Zuzu ile keyf-i alem

sipoş dur canım kaldırma. bu akşam bakarım. her an çıkabilirim. oğluş uaynacak çünkü canım. gece girince bakar mesaj atarım.

nan aslı özelden mesaj at anlamadım valla. bana açık ve net anlatın nan bebebm var uykusuzum. jeton geç düşüyor.

kızlar aniden çıkarsam merak etmeyin. oğluşum uyanabilir her an.
zuzu akşam yine girerim. burda olursan konuşuruz. cemroş geliyor genelde.

nan aslı özelden mesaj at anlamadım valla. bana açık ve net anlatın nan bebebm var uykusuzum. jeton geç düşüyor.

kızlar aniden çıkarsam merak etmeyin. oğluşum uyanabilir her an.
zuzu akşam yine girerim. burda olursan konuşuruz. cemroş geliyor genelde.

meloşşş kızz işin espirisii:KK60::KK60::KK60:

hu huuuu!
ben geldimmmm!!!!

sirkencubin denk gelemedik kaç gündür, düğün kına vs nasıl geçti umarım sorunsuz geçmiştir :KK71:

selam cemre

akşam annemler geldi aniden çıkmak zorunda kaldım fotograflara baktık filan kalktıklarında saat 1 i geçiyordu mutfagı toplayıp direk yattım nasıl kalktığımı da bilmiyorum :/

Düğün kına sorunsuz geçti canım gayet iyiydi. Kına günü anı defteri yapımıyla ben ilgilendim; hatta profilime de resmini koydum bi ara bakarsın.

diğer resimlerden de ilk fırsatta koyacam; harici belleğimiz arıza çıkarmaya başladı benim bilgisayarda tanıyamıyor :/

sen nasılsın nasıl gidiyor?

selam cemre

akşam annemler geldi aniden çıkmak zorunda kaldım fotograflara baktık filan kalktıklarında saat 1 i geçiyordu mutfagı toplayıp direk yattım nasıl kalktığımı da bilmiyorum :/

Düğün kına sorunsuz geçti canım gayet iyiydi. Kına günü anı defteri yapımıyla ben ilgilendim; hatta profilime de resmini koydum bi ara bakarsın.

diğer resimlerden de ilk fırsatta koyacam; harici belleğimiz arıza çıkarmaya başladı benim bilgisayarda tanıyamıyor :/

sen nasılsın nasıl gidiyor?

ben çok eğlenmeye başladım, denize girdim bugün :KK62::KK62:

resim bekliyorum ısrarla :KK52::KK52:

nan gene topic bomboş. ben ne zaman izne çıksam millet dağılıyor.
bir döneyim soracam size. :KK20: :KK4:

Kedilerimi ve köpüşlerimi özledim, kaynanam da evime iyice yerleşmiş bugün öyle dedi :KK52:
senin ev serin cemre ben kaliym mi burda sen yokken diyo :KK52: kal dedim :KK69: hep kalsa da olur :KK54:
bahçemde domateslerin meyvelerin falan resmini çekip göndermiş, gelinin elinden bi yemek yiyemedik bari onun sebzelerini yiyelim diyo :KK52::KK52:

sensn nennnn pissssenii anladın sen:KK23::KK60::KK60:

anladımm:KK60::KK60::KK60:
nan gene topic bomboş. ben ne zaman izne çıksam millet dağılıyor.
bir döneyim soracam size. :KK20: :KK4:

nerdesın olm sen
Kedilerimi ve köpüşlerimi özledim, kaynanam da evime iyice yerleşmiş bugün öyle dedi :KK52:
senin ev serin cemre ben kaliym mi burda sen yokken diyo :KK52: kal dedim :KK69: hep kalsa da olur :KK54:
bahçemde domateslerin meyvelerin falan resmini çekip göndermiş, gelinin elinden bi yemek yiyemedik bari onun sebzelerini yiyelim diyo :KK52::KK52:

o kaynana bendede kalsa olur yanı
bakarsın bı evde bana dıkerler:KK61:can kurban ölelerıne
becerıksız yapsanda yesen kadın

o kaynana bendede kalsa olur yanı
bakarsın bı evde bana dıkerler:KK61:can kurban ölelerıne
becerıksız yapsanda yesen kadın

nan evi sadece çizdi o, parayı kont ödedi
hatta arabayı sattı evi ödedi, araba almak için kredi çekti, yemioz içmioz onu ödüoz :KK52:
yapmam, gerek yok , yemesin, 70 kilo civarı zaten, kilo versin
ay ne kötü gelinim ben :KK52: ama valla kaynanam keşke hep bende kalsa

X