Zuzu ile keyf-i alem

Böcüğümm
Ben de anneme bissürü ciciler aldım burdan Porselen çay takımı aldım, ingilizlerinki meşhur ya... Evde kullandığımız takım eskidi, bir tane daha vardı onu da bana verdi tek çeyizim falandı o hatta
Çok değişik kumaşlar aldım neler neler dikeriz şimdi
Yolladım ama eline geçmemiş herhalde hala, geçse arardı, sürpriz yaptım

birsencim müdürüm izne çıkacak pazartesi ağustos başında dönüuor sonra ben iznime kaldığım yerden devam edicem.

zuzu duyma işte. tarihiniz seninkiyle konuşup belirlediniz. olay bitti. herkes konuşur. torba değil ki ağzı büzesin.
ama seninki değiştirelim eniştem pazar müsaitmiş derse o zaman sinirlenirsin. yapma böyle bak kendini düşün. nişana az kaldı. şu alerjin normale dönsün. en özel günün. insin şişliklerin filan.

selam kızlar ben geldiii :))))) nasılsınız ?

cemre profilime foto yükledim haber vereyim dedim.

sirken bizde bakabilirmiyiz profiline:)

valla meloş ne yapayım elimde değil sinirleniyorum işte

canım kafaya bişe takma su yolunu bulur amannnnn işte stres evde stres stres topuyumuyuz nan ne bu sallayalım gitsin tatlım
Hayırlısı olsun tatlım geç olsun temiz olsun boşverrr(konuyu anladığım kadarıyla yazıyom geldiğimde okuduklarımdan eskiye dönmedim)yanlış anlamadım herhall

oğluş her an uyanabilir. o kucağımdayken yazamıyorum klavyeye vurmak kurcalamak istiyor.

birsen oğluşumun ilk dişi çıktı.

oğluş her an uyanabilir. o kucağımdayken yazamıyorum klavyeye vurmak kurcalamak istiyor.

birsen oğluşumun ilk dişi çıktı.

ayyyyy maşallah mavişime nede yakışır ona şimdi
kim gördü ilk tatlım
naptın diş buğdayımı neydi ya yapcan mı ondan

böcüğümmmm sen burayada takılıyon dimi
Ablan gitti dimek ohhh ne güzel köy havasıı

evt cn burdayım
hamış yaa ayakları şişmiş oturmaktan yolda uzun 10 saat sımdık uyyo
kızına kavustu ordaydı kızı bıde

onlara dünyaları versek değer demıdaha alcaklarım var para bırıktrıyomm

ayyyyy maşallah mavişime nede yakışır ona şimdi
kim gördü ilk tatlım
naptın diş buğdayımı neydi ya yapcan mı ondan

babaannesi gördü gelsin hediyeler.
diş buğdayını ağustosta izne çıkınca yapabilirim ancak. plan yapmam lazım. ikramlar pasta şekerler.

bak kuzum bakın diye seslendim zaten

baktım ama arkadaş değiliz ki!

dün görümcemı aradım
eşinin babaannesı öldü başsağlığı dıledım
bana dılemedı ama neyse
görümcem konuşmadı meğersem kaynanası ıle tartışmış ağlıyo
bugun aradım h sonu gel dedım gelcekler
tesellı edım az
dedım ben sana dıom bırak o evı(kaynanası ıle aynı apt.oturuyo hatta dış kapılarını bıle kapatmıyorlar ben gıdınce kapatıyom)
gel yanıma kırada ol ama huzurlu ol
bu zamanda kaynana ıle yaşanılmaz dedım
haklısn dedı

aman ne edeyim cicim işte elde değil işte bakalım ne olcak bundan sonra hayırlısıyla şu nişan merasimini bi atlatsaydım rahat edicem yaaa

birsencim gel canım bekliyorum.
ben anneme ne zamandır bişeyler alamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…