Zuzu ile keyf-i alem

ama çok yapmacıklar yaw. bbg nin ilkini baya takip ediyordum.
şimdi pek sevmiyorum böyle şeyleri. sadece survıvor izliyorum o da meraktan arada bakıyorum.

ben eşim geç gelıyo işten
zamann geçsın dıye bı kaç bölüm ızleıdım
onunda sonunu getırmeden
harbı gıcık oldum yaa
hiçnbiri bana göre doğru bı eş deıl
evlılık böle olamaz
ünlüler nıye bol bol boşanıyo bıkez daha anladım
bu kadar mı saf olur ınsan yaa

ay bu sene en çok karpuz yiyeceğim galiba.
durup dururken karpuz kokusu alıyorum.

bence bahar cok ilerı gıttı amacı bellı zaten onun daha fazla iş almaktı amacına ulastı bıde baktıkı gecen hafta en az oyu onlar aldılar halk bızı gondermeden ben gıdeyım barı dedı heralde bu haftakı oy durumunu duyunca cok mutlu oldu yarın döner kesın o eve:KK1::KK1:

yıldıza bende sınır oluyorum tencere yuvarlanmıs kapagını bulmus hesabı onlarınkı sertaç zaten gıcık

ya bu adı üstünde evcilik oyunu mert olayı ciddiye aldı çok yani ama baharda da da var yani ben ne yaparsam mert cepte olayı

ben dizi film hayranı değilim
hiçte sevmem
ya belgesel ızlerım yada maç
zaten sürekli maç ızlıyom
dızılere zaman yok
yabancı maçlarıda ızlıom kendı maçlarımızıda

bizde dizi manyağıyız demedik bende her diziyi izlemiyorum canım ailemi kaçırmazdım bitti izlkediğim aşkı memnu aşk ve ceza diğerlerinede denk gelirsem izliyorum ben trt ciyim ordaki türkü programlarını eski nostalji programlarını gezelim görelim tarz programları çok severim

maç mı hayatta izleyemem. dizilerimde artık bitsin diye dua ediyorum ama yeni sezona 3 tane kalıyor.
umarım bebekle izleme fırsatım olur.

valla tip olarak hoşuma gitti ama karakter dersen kesinlikle yiğitttttttttttttttttttt

yeni bir diziye başlamayacaktım ama aşk ve ceza beni çok cezbetti. kaydirigubbakcemile3

yaa bişi sorcam belkı bılırsınız
bı oje rengı beğendım ama bı türlü bulamadım
dün aldım ama alakasız bişi oldu
fuşya gıbı çıktı
bayanlarda cok sık gördüğüm pembe bı renk var
onu bulmak ıstıyomm ben yaa
sız bılıyonus mu acep
cıtlak pembe turuncu gıbı bişi

böcuk soyle bakalım dunya kupasında favorın hangı takım?benım brezılyakaydirigubbakcemile2

X