Zuzu ile keyf-i alem

saol böcüğüm ne olsun ark izinde patronda hastaneye yattı bugün şirket bbana kaldı herkesin işini ben yapıyorum valla koşturmaca geçiyo fırsat buldukça yazıyorum kızlar

tamam meloşum bakıyorum canım

sirken canım hoşgeldin nasılsın bitanem

valla sirken bende aynıyım bebişim ya yoğunluktan valla ....

böcük birazdan sana da atıcam bebeğim

sirken nickinin anlamı ne?

selam meloş nasılsın ben de senin ismini kısaltıyorum zaten :)

sirkencubin bal ve sirkeden oluşan bir karışım olup ilk tıbbi ilaç olarak da geçer. Hipokrat pek bi tercih edermiş

tamam meloşum bakıyorum canım

sirken canım hoşgeldin nasılsın bitanem

selam zuzum iyiyim sen nasılsın?

geldim nerdesiniiiiiiiiiiiiz?
bugün doydum şükür.
böcük meraklu garu
sirkencim sağol canım.
zuzum

az önce çocuğu kreşte olan arkadaşımla konuştum.
ben pek de memnun değilim açıkcası dedi. bende rahatsız olduğum şeyleri anlattım.
benim verdiğim dönemde bu kadar öğrenci yoktu ve daha iyiydi dedi. şimdi müdür hanım başında durmuyor dedi. hani kim çalıyor kim oynuyor gibi. başka bir kreş daha varmış yine yakında akşam gidip beraber konuşacağız.
hatta çocuğunu bizim verdiğimiz kreşten alıp buraya veren ve memnun olan bir bayanı da söyledi. akşam onunla da konuşacağım. yani ben boşuna pimpirik yapmıyorum.
bizim kreşin avantajı cumarteside açık olması.
dua edin bana kızlar.
bu akşam konuşacağım yer daha iyi olsun.

benim işler de pek bi dengesiz sabah yoğundu şimdi durgun erken biterse annemlerle ikeayı ziyeret edecem :)))

Son düzenleme:

ay o zaman al çocuğu kreşten daha iyi olan yere ver bebişim dualarımız senle meloşummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…