Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    143
Bebişin odasının sadece halısı kaldı onu da sipariş ettim bekliyorum. Her şeyini yıkadım aslında. Pusetinden besigine çıkan ne varsa. Kayınvalidemler de alışveriş yapmış birkaç parça ama 1.5 sene sonra anca kullanacağım şeyler. Onları da yıkadım bugün. Yarına odası biter. Doğum cantamiz kaldı geriye kendi alisverisim bebisinki değil de 🙂 biraz panik geldi ya bana.
Telas etme kuzum hepsi hallolur. Allah saglik versin tabi ama nerden baksan en az 1 ayimiz var. Her isini toparlarsin👍👍 ilk bebekte ne guzel tek odaya odaklaniyorsun. 2.de neyi nereye sigdiracagim telasi oluyor daha cok🤣🤣 guzel heyecanlar bunlar tabi

Artık yorgun hissetmeye başladım gibi geçen haftalardaki kadar enerjim yok. Çok oturdugumda sırtım ağrıyor. Ağırlık karnımda diye sanırım 😅 halledip rahatlamak istiyorum. İkinci zordur kuzum eminim ya benim boşta odam da vardı tabi biraz daha rahat oldu her şey 🥰

Kızlar istanbulda yaşayanlar için diyim Havuzluhan diye bir yer var piyasaya göre daha uygunmuş fatihte online da satış yapıyorlar eksikleri olanlar içim diyorum hala alacaklarım bitmedi benim 😅😅

Korkayrum 🥹 ama doğumdan değil yanımda bir evladım daha var anne nerdesin demesinden 🥹
Ben bu konuda çok kararsızım. Doğurduğum gün değil de ertesi gün gelsin diye düşünüyorum. Beni o halde görmesin biraz toparlanayım ertesi gün süslesinler püslesinler getirsinler. Sonra diyorum gelsin hemen görsün Çok hevesliyim buluşacakları anın hayalini kuruyorum.

Ben bu konuda çok kararsızım. Doğurduğum gün değil de ertesi gün gelsin diye düşünüyorum. Beni o halde görmesin biraz toparlanayım ertesi gün süslesinler püslesinler getirsinler. Sonra diyorum gelsin hemen görsün Çok hevesliyim buluşacakları anın hayalini kuruyorum.
Ah kuzum beni görecek büyük ihtimal direk yanımda bir annem olacak herkes memlekete gidecek eşim tek bırakamaz çocuğu bende kendim toparlanıp görse taraftarıyım ama hastahane içi eşime ihtiyacım olacak bir annem var yanımda duracak çocukta bizimle perişan olur diye korkuyorum bir yandan bensiz uyuyacağı ilk gece beni arar kesin sabah bile kalktığında anne babam nerde diye kalkıyor içim buruk biraz 😔

Ah kuzum beni görecek büyük ihtimal direk yanımda bir annem olacak herkes memlekete gidecek eşim tek bırakamaz çocuğu bende kendim toparlanıp görse taraftarıyım ama hastahane içi eşime ihtiyacım olacak bir annem var yanımda duracak çocukta bizimle perişan olur diye korkuyorum bir yandan bensiz uyuyacağı ilk gece beni arar kesin sabah bile kalktığında anne babam nerde diye kalkıyor içim buruk biraz 😔
Benimki de sorar ama oyalayacak kişi çok bensiz kalması konusunda endişeli değilim. Ay hiç bişey olmaz bi günden merak etme perişan falan olmaz takma onu kafana işte bizde tez canlı davransak mı bi de hastaneye gelirse bende kalıcam diye tutturur eminim ne beni ne kardeşini bırakmak istemez o yüzden ertesi gün gelsin diye düşünüyorum, akışına bırakmalıyız galiba tatlışkom 🥹

Kızlar, doğum yaptığınız hastaneden çıkarken detaylı fatura almayı unutmayın. Bulunduğunuz il sgk müdürlüğüne başvuru yapıp ücretin belirli kısmını iade alabiliyorsunuz (İstanbul için Topkapı sgk)
Bu sekilde yapinca ozel hastaneler seni kara listeye aliyorlarmis diye duydum ben canim aslı var mı bilmiyorum ama tekrar özel hastaneden sağlık hizmeti almak istediğinde zorluk cikariyorlarmis

Bu sekilde yapinca ozel hastaneler seni kara listeye aliyorlarmis diye duydum ben canim aslı var mı bilmiyorum ama tekrar özel hastaneden sağlık hizmeti almak istediğinde zorluk cikariyorlarmis
Bi çok arkadaşım aldı hala özel hastaneye hatta aynı hastaneye gidiyorlar bi sıkıntı yaşamadılar kuzum. Oldu ki zorluk çıkardılar kara liste muhabbeti yaptılar mahkemeye kadar gider bu durum. Ve bildiğim kadarıyla hastaneler arası bilgi paylaşımı da yasak birinden veto yesemde olur yani hakkımı bırakmicam 🫠

Bi çok arkadaşım aldı hala özel hastaneye hatta aynı hastaneye gidiyorlar bi sıkıntı yaşamadılar kuzum. Oldu ki zorluk çıkardılar kara liste muhabbeti yaptılar mahkemeye kadar gider bu durum. Ve bildiğim kadarıyla hastaneler arası bilgi paylaşımı da yasak birinden veto yesemde olur yani hakkımı bırakmicam 🫠
O zaman süper tabi ki bırakma benimki tamamen bi duyumdu 😌

Kızlar, doğum yaptığınız hastaneden çıkarken detaylı fatura almayı unutmayın. Bulunduğunuz il sgk müdürlüğüne başvuru yapıp ücretin belirli kısmını iade alabiliyorsunuz (İstanbul için Topkapı sgk)
Ne kadarını geri alabiliriz acaba biz muayeneleri ve testlerin de faturalarını aldik hep. Muayenelerde de olur mu acaba

X