Zuzu ile keyf-i alem

zuzum yazık erken bunadınız herhal.
çekilmeyin siz, unutun. :KK22:
ben yazın denizde çekildiğim fotoların hiçbirini size göstermeyeceğim.:63:

aynen ya yine unuttuk
ama üzülme zuzu ve ortağı bize kahve ısmarlayacak o zaman kahve içerken çekiliriz :KK34::KK34::KK34:
okey de yendik zuzuyu hemde son dk diyebiliim.
zuzu ben bilmiyorum okey uzun zamandır oynamadım diyor 4*5 kez açtı bizi kandırıyor:KK20: :KK1::KK1::KK1::KK1:

:2: inşallah daha ilerlemeden geçer :KK36:

hıh istemem artık :63:

akşama benimde yemeğim yok
kabak yemeği ve pilav yaparım.
yanına da cacık tamamdır.

sizde bu unutkanlık varken çekilmezsiniz siz.
yada tam çekilirken pil filan biter. :KK60:

menümü beğendin mi sipedy?
gel buyur akşam yemeğe.

zuzum yazık erken bunadınız herhal.
çekilmeyin siz, unutun. :KK22:
ben yazın denizde çekildiğim fotoların hiçbirini size göstermeyeceğim.:63:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:valla buluştuğumuzda da dedim speedye makina yanımda bu sefer çekilelim meloş öldürür bizi diye ama okey maç falan derken unutuverdik:))))))))))):KK9::KK9::KK9::KK9:

aynen ya yine unuttuk
ama üzülme zuzu ve ortağı bize kahve ısmarlayacak o zaman kahve içerken çekiliriz :KK34::KK34::KK34:
okey de yendik zuzuyu hemde son dk diyebiliim.
zuzu ben bilmiyorum okey uzun zamandır oynamadım diyor 4*5 kez açtı bizi kandırıyor:KK20: :KK1::KK1::KK1::KK1:

:2: inşallah daha ilerlemeden geçer :KK36:

:KK9::KK9::KK9::KK9:kız valla seneler olmuştu oynamayalı:KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:valla buluştuğumuzda da dedim speedye makina yanımda bu sefer çekilelim meloş öldürür bizi diye ama okey maç falan derken unutuverdik:))))))))))):KK9::KK9::KK9::KK9:

aynen ya ilk müsait olduğmuzda görüşelim cnm. kahvemizi de içelim hahahah :KK4: meloşun resimlerini de çekelim ekleyelim

:KK9::KK9::KK9::KK9:kız valla seneler olmuştu oynamayalı:KK9::KK9::KK9::KK9:

hahah tabe tabe :KK6::KK6::KK6:

İzmir Köfte
Bulgur pilavı
cacık

buda benim menüm olabilir :KK1: evde 4*5 tane köfte var ben et yemediğim için patates kızartıp izmir köfte yapayım dedim :KK34::KK34::KK34:

dediğiniz zaman niye çekilmediniz?
Sanki assolist garular en sona saklıyorlar.:KK22:
aynen ya ilk müsait olduğmuzda görüşelim cnm. Kahvemizi de içelim hahahah :KK4: Meloşun resimlerini de çekelim ekleyelim

hahah tabe tabe :KK6::KK6::KK6:

beni nasıl çekceksiniz? :26:

izmir köfte
bulgur pilavı
cacık

buda benim menüm olabilir :KK1: Evde 4*5 tane köfte var ben et yemediğim için patates kızartıp izmir köfte yapayım dedim :KK34::KK34::KK34:

et yemiyor musun? Yemekte sevmem eti ama köfte kavurma vs. Bayılırım.
Zorunlu veceteryan mısın?

ay ne ederk meloş unuttuk işte:KK9: beni menüde ezo gelin çorba ve tavuk döner soğanlı:KK9:

bende et yemım ama alakası yok bence
o peteğın saflığından:KK1:
kuru baklagıllerde bulunuyormuş o vıtamın
dohtor dedıydı bı

meloş dün kıtapcıya gıttım mahşer dı demı senın sorduğun yoktu bılgın olsn
yanı vardıda orjın değil

Son düzenleme:
senin için çekilelim yane :KK1::KK1::KK1:

kırmızı eti hiç yemem tavuk balık ancak işte :KK34:

al benden de o kadar kırmızı ete oldum olası ısınamadım ama diğer cevaplarda arkadaşların yazdığı gibi tırnaklarım uzamıyor saçlarım uzamıyordu b vitamini eksikliğinden.et yiyemem baktım olacak gibi değil takviye olarak almaya başladım hap olarak...felaket unutkan ve uyuşuktum kendime geldim :KK76:

X