Zuzu ile keyf-i alem

zuzu haklısın canım. abisi için tarihini değiştirdin şimdi eniştesi niye karışıyor. senin ki ne dedi eniştesi öyle deyince.
bence sen çok fazla taviz veriyorsun sana dedim. sen abisi için tamam dedin şimdi yok eniştem bilmem ne diye tarih oynuyor. tavrını koy. ben bu tarihte uygunum. bu tarihta nişan olursa olur yoksa sen bilirisn de. ben yaşadığım için sana söylemiştim taviz verince sapıtıyorlar. boşuna stres yapıyorsun alerjin azıyor.

bu olaya gıcıgım bendee bırılerı ıcın ayarlamak :KK57::KK57:off en sınır oldugum sey zuzu bu sefer haklısın:KK51:

ya sorma aslı dün resmen sinirlerim tavan yaptı deli oldum dün eniştesi ordan zırlıyo pazar olsun diye salak adam yaaa kendi işlerine göre ayarlanıyo bende heyyyy benim nişanım oıluyo yaa benim müsait olup olmadığım kimseyi ilgilendirmiyo bu nasıl iş ya dedim ama hala şu an yazarken bile sinirleniyorum uyuz oldum ya abisi dedi tamam dedim ona abisidir dedim kendimi onlara göre ayarladım ama yeter yani.....bende dedim söyle o eniştene ben p.tesi işe gidiyorum kusura bakmasın dedim ay hala sinirliyim yaaa

zuzu haklısın canım. abisi için tarihini değiştirdin şimdi eniştesi niye karışıyor. senin ki ne dedi eniştesi öyle deyince.
bence sen çok fazla taviz veriyorsun sana dedim. sen abisi için tamam dedin şimdi yok eniştem bilmem ne diye tarih oynuyor. tavrını koy. ben bu tarihte uygunum. bu tarihta nişan olursa olur yoksa sen bilirisn de. ben yaşadığım için sana söylemiştim taviz verince sapıtıyorlar. boşuna stres yapıyorsun alerjin azıyor.

yok meloş öyle eniştesi karışan bir tip değil tlf da biz benimkiyle konuşuyoruz işte ayın kaçına geliyo diye benimkide c.tesi olsun dedi bende tamam dedim ordan takvime bakıyoruz eniştesi sadece pazar olsun olmazmı dedi ona uyuz oldum öyle karışan bir tip değilde mallığına sinir oldum yaaa adama bak yaaa uyzu oldum acayip sinirliyim salak aptal şey ya malll mallll

penguş kıs alışveriş yaparken çok açılma kendini kaptırıp.
cemroş kıs sen evlisin herhalde kıskanacak. ama sizde yabancı kültürü var. onlarda böyle şeyler normal sayılıyor. bize tuhaf geldi. bizim koceler keser valla. hele bide sarılıp poz versem boşar bile. :KK1:

Zuzum bence annen arasın ailesiyle konuşsun, tarih kesinleştirilsin. Koskoca insansınız ama anne baba işin içine girince ciddiyet kazanıyo durum, o zaman böyle ''şu gün olsun bugün olsun'' diye sürekli değiştiremezler, yeni birşey öneremezler

cemroş kıs sen evlisin herhalde kıskanacak. ama sizde yabancı kültürü var. onlarda böyle şeyler normal sayılıyor. bize tuhaf geldi. bizim koceler keser valla. hele bide sarılıp poz versem boşar bile. :KK1:

aman yavrum o bi haddini bilsin, ben onu boşarım. hiç gelemem bunlara

yok meloş öyle eniştesi karışan bir tip değil tlf da biz benimkiyle konuşuyoruz işte ayın kaçına geliyo diye benimkide c.tesi olsun dedi bende tamam dedim ordan takvime bakıyoruz eniştesi sadece pazar olsun olmazmı dedi ona uyuz oldum öyle karışan bir tip değilde mallığına sinir oldum yaaa adama bak yaaa uyzu oldum acayip sinirliyim salak aptal şey ya malll mallll

nana o zaman siz tamam dediyseniz niye sinir oluyorsun. sonuçta sizin istediğiniz tarihte olacak?
kıs bunlar kaç kişi gelecek ve nerde kalacaklar?

ya sorma aslı dün resmen sinirlerim tavan yaptı deli oldum dün eniştesi ordan zırlıyo pazar olsun diye salak adam yaaa kendi işlerine göre ayarlanıyo bende heyyyy benim nişanım oıluyo yaa benim müsait olup olmadığım kimseyi ilgilendirmiyo bu nasıl iş ya dedim ama hala şu an yazarken bile sinirleniyorum uyuz oldum ya abisi dedi tamam dedim ona abisidir dedim kendimi onlara göre ayarladım ama yeter yani.....bende dedim söyle o eniştene ben p.tesi işe gidiyorum kusura bakmasın dedim ay hala sinirliyim yaaa

INSAN sinirlenır tabı ya öle sey olurmuu kız kendını agırdan sat sende:63::63:

bilmem artık neolur cnm:KK49:

Zuzum bence annen arasın ailesiyle konuşsun, tarih kesinleştirilsin. Koskoca insansınız ama anne baba işin içine girince ciddiyet kazanıyo durum, o zaman böyle ''şu gün olsun bugün olsun'' diye sürekli değiştiremezler, yeni birşey öneremezler

cemre sorun o değilki onlar bize bırakıyo benim müsaitlik dururmum önemli ben bu tarz şeylerde annemi karıştırtmam annem zaten herşeye burnunu sokan bir tip değildir ......birde kalkmış haydi babana söyle diyo ya ben şimdiden babama nasıl söylelyeyim diyo babam senin bu kadarmı despot ne var bunda diyo dedim ne olursa ollsun herkesin aile yapısı farkılı bırakta babama ne zaman söyleyeceğime ben karar vereyim dedim oda diyo nişandan 3 gün önce söylersin o zaman diye trip atıyo bana bende ne alakası var gustosun ortasında söylerim diyorum babamla bu konuda yüz göz olmak istemiyorum araya fazla zaman girsin istemiyorum söyledikten sonra

nana o zaman siz tamam dediyseniz niye sinir oluyorsun. sonuçta sizin istediğiniz tarihte olacak?
kıs bunlar kaç kişi gelecek ve nerde kalacaklar?

ya tamam meloş anlamıyosun evet bizim dediğimiz tarihte ama eniştesinin salaklığıann hala sinir yaptım öküz yaaaa
valla kalabalık gelicekler burda akrabaları var

MELOŞŞŞŞ geldin mi sen yavruuuu tatil nasın gidiyor maviş nasıl tatlımm
gördümde bi slm verem dedim herkeşlere merhabalarrrrr

zuzum milletin ağzı torba değil ki büzesin
Bırak konuşsun dursun, o pazar olsun diye size ille de pazar olsun demiyorlar ya... boşver ya enişte de kimmiş? gül geç bunlara, erkek arkadaşın sen ve anne baba kardeşler önemlidir gerisini boşver kim ne derse desin. enişte de kimmiş? ağzı olan konuşuyo boşveeer

annemı aradım
ablan uyyomuş ohh dedım kızına kavuştun benı unuttun
arıycaktım kızım mısafr var dedı:KK69:aldıklarıma bayılmış nıye aldın paranı harcadındıye kızıo
mutfak ıvır zıvırı aldım nevresım falan aldım
cok sevınmış
keşke cok param olsada daha cok şey alabılsem:KK69:

ya tamam meloş anlamıyosun evet bizim dediğimiz tarihte ama eniştesinin salaklığıann hala sinir yaptım öküz yaaaa
valla kalabalık gelicekler burda akrabaları var

of zuzum ben seni anlıyorum. tarih tamam sen eniştesinin salaklığına kızıyosun.
diyorum ki duyma sinirini yıpratma boşuna. kıs sen nişanda bu kadar stres yaparsan düğünde napcan bilmiyorum.
relex ol azcık.
iyiyim cnm napalım çalışıyoz iş güç başakalrı gibin tatil edemiyokkk

sen nasılsınnn?

hoşbuldum canım. dün topiğe geldim kimse benle ilgilenmedi. pazartesi dönüyorum izni yarıda bırakıyorum. ağustosta devam edicem. senin niye tatilin yok.

annemı aradım
ablan uyyomuş ohh dedım kızına kavuştun benı unuttun
arıycaktım kızım mısafr var dedı:KK69:aldıklarıma bayılmış nıye aldın paranı harcadındıye kızıo
mutfak ıvır zıvırı aldım nevresım falan aldım
cok sevınmış
keşke cok param olsada daha cok şey alabılsem:KK69:

böcüğümmmm sen burayada takılıyon dimi
Ablan gitti dimek ohhh ne güzel köy havasıı

zuzuda aynı ben gibi. ufacık şeyleri takıp sinir oluyosun ama yapma bebişim. kendini düşün bak alerjin azıyor stresten.

Senle nasın ilgilenilmez datlumm dün de ben çok yoğundum fazla yazamadım okudum sen gel anam bırakma bizi

tatiline neden ara veriyon bişe mi oldu cnm

ay bilmiyorum ya ben çok sinirlenirim bu tarz salaklıklara yaa adamlara göre ayarlıcam kendimi olaya bak defolup gitsinler ya aptal şeyler

birsen ne olsun canım ya bende çalışmaya çalışıyorum bir yandan çalışma taklidi ediyorum:)valla bende tatile çıkamadım bir türlü hersene çıkardım ama bu sene zor görünüyo nişan falan olucak pofffffffffffff ben tatile gidip kafa dinlemek istiyorum yaaa bunaldım valla

X