Zuzu ile keyf-i alem

valla benimde bayramla birleşiyo iznim yani normalde 3 gün bayramla bir hafta olmuş oluyo:KK14:

barı 10 gün falan olsnn öle kötü yaa
ben bayramdan sonra düşünüyorummm
öle olmaması ıcın

bızım aşçı garuda uyaık hee gecen yıl oructan önce 1 hafta dedı 10 gün gelmedı sonra geldı orcta 1 ay gelmedı tabı işlerı ben ettım bu yılda demış patron izin vermemışş:)
zaten bn dedım ben bu yıl kımsenın işni edemem herkes işine baksınn işim olmad gıbı şieyler demıştımmm:KK1:

huhuuuuuu ben geldim kimse yok.
neyse dün akşam eşimin yanına gittik benimki tutturdu yere inicem diye. bende dedim dolaşalım hem mama yiyelim.
neyse çıktık markete girdik ordan parka gittik. bişeyler yedik. sonra yine dolaştık. baktım parkta bir faaliyet var.
meğer ümir besen konser verecekmiş. onun adını taşıyan nihah salonu açılmış. oda konser vermeye gelmiş. gittim eşime haber verdim ordayım diye. 8 de başladı kaldırımda durdum ben içerisi kalabalıktı. benimki sıkıldı ağladı kucağıma aldım yere indi.
eşimde geç kaldı baya. neyse geldi fotoğraflarını çektik. ordan eve geldik saat 11 oluyordu.

bugünde işelrimi hallediyorum yoruldum ve acıktım.

huhuuuuuu ben geldim kimse yok.
neyse dün akşam eşimin yanına gittik benimki tutturdu yere inicem diye. bende dedim dolaşalım hem mama yiyelim.
neyse çıktık markete girdik ordan parka gittik. bişeyler yedik. sonra yine dolaştık. baktım parkta bir faaliyet var.
meğer ümir besen konser verecekmiş. onun adını taşıyan nihah salonu açılmış. oda konser vermeye gelmiş. gittim eşime haber verdim ordayım diye. 8 de başladı kaldırımda durdum ben içerisi kalabalıktı. benimki sıkıldı ağladı kucağıma aldım yere indi.
eşimde geç kaldı baya. neyse geldi fotoğraflarını çektik. ordan eve geldik saat 11 oluyordu.

bugünde işelrimi hallediyorum yoruldum ve acıktım.

iyi gezmişsin canım değişiklk olmuş. :KK9:
bende öğleden sonra izinliyim. çok sıkıldım işlerden :KK9::KK9::KK9:

iyiyim biraz yorgunum...evde tekim 2 gündür bekar hayatı yaşıyorum sen nasılsın böcük

yemeğimi yedim geldim bugün yemek güzeldi. Taze fasulye hiç kılçıkşız kıymalı makarna ve yoğurt. Bugün erjken kahvaltı yaptım ve çok acıktım.
Ay çocukla bi yerde olmak çok zor. Akşam babsı gelene kadar mafetti beni. Pusetten indi kaldırımda insanlar var yere eğiliyor üzerine basacaklar diye ödüm koptu. Bende peşinde fazla kıpırdayamıyorum bebek arabası var.
Ama yinede güzeldi değişiklik oldu. Salı günü tarkan vardı gidemedik. Biletimizde vardı.
Oh spedy benimde izin alıp gidesim var. çok sıcak ve klima çalışmıyor. Prizler söküldü. :KK43:
zuzu naber bebişim?

kıskanç böcük izinlerimi kıskanıyorsun :KK33:
Valla tatile gidiyorum ilk gün garip oluyor sonra alışıveriyorum.
Benim tatilim baya uzun olmasına rağmen :KK1:
Zuzu oh kafanı dinle valla ne güzel.

yemeğimi yedim geldim bugün yemek güzeldi. Taze fasulye hiç kılçıkşız kıymalı makarna ve yoğurt. Bugün erjken kahvaltı yaptım ve çok acıktım.
Ay çocukla bi yerde olmak çok zor. Akşam babsı gelene kadar mafetti beni. Pusetten indi kaldırımda insanlar var yere eğiliyor üzerine basacaklar diye ödüm koptu. Bende peşinde fazla kıpırdayamıyorum bebek arabası var.
Ama yinede güzeldi değişiklik oldu. Salı günü tarkan vardı gidemedik. Biletimizde vardı.
Oh spedy benimde izin alıp gidesim var. çok sıcak ve klima çalışmıyor. Prizler söküldü. :KK43:
zuzu naber bebişim?

bende geçen hafta gitmiştim konsere harika geçmişti şimdi yine bir kaç konsere daha gitmek istiyorum kuruçeşme arenada.ne olsun melodi aynı bizimkiler hepsi tatile gitti evde yalnızım

bende haftaya çarşamba gecesi mersine gidicem hafta sonuna kadar dönerken zaten kendi arabamızla dönücez değişiklik olur çok bunaldım

X