Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    211
9 çıktı fototerapi aldık önlem için şimdi düştü ama hiçbir derdi olmamasına rağmen uyumuyor günlerdir tilki uykusu gibi günde 1 defa derin uyuyor doyduğuna eminim sütün fazlasını ağzının kenarından bırakıyor midesi genişliyor sürekli hıçkırıyor gazını da alıyorum kaka da yapıyor günde 3 sefer en az ama çözüm bulamadım 10 çocuklu karo gibi oldum mememi kapatamıyorum aç kapa yapmaktan yoruldum
Acaba emzik mi alsa bazen gerçekten keyfine istiyolar ben biraz daha böyle olursa vermeyi düşünüyorum

Ayyy geçen öylesine açtım dinledim o şarkının melodisinde mi bir şey var ne gece uykumda yada gündüzleri beynimde dönüyor şarkı sürekli benim de.
Bir de ' pusulam rüzgar' beni çok ağlattı geçen ne alakaysa ben de anlamadım. Sanki aşk acısı çekiyorum garipti
Ay aynen dimi ya bence varya ağlamaya yer arıyoruz şarkılara mana buluyoruz hormonlar alt üst tabi 🤦🏻‍♀️

Kızlar ben bebeğime yavaş yavaş silikon ucu bıraktırmaya çalışıyorum silikonla başlatıp sonra hemen çıkartıp göğsümu veriyorum. Kenarlardan topluyorum kahverengi alani direkt ağzına doğru veriyorum. Sağ memeyi emzirirken mesela sağ koluma yatiyor. Memeden ayrılınca sol kol ters oluyor. Emzirmeyle ilgili bilgilerde de alttan işaret parmağıyla destek üstte de baş parmak olmalı diyor ama o anda bebek kolumda yatıyor. Tekrar kavratmak zor oluyor nasıl bir yol izlemem gerek?
Sol taraftan 2. Şekildeki gibi emzirebilirsiniz koltuk altına doğru o zaman belki istediğiniz
Pozisyonu yakalarsınız. Yani
İlla ters çevirip de bebeği
Sol koldan desteğe gerek olmayabilir. Koltuk altına doğru alarak bi deneyin isterseniz.

9 çıktı fototerapi aldık önlem için şimdi düştü ama hiçbir derdi olmamasına rağmen uyumuyor günlerdir tilki uykusu gibi günde 1 defa derin uyuyor doyduğuna eminim sütün fazlasını ağzının kenarından bırakıyor midesi genişliyor sürekli hıçkırıyor gazını da alıyorum kaka da yapıyor günde 3 sefer en az ama çözüm bulamadım 10 çocuklu karo gibi oldum mememi kapatamıyorum aç kapa yapmaktan yoruldum
Doktorun kim

X