2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    267
Kızlar, 6+ emziği reddenen bebe var mı aramızda 😊 biberon da kabul etmiyordu, ek gıda da kesnlkle almıyor. 0-6 emzigini de bırakmıyor. Napacagimi şaşırdım.
Bizimkide istemiyor avent kullanıyordum şimdi 6-18 olanı aldım geçen hafta büyük geliyor yüzünü ekşitiyor. Diğerini kullanmaya devam. Ne olurmuş ki bunu kullanmaya devam etse acaba. Ağız yapısına artık küçük geldiği için Allah korusun boğulma tehlikesi olur diye mi sıkıntı acaba

Bizimkide istemiyor avent kullanıyordum şimdi 6-18 olanı aldım geçen hafta büyük geliyor yüzünü ekşitiyor. Diğerini kullanmaya devam. Ne olurmuş ki bunu kullanmaya devam etse acaba. Ağız yapısına artık küçük geldiği için Allah korusun boğulma tehlikesi olur diye mi sıkıntı acaba
Ay bunu ben de merak ediyorum. Avent kullanıyorum. Bebekken emziksiz durmadığı ve sürekli temizlik derdi yüzünden iki kutu almıştım, 4 avent 2 mamajo var 😀 asıl emzigi avent onun yapısı düz geliyor mamajo damaklı emzik onu çok vermedim dış yapısı daha sert plastik. Hangisi daha sağlıklı bilemedim. İkisini de tutuyor ama. Emzik konusunda sıkıntı yaşamadık. Küvezdeyken eldiven emmiş bir bebe benimki 😀
Altı ay dolunca benim de aklımda bu emzik degistirme durumu ama belki hemen degistimesek de olur sonuçta 6. Aya girdiği gibi birden ağız yapısı değişmedi ya 🤭 7. ayda belki daha uygun olur. Yenisini alanlar boyutu çok fark ediyor mu acaba?
Bir de benim oğlan emzigi eliyle ağzına götürmeyi öğrendi kimi zaman yan sokuyor ağzına dış kismini, o mu daha büyük yenisinde

Ay bunu ben de merak ediyorum. Avent kullanıyorum. Bebekken emziksiz durmadığı ve sürekli temizlik derdi yüzünden iki kutu almıştım, 4 avent 2 mamajo var 😀 asıl emzigi avent onun yapısı düz geliyor mamajo damaklı emzik onu çok vermedim dış yapısı daha sert plastik. Hangisi daha sağlıklı bilemedim. İkisini de tutuyor ama. Emzik konusunda sıkıntı yaşamadık. Küvezdeyken eldiven emmiş bir bebe benimki 😀
Altı ay dolunca benim de aklımda bu emzik degistirme durumu ama belki hemen degistimesek de olur sonuçta 6. Aya girdiği gibi birden ağız yapısı değişmedi ya 🤭 7. ayda belki daha uygun olur. Yenisini alanlar boyutu çok fark ediyor mu acaba?
Bir de benim oğlan emzigi eliyle ağzına götürmeyi öğrendi kimi zaman yan sokuyor ağzına dış kismini, o mu daha büyük yenisinde
Emdiği kısım var ya canım şeffaf olan yer orası büyük biraz diğerine göre ağzına büyük geliyor ondan almıyor onu 😃 bir iki kere denedim ağzının içine aldığı gibi tükürdü 😂 bende zorlamadım sonra bir ay sonra tekrar denerim diye

Kızlar iyi akşamlarınız olsun. Doğuran annelerimizi tebrik ediyorum. Bir an önce evlerine beraberce gitmekte nasip olsun inşallah 😎 Hoş gelmiş minik kuzular.
Nextten bir çok ürünümüz eğer bebeğiniz iri değilse kalıpları tam beden. Nextdirectten alabilirsiniz. Üyelik yapıp mailinizi doğru girdiğinizden emin olun. Alışveriş sonrası mailinize vergi için mesaj gelecek onu cevaplamazsanızve gümrük vergisini ödemezseniz ürün teslim olmuyor. 10 güne geliyor.

Bizimde kontrolümüz dündü. Şuan 36 haftalığız 3.200 kilodayız. Doktorumuz planlı sezeryan için en ideal zamanın 38 den gün almış olmak söylediğini 38+3 ya da 4 e gün alabiliriz dedi. 6 sı ya da 7 si bende sezeryan olacağım. Sadexe bebeğimin boynuna 1 tur kordon dolanmış. Hareket takibi şeker takibi tansiyon takibi yapıyorum çook sık. Bebeğine kordon dolanan var mı?
merhaba ben de nextten alışveriş yapmak istiyorum nakliye ücreti çıkıyor mu hala alışveriş yapıyor musunuz dikkat etmem gereken birsey var mı

X