Zuzu ile keyf-i alem

hmm öyle diyorsun :) bence bağlantı yok arada ama :KK50::KK50:
muz yedim demin :KK9: herkes kahvaltı etmiş, börek yemişler :KK22::KK22: küstüm kaynanama yine

sonra sana yapar güzel bir mama gönlünü alır :)

dün benim eş napmış. Aradım telefonla dedim ki enstitüden savunma tarihini öğren tatil dönemimize denk gelmesin ve artık ayarlayalım uçak otel vs sonra sap gibi ortada kalacaz ya da daha pahalı olacak. Enstitü açmayınca gitiş bi güzel danışman hocasına sormuş o da işte napacan sen hazır et isteyince sunarsın demiş. Bizimki ne dese beğenirsin "ben sirkenle evlilik yıldönümüme denk getirmek istiyorum izni" Hoca allahtan alttan almış tamam sen merak etme byramdan hemen sonraya ya da senin izin dönüşünden sonraya ayarlarım ben demiş. Benim bu kocam çok düüüüz. Dedim insan der ki sirkenle izin durumumuzu netleştirmemiz gerekiyor

sonra sana yapar güzel bir mama gönlünü alır :)

dün benim eş napmış. Aradım telefonla dedim ki enstitüden savunma tarihini öğren tatil dönemimize denk gelmesin ve artık ayarlayalım uçak otel vs sonra sap gibi ortada kalacaz ya da daha pahalı olacak. Enstitü açmayınca gitiş bi güzel danışman hocasına sormuş o da işte napacan sen hazır et isteyince sunarsın demiş. Bizimki ne dese beğenirsin "ben sirkenle evlilik yıldönümüme denk getirmek istiyorum izni" Hoca allahtan alttan almış tamam sen merak etme byramdan hemen sonraya ya da senin izin dönüşünden sonraya ayarlarım ben demiş. Benim bu kocam çok düüüüz. Dedim insan der ki sirkenle izin durumumuzu netleştirmemiz gerekiyor

:KK31::KK31: Erkekler farklı, ama ben de çok düz ve odun gibi bi insanım :KK52::KK52:

Konuşmuyorum. Gitsin bana profterol alsın :KK33: öyle barışırım :KK52::KK52: (gerçi onu da konta aldırcak ama neyse)
Ay benim böyle gelinim olsa saçını başını yolardım he.

:KK31::KK31: Erkekler farklı, ama ben de çok düz ve odun gibi bi insanım :KK52::KK52:

Konuşmuyorum. Gitsin bana profterol alsın :KK33: öyle barışırım :KK52::KK52: (gerçi onu da konta aldırcak ama neyse)

şu kayınvaliden çok mübarek bir insan :nazar: bakalım senin gelin ilerde nasıl olacak

ben şimdı senı yolcam
k valıdelerı değişek mı:KK61:

şu kayınvaliden çok mübarek bir insan :nazar: bakalım senin gelin ilerde nasıl olacak

Çocukluğuma veriyor :KK52::KK52: Kendi kızı çok şımarık, o yüzden benim bu halim hiç batmıyor bir de.
Ben potansiyel kötü kaynanayım ama.

bıda olmasın:KK68::KK60:len şaka edıom heee

cemre bı doğur bak nasıl popo olcek ne uğraşcan bısıkletle neyım

çocuk doğurunca popo çıkar mı ki :KK52: bana göbek cıkar gibi geliyor.

avucunu yala :KK53::KK53:
vermem ben onu kimseye
geçen gün emreyle kavga ettik kaynanamı paylaşamyıp:KK52::KK52:

Kızlar bir şey sorucam, editör olmakta gözüm olduğundan falan değil ama, sırf meraktan, editörler nasıl editör oluyor?

bir de nckinin yanında kk pro yazanlar var onlar noluyor? Beni de aydınlatın

avucunu yala :KK53::KK53:
vermem ben onu kimseye
geçen gün emreyle kavga ettik kaynanamı paylaşamyıp:KK52::KK52:

Kızlar bir şey sorucam, editör olmakta gözüm olduğundan falan değil ama, sırf meraktan, editörler nasıl editör oluyor?

hey allam yaa
bı daha dunyaya gelsem anası olmayanla evlencem:KK60::KK60:
bir de nckinin yanında kk pro yazanlar var onlar noluyor? Beni de aydınlatın

bızde kk kartı var bastık parayı aldık kartı
kroyuk ama para bızde:KK60:

meolş senin paşa sezeryanla mı yoksa normal doğumla mı dünyaya geldi? Bir de emiyor seni dimi? Çünkü etrafımdaki anneler hep bebeklerini emzirerek kilo verdiler.

ah yaramı deştin sütüm gelmediğinden ememedi yavrum pompayla çektim ama sonra oda gitti.
karpuzda yata yata büyür ya:KK1:o manada

meloş lady doğum ettı bılın mı
aradım konuştum slmı var
3280 gr bebek

doğum ettiğini biliyorum. maşşalah bebeye sende slm söyle

emzirmek 500 kalori yakmaya eşitmiş :KK52::KK52:
İvana sert de o şekilde zayıflamış

yaramı deşmen nan!

harbi çocuksun sen yaw!

bundan beter olacağı kesin

Çocukluğuma veriyor :KK52::KK52: Kendi kızı çok şımarık, o yüzden benim bu halim hiç batmıyor bir de.
Ben potansiyel kötü kaynanayım ama.

çocuk doğurunca popo çıkar mı ki :KK52: bana göbek cıkar gibi geliyor.

gelinin beter olacak söyliiim
popo göbek göğüs her yer çıkar.
hiç mi doğuran yok etrafında

harbi çocuksun sen yaw!

gelinin beter olacak söyliiim
popo göbek göğüs her yer çıkar.
hiç mi doğuran yok etrafında

çocuğum evet :KK35::KK35::KK33:
ben gelini evire çevire döverim hee söyliym valla ben kötü ve sabırsız bi insanım, oğlum evlencem derse gider kıza da söylerim benden çekceğin var hala istiyosan evlen diye :KK19: gerisini kendisi bilir
etrafımda yakın zamanda doğuran abimin eşi var, ikiz doğurdu hem de :KK52::KK52: ama hamile kalmadan önce 46 kiloydu, şimdi de 53 kilo :KK17: azcık göbüş çıktı o kadar, bir de kolları çöp gibiydi, normale dönmüş

X