Zuzu ile keyf-i alem

gördüm şükür! ama straples bikinini koymamışsın.
kıs o arkadaşın hep sizlemi geliyor her yere.
kocenle başbaşa kal azcuk. öbürü görümcen mi?

Meloş benim artık her yerim küçük
15 kilo verdim yani kolay mı :)) bir şey kalmadı

azcık kilo alsam yine elmacık kemiklerimin üstü ve göğüslerime gider hemen

gördüm şükür! ama straples bikinini koymamışsın.
kıs o arkadaşın hep sizlemi geliyor her yere.
kocenle başbaşa kal azcuk. öbürü görümcen mi?

yok canım ne görümcesi :)) görümcem de sarışın
o kız tunuslu, benim ingiltereden arkadaşlarım bunlar
kont gelmeden önce 1 hafta kaldım ya hep onlarla geziyoduk :))

ay senin şu türkçen beni öldürecek. göğüslerim 90 beden ben straples giyiyorum demiştin. bende bana olurmu dedim. çok aşırı ayıf değilsin ama birazcık ye.

ay senin şu türkçen beni öldürecek. göğüslerim 90 beden ben straples giyiyorum demiştin. bende bana olurmu dedim. çok aşırı ayıf değilsin ama birazcık ye.

idare et meloş hanım :)) türkçem bu kadar
ama geçen sen de straplez giyiyodum, büykken yani
evet çok zayıf değilim kilo aldım
41 kiloyum dedim ama geldiğimden beri düzenli tartılamıyorum yani bilemiyorum da

cemroş geçenlerde emreyle denize gitmiştiniz ya kayınvalden ve görümcende gelmişti. hatta seni straples giyiyorsun diye kıskanmıştı. sonra kont karım güzel kıskanma demişti. o zaman straples giydim dedin. ne çabuk kilo verdin?

keşke o saatte gitmeseydiniz böcüküm yaa
kötü olmuş cidden
görümce de 10 kez aynı laf...
ayy sık sık görüşmeyin bari kuzum

sık görüşmuyorz zaten cnm
uzağızda
enıştesı o saate geldı yoksa ınan hıc gtmek ıstemedım ama eşim kırılmasın
kendı aılene gıdıyon benım aıleme gtmıyon olmasın
evlılık böle bişi:97:

canım straplez yine giyiyorum ki bu sene de straplez aldım
sana söylediğim şey gecen senedendi, büyükken de straplez giyiyodum çanakkaleye gttm ya teyzemde kaldım uzun süre
ben kışım 39 kiloydum hatrlarsn =)) o zamn da zayftm ama 47 falan vardım yine o zamanlr

ama canım 11de de gidlmz yaa
kırılmazdı bence eşin
enişteyi arasaydınız bu saatten sonra gelme başka zaman geliriz deseydiniz keşke
eşin de alınmazdı bence

ben sende straples nasıl duruyor onu merak ediyorum. ondan resmini koy demiştim.

meloş bak ben seni anlamıyorum :) senin istediğin ney? straplezin nasıl durduğu mu? büyükte nasıl durduğumu? bi açık yaz anacım

cemroşum sen göğüslerim büyük ben straples giyiyorum demiştin. benimkide büyük bende nasıl durur dedim. sonra resim koyacaktın kont kızar diye koymadın. ben seninkini büyük sandığım için nasıl duruyor diye merak etmiştim. ama zayıfmışsın şimdi. büyük olmadığına göre nasıl duruyor bana fikir olmaz yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…