Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    56
Ay gecmiş olsun canm yaa
Sağol canım 🥰
Kızlar 2 li sonucu benim de bu hafta çıkacak…grafiği okuyabileyim, sonucu anlayım diye stresten okumadığım makale, izlemediğim doktor kalmadı.hepimizin sonuçları hep çok güzel gelsin umarım, bu da bugüne bir duamdır 🙏🏻
ayy bişey okuma yaa psikolojini bozma hiç canım boşuna bence bir de erken değil mi kuzum senin test ikimizin günleri aynı aslında senle benim iki haftam var daha kan vermeye ense kalınlığı burun kemiğine falan o zaman bakılacak

Sağol canım 🥰

ayy bişey okuma yaa psikolojini bozma hiç canım boşuna bence bir de erken değil mi kuzum senin test ikimizin günleri aynı aslında senle benim iki haftam var daha kan vermeye ense kalınlığı burun kemiğine falan o zaman bakılacak
11-14 hafta arası yapılıyo ya o test kuzum ben geçen gittiğimde daha yeni 11 e girdim kadın hemen aldı benden kan valla

kızlar selam daha yeni geldim işe sabah gittim doktora sadece yaş faktörlü ikili tarama düşük riski çıkmış onu anlattı doktor ve fedal dna yaptırmayı önerdi ki bende onu yapalım diye düşünmüştüm dünden beri 1.197 benim değerim 1/300 müş sınır 1/300 ve üstü olsa risk olmayacakmış ama 1/197 dedi .yani ben birşey çıkacağını sanmıyorum dedi ama ben ve eşim içimiz rahat etsin diye hemen yönlendirdiği yerde kan verdim parasını ödedik napalım sağlık bu düşüncesi bile insanı mahvediyor allahım inşallah sağlıklı güzel haberler alırım off beklemekte çok zor şimdi hergün sonuç beklemece allahım yardımcımız olsun .ben ilk gebeliğimde hiç böyle birşey yaşamadığım için bundada brahat geçer diye düşünüyordum ama hepsi farklı sonuçta yaşında37-38 e gircem yani sanırım bu yaştan dolayı sadece inşallah öyledir

kızlar selam daha yeni geldim işe sabah gittim doktora sadece yaş faktörlü ikili tarama düşük riski çıkmış onu anlattı doktor ve fedal dna yaptırmayı önerdi ki bende onu yapalım diye düşünmüştüm dünden beri 1.197 benim değerim 1/300 müş sınır 1/300 ve üstü olsa risk olmayacakmış ama 1/197 dedi .yani ben birşey çıkacağını sanmıyorum dedi ama ben ve eşim içimiz rahat etsin diye hemen yönlendirdiği yerde kan verdim parasını ödedik napalım sağlık bu düşüncesi bile insanı mahvediyor allahım inşallah sağlıklı güzel haberler alırım off beklemekte çok zor şimdi hergün sonuç beklemece allahım yardımcımız olsun .ben ilk gebeliğimde hiç böyle birşey yaşamadığım için bundada brahat geçer diye düşünüyordum ama hepsi farklı sonuçta yaşında37-38 e gircem yani sanırım bu yaştan dolayı sadece inşallah öyledir
Yani aslında yarın gel konuşalım kötü çıkmış sonuç falandedinya sekreter boşuna strese sokmuşlar seni . Ama iyi yaptın kafan rahat eder tertemiz gelsin sonucun

Canım yaptırmakla iyi yapmışsın, yüksek ihtimal yaştan dolayı öyle çıkmıştır birşey çıkmaz. Kafa rahatlığı hepsinden daha önemli. Daha önümüzde altı ay var o süreyi rahat rahat geçirirsin en azından

Ay böyle şey gelecek ama bende o kadar alışmışım ki kızım olcak diye hala erkek fikrine alışamadım desem. Hala tuhaf geliyor 🥹😀😀 sende çok alışma bak bu bebekler çok şakacı her an herşey olabilir 😅😅
Yok canım ben iki değişimden sonra hala beklemedeyim dediğin gibi başta kendimi kıza çok hazırlamışım erkek fikrine alışmam iki haftamı aldı🤭 birde dün Instagram da videoya denk geldim hayatımızın şoku diye. 16. Hafta cinsiyet partisi yapmışlar kız diye 20. Hafta erkek demişler 😅 dün iki farklı doktor kız dedi ama detaylıyı bekleyeceğim ben 😅😅

Selam herkese umarım her şey yolunda gidiyodur 🙏🏻uyarmaya geldim bu defa 🫤 kanlı ishal geçiriyorum şuanda malesef ki ilk hamileliğimde de bu civarlarda yaşamıştım. O zaman dışarda yediğim etten olmuştu. Şimdi hem bebeğim var hem bunu yaşadığım için çok dikkat ediyodum. Sebzeleri iyice yıkıyodum dışarda salata tarzı şeyler yemiyodum falan ama galiba yumurtadan oldu bu defa köy yumurtası gelmişti aksine her yumurtaya ellediğimde ellerimi yıkarım ama unuttum galiba ordan bulaştı başka hiç bir kapı yok çünkü 😑 neyse dikkat edin ellerinizi dezenfekte edin dışarsa sebze meyve aldıktan sonra bile

Kızlar dün sabah devlet hastanesine gittim 14+6ydı günüm. Doktor çok soğuk ilgisizdi ultrasonla bakıp ona söyleyen biri vardı plasenta ile ilgili bir şey söyledi doktora doktor hiçbir şey demedi cinsiyeti sordm daha çok erken dedi cinsiyetine bakmadılar bile. Eşimle içimiz rahat etmedi plasenta muhabbetine akşam eşim işten gelince özel hastaneye gittik, doktor dedi plasenta aşağıda rahmin üstünde dedi, kesinlikle cinsel ilişki yasak dedi, düzelir mi dedim haftası daha erken %90 düzeliyor rahim büyüdükçe yukarı çıkıyor dedi. Başına böyle bir şey gelen var mı?

Cinsiyeti sorduk baktı ben bir şeyler gördüm ama dojtoe bet bie şey demedi haftaya kontrole gelin net söyleyeyim dedi, erkeğe mi benziyor dedim evet dedi. Fotoğrafını ekliyorum siz de bakar mısınız o aradaki pipi gibi değil mi :) çok hareketliydi hep kız dediler etraftakiler ekşidir yüzde lekelerdir, belimin genişlemesi, sabah bulantıları falan erkeği görünce şok oldm tabi haftaya değişmezse

Eklentiler

• IMG_20240513_233234.jpg
    IMG_20240513_233234.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 51
Doktorum normalde 12. Haftadan sonra dedi ama bugün ağrıdan sık tuvaletten hiç uyuyamadım uykusuz işe geldim en azından bitane içsem yeter bana demi
Bende çok yakın bir arkadaşımdan biliyorum. Doktoru magnezyumu vermeden önce sodayı önermişti. Bence sende günde en azından bir tane tüketebilirsin.

Yani aslında yarın gel konuşalım kötü çıkmış sonuç falandedinya sekreter boşuna strese sokmuşlar seni . Ama iyi yaptın kafan rahat eder tertemiz gelsin sonucun
İnşallah canım güzel haberler alırım benim gibi bekleyen herkes güzel haber alsın inşallah . ben cinsiyet ne acaba diye düşünüp dururken başka şey çıktı iyimi sağlıklı olsunda herşeyden önemli olan o

X