Zuzu ile keyf-i alem

çocukla konsere gitmek zor olur araba olmayınca. bu dediğim yer bizim eve yakındı.
oh valla iyisin. git git kafan dağılır biraz. bakalım ben ne zaman çıkıyorum belli değil.
poffffffffffffff!

kıskanç böcük izinlerimi kıskanıyorsun :KK33:
Valla tatile gidiyorum ilk gün garip oluyor sonra alışıveriyorum.
Benim tatilim baya uzun olmasına rağmen :KK1:
Zuzu oh kafanı dinle valla ne güzel.

nıye kıskanımkı cnm
benı patron eşimle yolluo yurtdışına bıle ama gıdesımyok
keyfım yok
tatılı hıc düşünmuyorum suanlık
düşüncek daha cok seyım var:KK14:
bende haftaya çarşamba gecesi mersine gidicem hafta sonuna kadar dönerken zaten kendi arabamızla dönücez değişiklik olur çok bunaldım

kafa dağıtırsın cnmm

nıye kıskanımkı cnm
benı patron eşimle yolluo yurtdışına bıle ama gıdesımyok
keyfım yok
tatılı hıc düşünmuyorum suanlık
düşüncek daha cok seyım var:KK14:

kafa dağıtırsın cnmm

patronum beni yurtdışına yollasa ben uçarak giderim ve hiçbirşeyi kafama takmam.
dünyaya bir daha gelmiyoruz değil mi :KK34:
sıkıl bunal nereye kadar insanız çalışıyorsak dinlenmeyide hakediyoruz.
kıskanmayı uzun izin dönüşü tembellik oluyor dedin ya onun için dedim şaka ettik yane.

patronum beni yurtdışına yollasa ben uçarak giderim ve hiçbirşeyi kafama takmam.
dünyaya bir daha gelmiyoruz değil mi :KK34:
sıkıl bunal nereye kadar insanız çalışıyorsak dinlenmeyide hakediyoruz.
kıskanmayı uzun izin dönüşü tembellik oluyor dedin ya onun için dedim şaka ettik yane.

eğer keyfın yok kafan bellı bı yerde olacaksa düşünmezsın cnm
yada benım huyum bu
kafamda bişi varsa tatılde aklımı veremem eğlenemem
sende haklısn ama şuan tatıl zamanı deıl belkı 1 2 ay sonra:KK14:
yok cnm anladım şaka ettığını:KK19:

çocukla konsere gitmek zor olur araba olmayınca. bu dediğim yer bizim eve yakındı.
oh valla iyisin. git git kafan dağılır biraz. bakalım ben ne zaman çıkıyorum belli değil.
poffffffffffffff!

neresi iyi 2 hafta senelik zizinmi varken 3-4 gün kullanabliyorum sizin gibi 2 haftalar bir haftalar olmuyo:KK14:

neresi iyi 2 hafta senelik zizinmi varken 3-4 gün kullanabliyorum sizin gibi 2 haftalar bir haftalar olmuyo:KK14:

ben onu izin olarak demedim canım. iyi derken hani kaçamak gibi olur kafan dağılır değişiklik olur diye dedim.
ya sen niye izin kullanamıyorsun. çok sinir bir durum.
2 hafta izin hakkı var onuda vermiyorlar. bütün sene 7x24 çalış hayır demezler.

BÖCÜK tamam kafan bir yerde olabilir ama tatilde kafanı dağıtmak için bir fırsat. bende gittim ama orda kafamdakileri unutmaya çalıştım. takılmadım. biraz moral oldu bana.
belki senin huyun bu ama iyi yapmıyorsun kendine. boş yere yıpratıyorsun kendini. bu yaşlar gelip geçiyor.
bir daha geri gelmior. kafanı takınca düzelmiyor herşeyin hayırlısı öncelikle sağlıklısı olsun.
herşeyin bir çaresi vardır. hani madem patron gönderiyor git eşinle sana iyi gelir.
zaten orda çok sorun yaşadın gherşey üstüste geldi bide eşinin durumu.
bi kendinize gelin. benim fikrim böyle.

yok meloş kafam rahat değil tatıl modnda değılım cnm
dedığım gıbı daha önemlı öncelıklı sornlarım var onlar çözülsn ınş tatılede gıderım her yere gıderımm:KK14:

zuzu bende gecen yıl gıdemedım dedım eşimle kışın kullancam kış geldı ıstdım 1 gün dahı vermedı bu sene 2 hafta düşünüyorm ama sanmam işlerı düşünmek bıle ıstemıyorm bensız

bende yemeğimi yedim geldim. sıcakta fenalık geçiriyorum valla. 2 iş yapıp oturuyorum.

X