2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    193
Biz de bir 10gündür tutunup kalkıyoruz cok korkuyorum düşecek kafasını carpacak diye

Günaydın herkese kızlar kan tahlilleri yaptırdınız mi? Bizim 11 çıktı sınırda çıktı. 🙄
Ve bebeklerinize yastık kullanmaya başladınız mı? Benim çok alçak şekilde bambu yastık kullanıyorum.
Ben 6 aylıktan beri kullaniyorum yastık, kusmasini azaltmak icin sadece başını degil sirtini koyacak sekilde yastık önermişti dr, kullanıyoruz epeydir yani
Telefonu ısırıyor benimki ekrani catlatti. Bir de kumandayı telefonu kulağına götürüyor. Ne görseler hemen öğreniyorlar
Benim teli catlatti galiba ısıra ısıra, ekranın sağ üst tarafı mosmor oldu
Sizin de çorabınız yok , sadece benimki çorapsız dolaşıyor sanıyordum 🤣🤣
Ben külotlu çorap giydiriyorum yoksa başetmenin imkanı yok

Bugün bebişim net bi şekilde anne dedi bana, memeyi emdi bıraktı yüzüme bakıp anne dedi, babannesi yanımdaydı ne dedin kızım dedi, ona bakıp anne dedi, tekrar bana bakıp anne anne anne dedi, çok tatlı ya, her lafı anlıyor bıdık, babannesi emzir bi kızımı diyor hemen kucağıma yatıyor, ben y kusagiyim, bizim jenerasyon böyle akıllı değildi ya, ben belkide anne demeyi 10 yaşında felan ogrenmisimdir 😂

Bugün bebişim net bi şekilde anne dedi bana, memeyi emdi bıraktı yüzüme bakıp anne dedi, babannesi yanımdaydı ne dedin kızım dedi, ona bakıp anne dedi, tekrar bana bakıp anne anne anne dedi, çok tatlı ya, her lafı anlıyor bıdık, babannesi emzir bi kızımı diyor hemen kucağıma yatıyor, ben y kusagiyim, bizim jenerasyon böyle akıllı değildi ya, ben belkide anne demeyi 10 yaşında felan ogrenmisimdir 😂
Ay maşallah. 🥰🥰🥰

süperrrr maşallah kuzuya 😍😍

Benimki hiç beşikte yatmadı, eşimin evde olduğu zaman uyku eğitimine başlamak istiyorum.(aslında eğitime karşıydım ama bir haftadır beni uyutmuyor, dönüyor ayaklarını üstüme atıyor ve tepiniyor. Resmen dayak yiyorum öyle de kalkıyorum. Meme ağzından çıkınca uyanıyor. Önceden böyle değildi , meme ağzında uyumuyordu.Bunu yeni huy edindi.🥹
Oğlum yatağımızın üçte ikisinde eşimle ben de kalan kısımda yatıyoruz aylaaaardır, adam kafasını komodine koyuyor, oğlum da geceleri ağzında memeyle uyuyor sürekli, geçen gün hastaneye gittik dedesiyle babaannesi battaniyesinde sallayarak uyutmuş akşam oğlum battaniyeyi aldı bana uzatıyor salladık uyudu, uykusu geldiğinde battaniyesini işaret ediyor artık acaba sallanan beşik mi alsak diye düşündük.

Oğlum yatağımızın üçte ikisinde eşimle ben de kalan kısımda yatıyoruz aylaaaardır, adam kafasını komodine koyuyor, oğlum da geceleri ağzında memeyle uyuyor sürekli, geçen gün hastaneye gittik dedesiyle babaannesi battaniyesinde sallayarak uyutmuş akşam oğlum battaniyeyi aldı bana uzatıyor salladık uyudu, uykusu geldiğinde battaniyesini işaret ediyor artık acaba sallanan beşik mi alsak diye düşündük.
Ne de çabuk öğrenmiş 😄😄, ben de deneyeyim yatağında sallamayı.

Ben artık atak haftasına falan inanmıyorum asssla dün varya gecesi gündüzü ayrı pert etti bizi bakarsan güneşli günlerin ortasındayız atak matak bebeklikten sonra tutmuyor bence bunlar ergen oldu artık😅
Osman hoca atak diye bisey Yok, bebeğin ya disi çıkar, ya gazı vardır yada başka bi sıkıntısı olabilir diyor

Kızlar demir damlası olarak ne kullanıyorsunuz, devletin verdiğini kızım içmiyor, çok mızmız iştahı azaldı, osman hoca demir eksikligide yapabilir kan ölçtürun diyor

Ben artık atak haftasına falan inanmıyorum asssla dün varya gecesi gündüzü ayrı pert etti bizi bakarsan güneşli günlerin ortasındayız atak matak bebeklikten sonra tutmuyor bence bunlar ergen oldu artık😅
ben de küçük ergenim diye seviyorum.. şu an böyleyse 2 yaşında b.ku yedik diyorum🤣🤣

bizim beşik sallanıyor ama döndüğünde de sallandığı için uyandırıyordu. bir de uyanır uyanmaz bir hışımla ayağa kalktığı için🤣 sanki işe geç kaldı🤣 ayağa kalkarken de sallanıp uykusunu bölüyordu. sallanma özelliğini kapattık.
battaniyeye hemen alışıyor ama kötünün iyisi bir seçenek olabilir valla ne yapacağımızı şaşırdık ya

Kızlar demir damlası olarak ne kullanıyorsunuz, devletin verdiğini kızım içmiyor, çok mızmız iştahı azaldı, osman hoca demir eksikligide yapabilir kan ölçtürun diyor
ben ocean microfer kullanıyorum ama daha 1 kutu bitirdik 2.yi kırdı selim. 3.yü aldım yolda
ben bir sorun olmadığı sürece kan tahlili yaptırmayı düşünmüyorum inş olmaz da 🙏 ama duyduğum herkeste kan sınırda çıkmış takviyeler yetmiyor galiba 😔

X