Zuzu ile keyf-i alem

akşam eve gittim baya bir kalabalık toplamakla geçti vaktim. Eşim geldi birlikte karnımızı doyurduk yine ofise geldik ben dataları aldım analizlerini yapıp hocama attım. Çünkü gece burda 12- 6 arası elektrik kesintisi olacaktı huylandım cihazlarıma bir şey olursa diye. Ofisten 9 gibi çıktık teyzeme geçtik bende tabağı vardı onu verdik. Annemler de ordalarmış orda da 11 e kadar oturduk ordan da kayınvalidemlere geçtik. Kayınvalidem oğlunu da aldı ş dışına çıktı kocasının yanına geçti. Ama görümce burda yazokuluna kaldı üniversitede. O evde yalnızdı onun yanına gidelim orda yatalım dedik. Eve geçtik işte kayınvalidem sütlaç yapmış ondan yedik gece gece :KK52: sonra eşim kardeşiyle uzun bir telefon görüşmesi yaptı. sonra da uyuduk. Bugün de tembihledim görümce bana gelecek havuz çıkışı. Sen neler yaptın?

akşam eve gittim baya bir kalabalık toplamakla geçti vaktim. Eşim geldi birlikte karnımızı doyurduk yine ofise geldik ben dataları aldım analizlerini yapıp hocama attım. Çünkü gece burda 12- 6 arası elektrik kesintisi olacaktı huylandım cihazlarıma bir şey olursa diye. Ofisten 9 gibi çıktık teyzeme geçtik bende tabağı vardı onu verdik. Annemler de ordalarmış orda da 11 e kadar oturduk ordan da kayınvalidemlere geçtik. Kayınvalidem oğlunu da aldı ş dışına çıktı kocasının yanına geçti. Ama görümce burda yazokuluna kaldı üniversitede. O evde yalnızdı onun yanına gidelim orda yatalım dedik. Eve geçtik işte kayınvalidem sütlaç yapmış ondan yedik gece gece :KK52: sonra eşim kardeşiyle uzun bir telefon görüşmesi yaptı. sonra da uyuduk. Bugün de tembihledim görümce bana gelecek havuz çıkışı. Sen neler yaptın?

anam senin baya yoğun geçmiş bende işte çok yoğunum daha önce söylemiştim patron yok ark lar izinde şirket bana kaldı 10 elemanla uğraşıp durdum koşturmaca geçti tuvaletimi bile iş çıkışı yapabildim sonra işten çıktım kuaföre gittim malum ağda yaptırdım sonra eve geçtim canım bişiy istemedi annem zorla yedirmeye çalıştı zar zor 3-4 kaşık çorba içebildim sonra çok yorgundum yattım direk

ah bi de benim iştahım kesilse de yemesem. :KK52: sir ağdaya mı gidiyorsun? Ben lazerle hallediyorum kafam rahat oluyor :KK34:

ah bi de benim iştahım kesilse de yemesem. :KK52: sir ağdaya mı gidiyorsun? Ben lazerle hallediyorum kafam rahat oluyor :KK34:

öyle deme sirkenim ben haftalardır hiç bişiy yemiyorumm midem almıyo buda iyi değil....evet sir ağdaya gidiyorum canım rahat oluyo

sabah geç kalınca ben de kahvaltı yapamadım bir bardak meyve suyu içtim sadece. şimdi de pek yemek yiyesim yok. Sıkıldım işte yaaaa

sabah geç kalınca ben de kahvaltı yapamadım bir bardak meyve suyu içtim sadece. şimdi de pek yemek yiyesim yok. Sıkıldım işte yaaaa

ben bir tane açma aldım zorladım kendimi hap içicem diye yarısını bile bitiremedim valla ne olucak bu halim bilmiyorum yiyiesim yok bir de hava sıcak bayılıcam valla ya insanın iş yapasıda gelmiyo

benim mecbur bu akşam bir şeyler pişirmem gerek. Akşama görümce bana geliyor. Belki ananne çağırır bana gelin yemeğe diye :))) dudağımın kenarında da uçuk çıkmış çok acıyor.

Son düzenleme:
benim mecbur bu akşam bir şeyler pişirmem gerek. Akşama görümce bana geliyor. Belki ananne çağırır bana gelin yemeğe diye :))) dudağımın kenarında da uçuk çıkmış çok acıyor.

ne yemek yapmayı düşünüyosun peki? uçuk için krem kullansana yokmu evde

ne yemek yapmayı düşünüyosun peki? uçuk için krem kullansana yokmu evde

eve gidince kullanırım. Ama şimdi ofisteyim ve burda hemen ilaç alabilceğim bir eczane yok. Yemek ne pişiririm bilmiyorum tavuk filan kızartırım belki bi de yanına pilav ya da makarna.

anladım canım.tavuk sote yap oda güzel oluyo pilav bide yanına cacık yap

zuzu sen naptın öyle yaa. geçmiş olsun. tiroid problemin harici diğierleri niçin?? daha ne kadar kullanacaksın?

zuzu sen naptın öyle yaa. geçmiş olsun. tiroid problemin harici diğierleri niçin?? daha ne kadar kullanacaksın?

ah canım ben neler çekiyorum bir bilsen burdaki kızların kafasını yedim anlatmaktan.....canım ben troid hastasıyım bir senedir tedavi görüyorum geçen kış bir hafta hastanede yattım troid hastası olduğum için çeşitli rahatsızlıklarım oluyo kilo verdim çok saçım döküldü bir ara ayaklarımın altı yanıyodu sürekli v.s.sonra alerji hastalığım var ağzım yüzüm şişiyo aylarca mahvoldum 15 gün işe gidemedim dayak yemiş gibi şişiyodu her tarafım ama nedenini blamıyolar ürtiker diyolar malesef istemesemde kortizonlu iğne vuruluyorum şu an rahataım 30 gün etkisi sürüyo

X