Zuzu ile keyf-i alem

len bak senı döverımm
3 kez geldımde 2 sınde aynısını demedın mı
sende şunu anlamalısın ben kk yüzünden işmden olcak noktaya geldığım halde gelıp yazıyorumm
he o an gırp başka yere yazıp cıkıyorum buraya gelmedığım oluoo ama sonrakı gun gelıp yazıyorum

bende öptummm:KK19::KK19:

böcük sen gelip bana nasılsın diyip beş gün sona cvp görürsen bende haliyle doğal olarak söylerim ama bunu sen illa topiğime gel olrak algılıyosan bişiy diyemicem bebeğim ay neyse ya sorun yok uzatmayalım bebek sıkıldım yazarsın yada yyazmazsın relax...hadi kolay gelsin canım bak sen işine

böcük sen gelip bana nasılsın diyip beş gün sona cvp görürsen bende haliyle doğal olarak söylerim ama bunu sen illa topiğime gel olrak algılıyosan bişiy diyemicem bebeğim ay neyse ya sorun yok uzatmayalım bebek sıkıldım yazarsın yada yyazmazsın relax...hadi kolay gelsin canım bak sen işine

merak ettım 5 gün farkı bulmam lazımm
ama sonuc olarak gelıp soruyorum yaa
neyse banada relax cnmm
işim olunca zaten bakıyorumm:KK34:

artık misafirlerimiz gitsin yaaaaaaa ev evlikten çıktııııııııııııııııııııııııııııı:KK14:

ya almanyadan kuzenler burda 10 kişi geldiler ev curcuna ya bir sürü çocuk bağıran çağıran koşturan eve gidiyorum valla işten çok evde yoruluyorum oturucak yer yok dün wc girdim bi baktım sağda solda domates yemiş çocuklar erik yemişler atmışlar ay wc kafayı yicektim

ya almanyadan kuzenler burda 10 kişi geldiler ev curcuna ya bir sürü çocuk bağıran çağıran koşturan eve gidiyorum valla işten çok evde yoruluyorum oturucak yer yok dün wc girdim bi baktım sağda solda domates yemiş çocuklar erik yemişler atmışlar ay wc kafayı yicektim

:120:ıykk
töbe yaa
wc de dometesın ne işi var yanlış mı anladımm
valla ınş hemen dönerler ne dıyım cnm
cok zor

:120:ıykk
töbe yaa
wc de dometesın ne işi var yanlış mı anladımm
valla ınş hemen dönerler ne dıyım cnm
cok zor

adı üstünde çocuk işte banyodan da çatal çıkıyo ay ev birbirine girdi eve gidesim olmuyo akşamları yaaa bir işin ucundan da tutmuyo kuzenim sinir oluyorum

aman almıyım speedy kafayı yemek üzereyim deli oldum ya her kafadan bi ses çıkıyo koltuk minderleri bi tarafta yastık fırlatıyolar süs eşyaları vazolar küt küt yere düşüyo kamera şakası gibi yaa:KK14:

senede 1 geliyor dayan öyle yada böyle geliyorlar geçiyor boşver. gez dolaş dışarda takıl yatmaya git hatta bize gel yatmaya buyur

senede 1 geliyor dayan öyle yada böyle geliyorlar geçiyor boşver. gez dolaş dışarda takıl yatmaya git hatta bize gel yatmaya buyur

ya oarası öyle bebeğim ama ev küçük olunca yatacak yer olmayınca evin içine edilince ve hiç yardım edilmeyip herkes kıçının yayıp bi tarafa çekilirse işte şartellerim atıyo ev evlikten çıktı ya icddi anlamda sinirlerim bozuldu işten geliyorum dinlenemiyorum kaç gündür kardeşimle uyuya kalıyoruz daha bide bunun dönüşün var bir haftadan fazla kalıcaklar.....teklifin için saol bebeğim biliyorum tatlım valla yine şöyle başbaşa yemek olayı yapalım ne zamandı senin pazarın:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ya oarası öyle bebeğim ama ev küçük olunca yatacak yer olmayınca evin içine edilince ve hiç yardım edilmeyip herkes kıçının yayıp bi tarafa çekilirse işte şartellerim atıyo ev evlikten çıktı ya icddi anlamda sinirlerim bozuldu işten geliyorum dinlenemiyorum kaç gündür kardeşimle uyuya kalıyoruz daha bide bunun dönüşün var bir haftadan fazla kalıcaklar.....teklifin için saol bebeğim biliyorum tatlım valla yine şöyle başbaşa yemek olayı yapalım ne zamandı senin pazarın:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

:KK1::KK1: onlarda kendilerince tatildeler işte :KK30::KK30::KK30:

perşembe bizimki evde 3 gün daha inş yemeklerimi yapar yaaaaaaaaa :KK51::KK51:

evt cnm henüz gtmedı hayırlısı olsun ne dıyelım
senınde keyfn yerınde ohhh tatıl memlekette ıse daha güzel geçer

zuzu yaa her geldıımde aynı şeyı dersen benım gelesım ve yazasım olmaz
ne edım yanı
yazmam gereken yerlere bıle bazen yazmıyorum sonrakı gün yazıyorumm
benden bu kadar yanıı ne edımm
facede bıle görsem gırsem yazıyorum daha nolsunn

Hayırlısı olsun canım:KK19:

X