Zuzu ile keyf-i alem

valla bende be canım bugün çok uykum var dün arkadaş da kaldım geç yattık bide bugün idari kısımdan bir ark izine çıktı onun işleride bana kaldı bir hafta poffffffffffffff

naber nörüyon?
dün oğluşumun ateşi çıktı. dişlerden oldu sanırım.
kreşe almaya gititğimde vücudu sıcaktı sordum ateşi mi var diye hayır dediler ama anne içgüdüsü olarak analadım. eve gidince baktım 37,8 hemen fitilini attım. çok şükür bugün iyi. birazdan müdür hanımı arayıp söyleyeceğim.

naber nörüyon?
dün oğluşumun ateşi çıktı. dişlerden oldu sanırım.
kreşe almaya gititğimde vücudu sıcaktı sordum ateşi mi var diye hayır dediler ama anne içgüdüsü olarak analadım. eve gidince baktım 37,8 hemen fitilini attım. çok şükür bugün iyi. birazdan müdür hanımı arayıp söyleyeceğim.

anam dikkat etsinler ya kreşte çocuğa sen kontrol altında tut yine meloş

aradım az önce sabah müdür hanım yoktu. dedim dün ateşi vardı. biz pusette yattığı için öyle sandık dedi. birde dün ishal gibiymiş. bugün söylüyorlar dedim bugün meyve olarak karpuz vermeyin. başka ne verebiliriz dedim şeftali muz var dedi. muz verin dedim. ateşini kontrol edin dedim.

iyi demişsin gözleri korksun salakların sen ellerine kağıt ver her gün ne yiceği yazılı olan bir kağırt bir de her gün gün ortasında ara durumunu öğren bence

iyi demişsin gözleri korksun salakların sen ellerine kağıt ver her gün ne yiceği yazılı olan bir kağırt bir de her gün gün ortasında ara durumunu öğren bence

bugün akşam ödemenin yarısını yapıcam ve müdürle konuşacağım. söylediğim şeyleri yapmıyorlar.
dün kocaman şeftali aldım bide her ihtimale karşı kavanoz meyve püresi koydum. bugün sordum ikisini yedi dedi.
inanmadım. bencede liste mantıklı. haftalık yemek listesi var. tuğranın yiyebileceği sadece bugün taze fasulye.
dün kabak götürdüm. yemek konusunu soracağım sonuçta parasını alıyorlar.
biberonunu kaşığını sabunla yıkayın dedim, sabun koydum çantaya hiç kullanılmamış.
slikonlu mama kaşığı koydum kutusunda duruyor.
ıslak bez aldım 64 lü 4 günde bitti :KK53: ben bir paketi 10 gün kullanıyorum
sebze ve meyve birer öğün diyorum 2 kere veriyorlar.
bugün açık açık tekrar konuşacağım.

Son düzenleme:
ohhhoooo hiç bişiy kullanılmamış diyosun olurmu yaaa hayret bişiy nasıl bir yer kaç para alıyo bu kreş sizden

aylık 400 tl. şimdi 3 hafta gidecek 350 tl cik.
bide stajer öğretmenler var kim ilgileniyor napıyor bilmiyorum.
şu kamera sistemi olsa iyi olacaktı.:KK59:

aylık 400 tl. şimdi 3 hafta gidecek 350 tl cik.
bide stajer öğretmenler var kim ilgileniyor napıyor bilmiyorum.
şu kamera sistemi olsa iyi olacaktı.:KK59:

hem 400 tl ver hemde ateşine bakmasınlar oh valla .....sen her gün ara ateşi varmı iyimi ne yemek verdiniz diye hep bilgi al bence bide git adam gibi konuş durumu izah et bebeğim tamam ben burdayım

hoşgeldin canım nasılsın:KK71:

uykuluyum zuzum yaa. Az önce masaya kafamı koydum uyukluyordum yakalandım :KK9: akşam kaardeşleri sinemaya götürdük eve girdiğimizde gece 1 i geçiyordu. pazardan da yorgunduk öyle olunca güne felç vaziyette başladık. Bu akşam da katılmamız gereken bir yemek var pöffff :KK37:
Sen nasılsın?

uykuluyum zuzum yaa. Az önce masaya kafamı koydum uyukluyordum yakalandım :KK9: akşam kaardeşleri sinemaya götürdük eve girdiğimizde gece 1 i geçiyordu. pazardan da yorgunduk öyle olunca güne felç vaziyette başladık. Bu akşam da katılmamız gereken bir yemek var pöffff :KK37:
Sen nasılsın?

valla dün ben bi uyuklamışım ama sağlam uyukladım masada gözler kapalı gitmişim hatta 10 dk içinde rüya bile gördüm bide düştüm rüyamda:KK9::KK9::KK9::KK9:ben sürekli uyukluyorum sıcaklardan valla can çekişiyorum bebeğim yaaa poffff

valla dün ben bi uyuklamışım ama sağlam uyukladım masada gözler kapalı gitmişim hatta 10 dk içinde rüya bile gördüm bide düştüm rüyamda:KK9::KK9::KK9::KK9:ben sürekli uyukluyorum sıcaklardan valla can çekişiyorum bebeğim yaaa poffff

ben de adam geldiğinde nasıl toparladım ne dedim hatırlamıyorum bile :KK52:

burada allahtan klima var yoksa hiç çekilmez. Ona rağmen gidip arada yüzümü yıkıyorm

ben de adam geldiğinde nasıl toparladım ne dedim hatırlamıyorum bile :KK52:

burada allahtan klima var yoksa hiç çekilmez. Ona rağmen gidip arada yüzümü yıkıyorm

valla sirkencim benim tepemde şu an klima ama babamısın demiyo beni etkilemiyo yine gözleri digiyo:KK9:

X