Zuzu ile keyf-i alem

zuzu hanım sabah fırçamızı attı.
Sabahtan beri netim kopup duruyor sinir oldum. Ne yazdıysam gitti.
Merak etme diye başka bilgisayardan yazıyorum.
Burda gibi görünüyorum ama giremiyorum.
Boşu boşuna fırça yedim yaw.:KK19:

ortak var o fırsat vermıo pek
bende acele yarım yamalak yazıomm
durumun nasıl
alerjı falan var mı:KK25:

valla böcük al benden den o kadar uzun uzadıya yazamıyorum kabak gibi bilgisayarım ortada biri gelince hemen kapatıyorum valla hep tedirgin yazıyorum bir gözümde yan yan bakıyo etrafa halim çok komik yazarken....

valla şu polenlerden dolayı aızık kaşınıyorum ama çok değil inşallah bu kadarla kalır yaaa

ortak var o fırsat vermıo pek
bende acele yarım yamalak yazıomm
durumun nasıl
alerjı falan var mı:KK25:

valla böcük al benden den o kadar uzun uzadıya yazamıyorum kabak gibi bilgisayarım ortada biri gelince hemen kapatıyorum valla hep tedirgin yazıyorum bir gözümde yan yan bakıyo etrafa halim çok komik yazarken....

valla şu polenlerden dolayı aızık kaşınıyorum ama çok değil inşallah bu kadarla kalır yaaa

aynen cnm yaa
:KK5::KK5::KK5:

zuzum geldim düzeldi netim.
Burnum tıkalı of ya deli olcam.
Sağlık ocağına gitmem şart oldu.
Benimde canım sıkılıyor.

acıktım midem zil çalıyor.
Jher an yemeğe gidebilirim.
Bugün ne var bakalım.
Yeşil çaya başladım bakalım kilo vermede işe yarayacak mı?

zuzu kız bana ne zaman haber vereceksin ? yavrum bu akşam için senden haber bekliyorum...

melodi bende her gün hoşuma gittiği için içiyorum ama kilo falan verdirmiyor bol bol su iç bence ama yeşilçayda iç kadınlar için yararlıymş

zuzu kız bana ne zaman haber vereceksin ? yavrum bu akşam için senden haber bekliyorum...

melodi bende her gün hoşuma gittiği için içiyorum ama kilo falan verdirmiyor bol bol su iç bence ama yeşilçayda iç kadınlar için yararlıymş

vericem bebeğim ama bir kaç saat sonra verebilirm ancak kuzum

herkes yemekte sanırım gelince çağrı atın barim bana geleyim canım sıkıldı

SPEDYİM ödemleri atıyor diye içiyorum. tadı pek güzel değil.
zayıflattığını duymuştum. 1 kere içiyorum 2 ye çıkartayım.

ZUZUM yememiğimi yedim acele geldim.
sulu tavuk but ayyyyy but sevmiyorum mecburen yedim.
şaksuka
havuç marul salata
sütlaç

BÖCÜK dün bizde de kuru vardı.

dün gece vukuatsız geçti ZUZUM :KK60:

X