Zuzu ile keyf-i alem

elma şekeri :)) ne sempatik olmuş bu hitap böyle :78: başkasının adına stres olmak çok kötü bir şey, kendim sınava girsem kendime güvenirim ama başkası olunca bilemiyorum ne yapabilir. o stres geçmek bilmiyor sakin ol ama elma şekerimiz hangi alandan giriyor, hangi bölüm istiyor?
kötü gelmiş sıralamaları ama hayırlısı olsun yapacak bir şey yok.

kötü oldu ama napalım daha iyi çalışsınlar artık. Kayınvalidem seneye hazırlanmasını isteimordu bu yıl girsin bitirsin belli ben seneye uğraşamam diyor. Kayınbiraderim de ille seneye de hazırlanayım gireyim diyordu. Kayınvalidemin amacı bir an evvel çocukları yerleştirecek kocasının yanına gidecek :)

Benim kardeşin alanı da sayısal mimarlık filan istiyor ama mimarların durumunu görünce her an diyetisyenliğe de kayabilirim diyor.

Benim de hayalim mimarlıktı, sonra deli annem bana zorla tıp yazdırdı
ben de arkama bakmadan tıptan kaçtım yetenek sınavı açıklanınca
mimarlar fena para kırıyor ama çevresi varsa, bir projeye imza atıp 5.000 alıyorlar :87:

hava cok garıp yaa
kapalı bunaltıcı stres yaratıyo

benımde sen dıyınce ıstedı

burda var mıdır acaba kont alsın bana

bizim mimar arkadaşlar var adamlar çok yoğun çalışıyorlar bir de evliik hazırlıkları yapıyorlar ek iş filan derken sadece pazarları kalıyor galiba onlardan etkilendi. 5000 iyi paraymış. en iyisini benim hoca kazanıyor. 1 analiz başı 50-60 lira para yakında 500 analizlik bir iş alıyorum nerden baksan 30 bin edecek. Hocama ortak mı olsam ne

Hoca da iyiymiş :))
ama 500 analiz yapmak var, sadece bir imza atmak var
tabi çevre olmadan zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…