Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    194
Kızlar benim kanamam oldu o_O azdı Dr takip et hareketleri vs dedi lavaboda oldu korkuyorum yine de
Canım benim 20 haftaya kadar hiç kanamam olmayıp ondan sonra lekelenme şeklinde 15 günde bir kanamam olmaya başladı. İceride kanama alanım yok o yüzden idrar yolu enfeksiyonundan kaynaklanacagini söylediler. En son kum sağdırdım, böbreklerim ağrıdı. Kanamalardan bundan kaynakliymis. Her zaman bebekten kaynaklı olmayabiliyor, telaş yapma en yakın zamanda doktora git

Kızlar şükür az kaldı doğumlarımıza ama ben kendi adıma çok yıprandım 🥹 sürekli bişeyler çıkıyor isyan etmek istemiyorum ama bi oh diyemedim hamileliği rahat geçen insanlara çok özeniyorum sağ Salim kucağımıza alsaydık 🥹🤲🏻 sanırım psikolojik olarak güçlü değilim 🥹
Canım bunu zorluk yaşayanlar anlar zaten ben de kesinlikle öyle olanlara çok özeniyorum özenmiyorum diyemem, hem hormonlarımız hem de yaşadıklarımız bence hiç kolay değil

bebek arabası ne aldınız son 3 ayımız kaldı henüz seçmedik , Pierre Cardin jojo modeline bakıyoruz fiyatı 8.500 falan çok hoşumuza gitti hafif tüy gibi ama o fiyat bandına çıkmışken acaba farklı modellere de baksak mı diye kararsızım

Canım benim 20 haftaya kadar hiç kanamam olmayıp ondan sonra lekelenme şeklinde 15 günde bir kanamam olmaya başladı. İceride kanama alanım yok o yüzden idrar yolu enfeksiyonundan kaynaklanacagini söylediler. En son kum sağdırdım, böbreklerim ağrıdı. Kanamalardan bundan kaynakliymis. Her zaman bebekten kaynaklı olmayabiliyor, telaş yapma en yakın zamanda doktora git
Geçmiş olsun canım :110: bişey olacak korkusu oluyor bebeğe. Umarım başka bişeyden kaynaklıdır ama çok huzursuzum umarım sağlıkla kucaklarız. Bende pazartesi Dr uma giderim

Geçmiş olsun canım :110: bişey olacak korkusu oluyor bebeğe. Umarım başka bişeyden kaynaklıdır ama çok huzursuzum umarım sağlıkla kucaklarız. Bende pazartesi Dr uma giderim
Teşekkür ederim canım benim 😍 sana da çok geçmiş olsun. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🙏 süreç zor ama sonu çok güzel olacak inşallah 🙏 sen doktora gidene kadar kendini yorma, bol bol dinlen ve bol su tüket, eğer enfeksiyondan kaynakliysa su sayesinde hemen toparlarsın

Uzanincami hissediyorsunuz pekii
Yani her şekilde hissediyorum aslında ayaktayken falan da ama şu an hafif kaymış bir şekilde bacaklarımı uzattım koltukta oturuyorum video çektim hatta sürekli hareketlerini eşime izletmek için

Kızlar bebislerin hareket durumu nasıl biz 28+2 yiz bugün baya durgundu çok az hareket etti sizde durumlar nasil
Canım benim bugün abimler geldi, onlarla epey yoruldum gezdirdik falan günlük zamandan az hissettim, eğer sen de yorulduysan normal bence her gün aynı olmuyorlar az da olsa hissettiysen iyidir inşallah

İnşallah öyledir canım 2 gündür biraz sakin çünkü
Hemen kötüyü düşünme arkasını dönmüş oluyorlarmış bazen, bazen büyüme atağında oluyorlarmış gibi gibi bi sürü sebebi olabilir. Yine de için rahat olsun istiyorsan randevuna varsa erkene alabilirsin ama içini ferah tut bişe olmaz inşallah

X