Zuzu ile keyf-i alem

zuzu nerdesin nan kocayı buldun kayıplara karıştın. ne zaman baksam yoksun.
avatardaki foto siz misiniz? nerde fotolar nan.

zuzum nişanı yaptın demek, hadi hayırlı uğurlu olsun
Allah'ım tez zamanda tamamına erdirsin inşallah
internete giremiyorum pek, yeni gördüm
bu arada herkes nerelerde?

ya hadiyin ordan ben ne zaman girsem kimsecikler yok bür günde kaç kere baktım hele sen meloş sen hep çevrımdışıydın hiç onlıne değildin hatta dedim bu kız nerde yinemi tatilde diye kontur yoktu arıcaktım merak etmiştim

ulen böcük karısı ne edek ben nişandan sonra ikiseksen yattım:) midem tuttu endoskopi oldum 2 gün baygındım valla kendime gelemedim sonra izmire gittik haftasonu bohça götürdük hemde gezme amaçlı burdaykende giriyorum kimse olmuyo bende çıkıyorum ne edem

ya hadiyin ordan ben ne zaman girsem kimsecikler yok bür günde kaç kere baktım hele sen meloş sen hep çevrımdışıydın hiç onlıne değildin hatta dedim bu kız nerde yinemi tatilde diye kontur yoktu arıcaktım merak etmiştim

ulen böcük karısı ne edek ben nişandan sonra ikiseksen yattım:) midem tuttu endoskopi oldum 2 gün baygındım valla kendime gelemedim sonra izmire gittik haftasonu bohça götürdük hemde gezme amaçlı burdaykende giriyorum kimse olmuyo bende çıkıyorum ne edem

gecmıs olsun cnm
ben burdayım meloştanda haberım yok amma uzun sürdü tatılı
musaıt olamıyorumkı arayımm

kız geçen hafta bu saatlerde hep girdim anam kimsecikler yoktu ....
aleykum slm aman bişey olmasında yoğun olsun bende kontur alırsam ararrım artıkın

işim vardı herhalde ama coğunlukla burdaydım
ee nasıl gıdıyo anlat bakemm:KK23:güzel demı nışanlılık:KK69:

ne bilem anam senide onlıne görmeyince herkes terketti sandım burayı:) valla bebeğim hep koşturmaca geçti stresten geberdim valla anam ne zor işler yaaa düğün yapasım gelmiyo at imzayı kaç git balayına :KK9:
güzel bebeğim yaaa ama sanki uzun zamandan beri nişanlıymışım gibi geliyo hafta sonuda izmirdeydik ailece sanki uzun süredir birbirimizi tanıyormuşuz gibi valla arabayla gidip geldik ailece sık sık mola verdik çok güzel geçti kafam dağıldı valla

ne bilem anam senide onlıne görmeyince herkes terketti sandım burayı:) valla bebeğim hep koşturmaca geçti stresten geberdim valla anam ne zor işler yaaa düğün yapasım gelmiyo at imzayı kaç git balayına :KK9:
güzel bebeğim yaaa ama sanki uzun zamandan beri nişanlıymışım gibi geliyo hafta sonuda izmirdeydik ailece sanki uzun süredir birbirimizi tanıyormuşuz gibi valla arabayla gidip geldik ailece sık sık mola verdik çok güzel geçti kafam dağıldı valla

gemıyı kaptan terkettı bız ne edek:63:

ya sızın söz olmamış mıydı nışandan benım haberım yok
yoksa dırek nışan mı olmuştu:KK37:baktığımız resımler nışandan mıydı:KK37:

ne güzel Allah muhabbetınızı artırsın

yok bebeğim 06.08.2011 de hem tanışmaya geldiler hem istenme oldu adı konsun diye bana yüzük taktılar sadece 03.09.2011 de de nişan oldu aile arasında bir kaç akrabamız aile dostumuz falan daha nişan fotolarını koymadım

yok bebeğim 06.08.2011 de hem tanışmaya geldiler hem istenme oldu adı konsun diye bana yüzük taktılar sadece 03.09.2011 de de nişan oldu aile arasında bir kaç akrabamız aile dostumuz falan daha nişan fotolarını koymadım

he o baktıklarımız söz idi o zaman
ee ne zmn koycen
beklıyoruz:KK52:

selam canim

hayirli ugurlu olsun

allah tamamini erdirsin cok sevindim senin adina

resimlerini bekliyorum....

Benim Dogum Günümde nisanladin

ozaman#

unutmam hic....

:KK61::KK60::KK60::KK60::KK60:

X