2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    193
ben yaptırmadım yaa. herhalde yaptırmayacağım fa. bu sınırda çıkan hangi değeri? bunu birkaç yerde daha duydum. takviyeler işe
yaramıyor mu acaba 🥴
ben yastık kullanmıyorum ama bazen yatakta uyanıp azıcık sürünüp yastığa gidiyor. yastığı kenarlık olarak kullanıyorum kafasını çarpmasın diye
Kan değerleri sinir 12 bizim 11 çıktı. Bestiron damla kullanıyorum bakalım dr ne diyecek.
Yastık da alçak baya fark ettim yastıkla daha az uyanıyor sanki 😅

Milletin çocuğu yürümeye başladı, benim kız emeklemeye 😂3 gün öncesine kadar yuvarlanarak evi gezen kızım 3 gündür emekliyor ama öylemi tatlı olunur, pit pit gidiyor, masadan tutup kalkmaya çalışıyor, çekmeceleri açıp dağıtıyor. Tek bırakamıyorum artik
aramıza hoş geldin sana bolll sabır diliyorum 🤣🤣🤣

Kan değerleri sinir 12 bizim 11 çıktı. Bestiron damla kullanıyorum bakalım dr ne diyecek.
Yastık da alçak baya fark ettim yastıkla daha az uyanıyor sanki 😅
yaaaa ben de deneyeyim e bebekten almıştım bi tane incecik:) önceden ne kullanıyordun?

salıncağa bile böyle biniyor ben nerede yanlış yaptım🤣🤣🤣
IMG_7942.jpeg

Milletin çocuğu yürümeye başladı, benim kız emeklemeye 😂3 gün öncesine kadar yuvarlanarak evi gezen kızım 3 gündür emekliyor ama öylemi tatlı olunur, pit pit gidiyor, masadan tutup kalkmaya çalışıyor, çekmeceleri açıp dağıtıyor. Tek bırakamıyorum artik
Darısı başıma😍, benimki benim üzerimde tutunup kalkmaya çalışıyor, başka eşyalarda gösteriyorum asla yapmak istemiyor.

Bir kere uyudu. Öyle devam edecek sandım 😅😅
Benimki hiç beşikte yatmadı, eşimin evde olduğu zaman uyku eğitimine başlamak istiyorum.(aslında eğitime karşıydım ama bir haftadır beni uyutmuyor, dönüyor ayaklarını üstüme atıyor ve tepiniyor. Resmen dayak yiyorum öyle de kalkıyorum. Meme ağzından çıkınca uyanıyor. Önceden böyle değildi , meme ağzında uyumuyordu.Bunu yeni huy edindi.🥹

Benimki hiç beşikte yatmadı, eşimin evde olduğu zaman uyku eğitimine başlamak istiyorum.(aslında eğitime karşıydım ama bir haftadır beni uyutmuyor, dönüyor ayaklarını üstüme atıyor ve tepiniyor. Resmen dayak yiyorum öyle de kalkıyorum. Meme ağzından çıkınca uyanıyor. Önceden böyle değildi , meme ağzında uyumuyordu.Bunu yeni huy edindi.🥹
Acaba seninki de atak haftasında olabilir mi

X