30 yaş üstü kadınlar nasıl ilişki kurabiliyorsunuz?

Ben 30 yaş üstü boşanmış bekar bi kadınım.

Bazen diyorum ki bu şekilde aç sırtlanların olduğu bi erkek dünyası olduğunu bilsem boşanmazdım.

Kendi yaşıtım dengim bekar erkekler o kadar aile kurmaktan ciddi ilişki düşünmekten uzak ki. 2 konuşunca hemen işi cinselliğe çekiyorlar. İnstagramdan binbir kişiyle konuşmalar herkese yazmalar. Bi de herkese bir sürü iltifat yapıyolar profesyonel yalancı olmuş hepsi.

kendimi gittikçe çok yaşlı hissediyorum en basit centilmenlik bile kalmamış, erkekliği de kadınlardan bekliyorlar artık herhalde.

Yani eli yüzü düzgün, işinde gücünde bi adam bulmak gerçekten imkansıza yakın bir şey. Buldun diyelim 10 ayrı kızın peşinden koşturuyor böyle adamlarda

Bizim gibi kadınlara bu devirde eski tarz aşık olmalı bi ilişki yok sanırım?
Benim çevremde hiç daldan dala atlayan erkek tipi yok ! İşinde gücünde efendi insanlar. Çevrenizi mi sorgulasaniz ? Eski eşiniz madem o kadar iyiydi (keşke bosanmasaydim dedirttigine göre) neden bıraktınız ki ?

Ben 30 yaş üstü boşanmış bekar bi kadınım.

Bazen diyorum ki bu şekilde aç sırtlanların olduğu bi erkek dünyası olduğunu bilsem boşanmazdım.

Kendi yaşıtım dengim bekar erkekler o kadar aile kurmaktan ciddi ilişki düşünmekten uzak ki. 2 konuşunca hemen işi cinselliğe çekiyorlar. İnstagramdan binbir kişiyle konuşmalar herkese yazmalar. Bi de herkese bir sürü iltifat yapıyolar profesyonel yalancı olmuş hepsi.

kendimi gittikçe çok yaşlı hissediyorum en basit centilmenlik bile kalmamış, erkekliği de kadınlardan bekliyorlar artık herhalde.

Yani eli yüzü düzgün, işinde gücünde bi adam bulmak gerçekten imkansıza yakın bir şey. Buldun diyelim 10 ayrı kızın peşinden koşturuyor böyle adamlarda

Bizim gibi kadınlara bu devirde eski tarz aşık olmalı bi ilişki yok sanırım?

İnsanlar 50sinden sonra evleniyor yuva kuruyor.
Yaşla ne alakası var?

Yani bunun evliliği var, 2 haftada cinsellik konuşmaya başlayan adam parasına bile kıyamaz ki ne altın takar ne ev dizer.

Çünkü onun için o basit bi iş haline gelmiş artık tamam senle yatmazsam senin gibi 10 kişiye daha yazıyoru kafasında.
Biz ilk haftadan haldır şaldır, sonra düğün de oldu altın da ev de. Ha ben böyle yaptım sorun yok siz de yapın demiyorum ama bu teziniz her yerde çalışmıyor, seven adam elinden geleni esirgemiyor. Sevmeyen adam bakire de gitsen bi 100 liralık tişörtü esirgeyebiliyor.

Yani bunun evliliği var, 2 haftada cinsellik konuşmaya başlayan adam parasına bile kıyamaz ki ne altın takar ne ev dizer.

Çünkü onun için o basit bi iş haline gelmiş artık tamam senle yatmazsam senin gibi 10 kişiye daha yazıyoru kafasında.

Bu kafa ile eski eşini nasıl buldun hayret. Resmen buram buram ataerkillik kokuyor beyin yapiniz

Tamam ben çok yobazım.

Dinimize ve geleneklerimize uygun sağlıklı bi ilişki istiyoruz, hastalık kapmadan helal yolla ilişki yaşamak istiyoruz diye de en gerici benim.
Daha çok evlenmeden ilişkiye girersem beni yatırım yapmaya değer bulmazlar korkusu gibi geldi.

Ben artık diğer genç kadınlara suç bulmaya başlıyorum ufaktan.

Burda bile o kadar çok var ki. Evlenmeden bu kadar rahat cinselliği sunmayın sonunda zarar görürsünüz yazsak hemen eksilerler.

Yani bu adamlar demek ki karşılık görüyor da böyle davranıyorlar.

10 kıza yazsa instadan birisi de statüsüne gücüne kapılıp kendini kullandırtır o da bunlara yetiyor zaten.

Yani cinselliğin değerli olduğu bi dünya kalmamış, öyle olunca da evliliğe aile sorumluluğuna yaklaşmıyor hiçbi erkek.
He millet sevişiyor diye sen koca bulamıyorsun. Zihniyetini seveyim 😂😂😂

Biz ilk haftadan haldır şaldır, sonra düğün de oldu altın da ev de. Ha ben böyle yaptım sorun yok siz de yapın demiyorum ama bu teziniz her yerde çalışmıyor, seven adam elinden geleni esirgemiyor. Sevmeyen adam bakire de gitsen bi 100 liralık tişörtü esirgeyebiliyor.
Hastalık, helâl yol falan demiş bir de, ee tamam bir de şu açıdan bakalım:
Anasının koynundan koparıp köyden getirdikleri körpecik kızları oğullarına alıyorlar(!); hayat kadınıyla, travestiyle birliktelik yaşayan oğulları gül goncası bu kızcağızlara hastalık bulaştırarak başlarını yakıyor. Evliyken aldatan da çok, evlenmeden evvel cinsellik yok, uyum var mı yok mu bilmiyor büyük kumar oynamış, evlendikten sonra da ten uyumunu olmayıp tatmin olmayınca yine başka yollara başvuruyorlar. Cinselliğin tabu olduğu, hayatındaki kadınla nikâhsız bir şeyler yaşamayan kesimde daha yaygın böyle durumlar.

Bana "bakire değilsin az para edersin, yüksekten uçma" demedin mi? Yanlış mı anladım?
Öyle dememiş yanlış anlamışsınız ama sizin bakış açınıza göre öyle. Cinselliği erkeğe altın ve eşya karşılığı sunulan bir alışveriş öğesi olarak görürseniz birileri de çıkar senin değerin düşmüş o kadar etmezsin der. Kimse size öyle bir şey demiyor, siz kendinizi o konuma sokuyorsunuz.

Ben sizin kaç yaşınızda olduğunuzu anlayamadım, nasıl çağırabilir diye sitem ediyorsunuz.

İkiniz de 30 yaş üstü bireysiniz tabii ki cinsellik olacak. Adam düzgünce konuşmuş bir sürü, daha ne olmasını bekliyorsunuz anlamadım?

Bu devirde genç kızlar yalandan naz bile yapmıyorken artık 30 yaş üstü olup da hala liseli tarzi bi çocuksu ilişki beklemeniz çok tuhaf, bu şekilde bulduğunuz adam da sıkıntılı çıkacak zaten.

Kendim de 30 yaş üstü bekar bi kadın olarak yazıyorum bunu.

Başka bir konuya yazdığı mesaj. Selam troll hoşgeldin 😂😂😂

Yani cinselliğin değerli olduğu bi dünya kalmamış, öyle olunca da evliliğe aile sorumluluğuna yaklaşmıyor hiçbi erkek.

Yani bu cümle bana birbirleriyle tezat ifadeler içeriyor gibi geldi.
Cinselliği kadınların erkeklere evlilik ve aile sorumluluğunun bedeli olarak verdikleri bir şey olarak görüyormuşsunuz gibi bir izlenim edindim bu yazdıklarınızdan.
Açıkçası evlenmeden önce cinsellik yaşamak istememenin de cinselliğini evlilik sınırlaması olmadan yaşamak istemenin de kişinin kendi tercihi olduğunu düşünüyorum.
Bir diğer ifadeyle kadınların cinsellikle ilgili tercihleri nedeniyle kınanmaması gerektiğine inanıyorum.
Ancak sizin bu ifadenizin beni oldukça rahatsız ettiğini söylemeliyim.
Cinselliği asıl istediğinizi elde etmek için bir pazarlık aracı olarak gördüğünüz izlenimini edindim.
Cinselliğin değerli olmasından bahsederken aslında bu deneyimi ne kadar da değersizleştiren bir bakış açısı, öyle değil mi?

Çok saçma erkekler de kadınlar da ekonomik durumlar güvensizlik ve sadakat yüzünden evlenmiyorlar ki haklılar. Evliliğe de cinselliği de bu kadar anlam yüklemeyin.

Ülkede gerçekten dindar/ mütedeyyin fakat kadın erkek eşitliğine inanan, kadınlara saygılı adam sayısı çok az. Ama hiç yok değildir. Biraz çevrenizi genisletip farklı kişilerle tanışıp baştan kendi dünya görüşünüzü açık açık söyleyip olmayacak kişileri hemen eleyerek bence gönlünüze göre biriyle tanisabilirsiniz.

30 yaş üstü olmakla ne alaka ki konu? erkekler kafası bu demek, yada size öyle denk geliyor. daha iyi işte siz tecrübelisiniz. daha gençler gibi aldanmazsınız. avantaj değil mi bu? tam yaşınızı bilmiyorum ama ile 33 en fazla ne kadar fark eder ya? ben bu 30 yaş takıntısını cidden anlamakta zorlanıyorum. 30 üstü arkadaşım da var 25 de. hiç farkları yok. ancak yaşam tarzı değişenler farklılaşıyor. evli, hamile, öğrenci, çalışan gibi. normal takılın yani, 30 altı üstü farklı bi insan formu yok :)

30 yaş üstü olmakla ne alaka ki konu? erkekler kafası bu demek, yada size öyle denk geliyor. daha iyi işte siz tecrübelisiniz. daha gençler gibi aldanmazsınız. avantaj değil mi bu? tam yaşınızı bilmiyorum ama ile 33 en fazla ne kadar fark eder ya? ben bu 30 yaş takıntısını cidden anlamakta zorlanıyorum. 30 üstü arkadaşım da var 25 de. hiç farkları yok. ancak yaşam tarzı değişenler farklılaşıyor. evli, hamile, öğrenci, çalışan gibi. normal takılın yani, 30 altı üstü farklı bi insan formu yok :)
Klasik 30 yaşına geldim evlenemedim geç kalıyorum kafası.

Bu "adam yokki" kafasını ben biraz frekans ve düşünce yapısına bağlıyorum. Boşandım 33 yasindayim ve karşıma eli seyinde seks arayan erkekler çıkmadı çünkü çıkarsa benim alanimda barinamsz o frekansta değilim . Alttan alta 30dan sonra erkek bulamam zaten yaş olmuş kaç bu saatten sonra zor dusunceniz var . E haliyle vajinaaaağğ getirin bana diye bağıran erkeklere denk gelmeniz normal .

X