Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    72
Irmak ben senin bebiş için kız hissediyorum ama sen yine de bana çok güvenme😂Ben kendimde de kız hissediyorum dedim benimki açtı bacaklarını gösterdi malum şeyi 😂
Hahah malum şeyi 😀 ya bende kız diyorum . Herşeyde kız çıktı. Ramzi kese şekli Çin Rus takvimi yüzük bıçak makas ekşi yemek yüzde sivilce aklına ne geliyorsa . Bunca şeyden sonra erkek olursa ben şok😀😀

Bende pazartesi öğreneceğim canm bana da doktor kağıda yazacak.. Fakat benim hayallerim olduğu için sahil kenarında el boyası sis ler falan 🤣 kuzenler ve bizde calışıyoruz h. İçi olmaz havanın aydınlk olması lazım
O açıdan pazar olsun dedik😁

Oyy kuzucum anladmm
Nyse 15 güne geçer inşallah balımmm
Senin ki daha güzel canım benim hadi seni de sabırzıklıkla bekliyoruz 😀😀

Hahah malum şeyi 😀 ya bende kız diyorum . Herşeyde kız çıktı. Ramzi kese şekli Çin Rus takvimi yüzük bıçak makas ekşi yemek yüzde sivilce aklına ne geliyorsa . Bunca şeyden sonra erkek olursa ben şok😀😀
Ahahah dün ben bıçak makası ilk kes duydum gidip sakladm eşime geç otur bir yere diyorum bakalım tutacak mı birazdan hastaneye gireceğim
Kızlar benim karnım kocaman oldu ya sadece elbise giyebiliyorum artık, napıcam böyle daha 3. aydayız :anneadayı:
Kuzu bizim 1 tane öyle şişiz senin üçüz birde

Kızlar benim karnım kocaman oldu ya sadece elbise giyebiliyorum artık, napıcam böyle daha 3. aydayız :anneadayı:
Kız senin 3 tane . Benim bir tane olmasına rağmen sığmıyorum pantolonlara . Şuan rahmimiz greyfurt büyüklüğünde senin 3 greyfurt öyle düşün . Senin göbiş bize göre erkenden belli olacak ve az kocaman olacak 🥰 kız 3 bebiş kolay mı 😅😍😍 ee belli edecekler tabi kendilerini 🤪

Kız senin 3 tane . Benim bir tane olmasına rağmen sığmıyorum pantolonlara . Şuan rahmimiz greyfurt büyüklüğünde senin 3 greyfurt öyle düşün . Senin göbiş bize göre erkenden belli olacak ve az kocaman olacak 🥰 kız 3 bebiş kolay mı 😅😍😍 ee belli edecekler tabi kendilerini 🤪
ay sizin de mi öyle kızben bir tek benim karnım böyle erkenden çıktı herkesin 4. 5. aylarda ancak belli oluyor diye dertleniyodum kendi kendime 😀😀

Hepiniz ne güzel erkenden ögreniyorsunuz cinsiyeti,
Ben heralde 4 yada 5 aylıkken anca ögrenirim 😄
Aslında cokta merak etmiyorum cinsiyetini,
İnşallah saglıklı olsun, Rabbim hayırlısını versin 🫶🤲🏼♥️
Aminnnn aminnnn. Sen neden yurt dışında mıydın tam hatırlayamadım . Benimde ilk çocuk farketmez cinsiyette merak daha baskın sırf alışveriş yapmak için öğrenmek istiyorum 😀

ay sizin de mi öyle kızben bir tek benim karnım böyle erkenden çıktı herkesin 4. 5. aylarda ancak belli oluyor diye dertleniyodum kendi kendime 😀😀
Bak ben 5 .5 kilo vermişim. Düşün ona rağmen alt göbeğim çıktı ve pantolon olmuyor . Sıkmıyor değil baya bildiğin düğme kapanmıyor. Ki kilo vermişim ona rağmen şiştik yani . Rahim şimdi kemiğin üstüne çıktığı için belli oluyor bildiğin ayva göbek var ee sende ondan 3 tane var öyle düşün 😀

Aminnnn aminnnn. Sen neden yurt dışında mıydın tam hatırlayamadım . Benimde ilk çocuk farketmez cinsiyette merak daha baskın sırf alışveriş yapmak için öğrenmek istiyorum 😀

Evet,
Burda biraz herşey agırdan gidiyo sanki,
Ben hep vajinal muayne oldum mesela bakıyorum orda cogu normal ultrason,
Kalp atısını gördük ama daha duymadık mesela bu gittigimde dinletirlermi bilmiyorum,
Cinsiyeti de şimdiden söyleyeceklerini sanmıyorum,
Ne sorsan zaten daha cok küçük diyolar 😂😂

En büyük hayalim ikiz. Ama zorluğu da var şimdi keşke bir kız bir erkek olsa . Ama tek yumurtada aynı cinsiyet oluyormuş galiba tamda bilmiyorum . Ne şanslı annesin kız sen 😍😍
Evet bizim plesantamız da tek birbirinden bağımsız ikiz değiller 🥰 9 yıl bebek bekledim sabrettim bir başarısız tüp bebek hikayem vardı Rabbim hiç ummadığım beklemediğim bir anda ikisini birden nasip etti hamdolsun 🤲🏻 isteyen herkesin kucağını doldursun Allah hep bunun için dua ediyorum. Korkulara gelince benim şimdiden başladı ama kolaylığı ile birlikte gelirler minik mucizelerim diye düşünüyorum 🥰❤️ Rabbim hepimizin yardımcısı olsun ❤️

Bak ben 5 .5 kilo vermişim. Düşün ona rağmen alt göbeğim çıktı ve pantolon olmuyor . Sıkmıyor değil baya bildiğin düğme kapanmıyor. Ki kilo vermişim ona rağmen şiştik yani . Rahim şimdi kemiğin üstüne çıktığı için belli oluyor bildiğin ayva göbek var ee sende ondan 3 tane var öyle düşün 😀
ay keşke kilo vermiş olsaydım benim hem karnım çıktı hem nerden baksan bi 7-8 kilo aldım fenalardayım 😀 evet aynen tam alt karın zaten taş gibi o kısım, eşime bak dokun burda bebekler diyorum elini süremiyor bir şey olacak diye ödü kopuyor 🤣

X