu kadar tepkilisiniz?
Tepki cekecek seyler yazıyorsunuz cunku. genc kızlarda suc buluyorum demek ne demek acaba. Adamlarda suc bulmazsınız ama.

Sen evlenecek herif bulamıyorsun diye genç kızlar niye suçlu oldu ki şimdi ? Millet şakır şukur evleniyor valla. Mesele cinsellik değil, zihniyet bakış açısı. Görüyorum ki sizde çok dar. Muhtemelen de öyle insanlar çekiyorsunuz.
Hayır bide genc kızlar yuzunden demesi kashdjsaf sefamm olsun kızz sefammm canım sağolsun

Tepki cekecek seyler yazıyorsunuz cunku. genc kızlarda suc buluyorum demek ne demek acaba. Adamlarda suc bulmazsınız ama.
Senelerce cinsel hayatları olup evlenenler de var. Mesele kafa yapısı.
Bu zihniyettekiler kadınlara kullan at mendil olarak baktıkları için cinselliği de kendilerini sunmak olarak görüyorlar. Normal.

Bir kere de kızlarımıza suç bulmak yerine erkeklere bulsanız ya
Sadece seks için mi evlenip evlenmiyor sanıyorsunuz bu millet gerçekten anlamıyorum.
Maddi sıkıntısı bir yandan, yozlaşma bir yandan, sadakat gösterememek bir yandan çünkü seçenek çok. İnsanlar artık geç olgunlaşıyor, kabuğuna çekilip hayatıma 1 insanla devam edebilirim diyenlerin sayısı çok az ama bunun nedeni cinsellik değil.
Cinsellik paralı parasız bin yıllardan beri var, cinsellik yaşayacak kız bulamazsa fahişeler var.
Gerçekten tek tabu cinsellik değil, bşraz sosyolojik psikolojik açıdan düşünmek de gerekli.
Tek bir konuyu merkez yapamazsınız. Bu herkese hakarettir. Evlilik yalnızca cinsellik değildir. Biraz kitap okuyun ya bakış açınızı genişletin.
Oyle olsa eşinizden boşanmazdınız zaten
Peki benim konuma gidin bakın bir eşimle birlikte uyuyamıyorum sorunum var diye bahsettiğim halde nasıl linç edildim bana denildi ki adam cinsellik canı istediğinde nasıl olacak seni aldatsa hakkı var denildi ki aramızda cinsellik sorunu yok dediğim halde buradaki kadınlar her şeyi işine geldiği gibi konuşuyor hepsinin zihniyeti de aynı değişmez ataerkil kafa yapısı.

işi cinselliğe çekiyorlar ama cinselliği de beceremiyorlar.durum daha da vahim aslında.soruya gelince inan millet ne yapıyor nasıl yapıyor şaşkınlıklar içerisindeyim.nereden nasıl bulunuyor bu kocalar benim de en ufak bir fikrim yok.bakıyorsun konulara yok 2.çocuk yok 3.hamilelik.yok biz eşimle şöyle yapıyoruz yok biz eşimle böyle yapıyoruz.maşllah diyorum herkesin de bir eşi var. insan gıcık oluyor.allahın sevdiği kulu falan olmak gerekiyor heralde.siz en azında 1 kere gelinlik giymişsiniz.
Sen de çok mutlu olursun inşallah 🫠

Bence kadınları suçlamayın, burda suçlu olan olaya cinsellik yaşamak için ilişki yaşayan erkek modelidir. Bu erkeklerin zihniyeti değişmediği sürece kendilerini bısey sanmaya devam edecekler.

Hayır bide genc kızlar yuzunden demesi kashdjsaf sefamm olsun kızz sefammm canım sağolsun
18 yaşımdan beri cinsel hayatım var ve eşimle evlenmeden evvel ilki değildim, o da benim ilkim değildi, aynı evde dönem dönem yaşadık, cinsel hayatımız vardı; bu güzel uyumu ve birlikteliği çocuk için resmiyette devam ettirme kararı aldık. Gördüğünüz gibi zihniyet meselesi, cinselliği sunmak(!)olarak tanımlarsanız, kadına kullan at muamelesi yapan erkekler bulması olasıdır.

Peki benim konuma gidin bakın bir eşimle birlikte uyuyamıyorum sorunum var diye bahsettiğim halde nasıl linç edildim bana denildi ki adam cinsellik canı istediğinde nasıl olacak seni aldatsa hakkı var denildi ki aramızda cinsellik sorunu yok dediğim halde buradaki kadınlar her şeyi işine geldiği gibi konuşuyor hepsinin zihniyeti de aynı değişmez ataerkil kafa yapısı.
Senin korkunç bi aile hayatın var ya insanlar sorunlu gibi yazamazsın. 🤣🤣

X