Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    184
Doktorumun ameliyat günüymüş bugün yarına kaldı artık ama geçmedi valla ya yarını zor edicem
Günaydın , aynısı bana da olmuştu , baskı da hissediyordum ve yanma vardı. Acile gittiği de enfeksiyon çıkmamıştı . Doktor oturmaktan olabilir bir de bebeğin pozisyonundan da kaynaklanabilir demişti. Ben de oturma yastığı aldım ve bit keç gün sonra kendiliğinden geçmişti. Umarım sizinki de geçer .

Günaydın , aynısı bana da olmuştu , baskı da hissediyordum ve yanma vardı. Acile gittiği de enfeksiyon çıkmamıştı . Doktor oturmaktan olabilir bir de bebeğin pozisyonundan da kaynaklanabilir demişti. Ben de oturma yastığı aldım ve bit keç gün sonra kendiliğinden geçmişti. Umarım sizinki de geçer .
Aynı şey canım acile gittim dün apar topar bişe çıkmadı oturma yastığına bakayım hemen çok sağol

Benim bir idrar degerimde pozitif vardi ben de acile gitmiştim hemen asistan bakıp bunda bir şey yok en az 3 değer pozitif olursa tedavi uyguluyorlar diye . Gerçekten de öyle oldu daha sonra gittiğimde doktor tek kullanımlık doz verdi antibiyotik vermem dedi ileri değil diye. Bana bunlar olacak görünce korkma normal bu aylar da dedi 😌
ben de bakteri de çıktı ama yanmam falan yok bir ara antibiyotik de kullandım hiçbir şekilde geçmiyor :KK43:

Kızlar munchkin ürünlerini kullanan var mı sosyal medyada bayağı övüluyor malum şu an. hepsi burada da indirim varken bakayim dedim
Ben şu kaşığından aldım koruması olduğu için boğazına kadar sokamıyor vs vs diye bir influencer influence etti beni :KK70: ama suluğu arkadaşımda var hiç hoşuma gitmedi nedense
1714641265577.png

Ben şu kaşığından aldım koruması olduğu için boğazına kadar sokamıyor vs vs diye bir influencer influence etti beni :KK70: ama suluğu arkadaşımda var hiç hoşuma gitmedi nedense
Eki Görüntüle 3421829
Bakayim
Eki Görüntüle 3421829
😀😀

Ben 23+4 üm sabah bebe öyle bi hareketlendi ki sanki içerde kurbağa var da çıkmak için kendini duvardan duvara atıyor gibi yani elimi koydum sanki elimde hissettim bebeği öyle deliydi korktum ya , normalde tekmeleri dışarıdan belli oluyor zaten ama bu bi tuhaftı
Haftalar ilerledikçe daha çok hareket hissediyoruz 😀🫢 benim haftamda artık geceleri uyandırma kısmına gececegim yaziyo😀

İnsallah sağ salim kavuşursunuz.Ayrıca ssvd yapmanıza hem hayran kaldım hem de çok imrendim😊 Benim üzerinden 2 yıl geçmedi ama çok da istiyorum🙂 Burda yazan ve bebeğin hareketlerini aşağıda hisseden çok arkadaş var.Onun için endişelenmeyin bence.Hatta ben de hep sezaryen dikişimin orda hissediyorum tekmeleri.Hem kendi doktoruma hem de ayrıntılı için gittiğim perinatologa sordum ama normal olduğunu söylediler.Ayakları ordadır dediler.Arkadaşım göbek etrafında hissettiğini söyledi mesela ama benimki göbeğin yaklaşık 5 parmak aşağısında.Bebegim de erkek.Yerleri hala geniş istedikleri gibi hareket ediyorlar galiba 😄
İnanin ssvd kadar güzel bişey yok onemli olan kesin kararlı olmak ve sizi destekleyen iyi bir doktor bulabilmek gerisi çok kolay siz dogumunuza sahip çıkmazsanız sizin yerinize doktorlar müdahele ediyorlar ayrica biz kadınız bizim doğamızda var normal doğurmak hep bu sekilde düşünerek ilerledim çok şükür sonucuna ulaştım umarim sizde ulaşabilirsiniz☺.Benim bebeğim ilk dogumdaki sezeryan kesisinin olduğu yere kafasını yerleştirmiş perinatolog doktoru öyle söylemişti. Hatta bu yüzden görmem gereken çoğu yerini görsemde beyin yapısını net göremiyorum 28. Haftada tekrar gelin bebek tamamen gelişmiş olsun içimiz rahat olsun dedi. Ayaklarını çok net hissediyorum yukarı yukarı vuruyor sıpa 😅

X