Zuzu ile keyf-i alem

valla öyle be meloşum bencede konuyu değiştirelim benimde kafam dağılsınnnnn ...demek yarı yaşı doldu heee canım benim yaa ne çabuk geçiyo günler

kızlar ben saat 14:00 yemeğe çıkıcam dışarı bunaldım az hava alayım saat 15:00 gelirim

sağol zuzu teyzesi.
böcük nan fotona baktık herhal.
orası iş yerimi nan çalışıyor musun keyif mi yapıyorsun? kilon iyi bence ama profil resminden farklı çıkmışsın.

sağol meloşum ne yicem onuda bilmiyorum ama bakayım atıcam kendimi dışarı bi

böcük sen bu kiloda kal yakışmış

tmm cnm
sağol zuzu teyzesi.
böcük nan fotona baktık herhal.
orası iş yerimi nan çalışıyor musun keyif mi yapıyorsun? kilon iyi bence ama profil resminden farklı çıkmışsın.

iş yerının yandan yemişipatron içerı gırmıyo bütün işler başıma kaldı
sallanıo ancakgelsede azcık bende sallansam ıyıde uyulur hee
profıldekı süslüydu anam bundan doğalım

oh ne güzel iş yeri. söyle patrona fazla sallanmasın öle, uyur kalır fialn.
orda daha zayıfmışsın. sen benim geçen günkü doğal halimi görsen korkardın.
zuzu gördü ruh gibiydim.

evet valla meloş hemen kendine gel silkelen dicem ama benimde senden kalır yanım yok

zuzum ruh gibi değilim artık. dün dedim ya stick fondoten aldım. allık sürdüm, mascara ve ruj sürdüm. yüzüme renk geldi biraz. bakalım makyajıda deneyeceğim bugünlerde. kıs yazlıkları giyiyorum göbek hamiş gibi çıkıyor. millet hamile sanıyor.

eee madem bu kadar makyaj yaptın yüzüne renk geldi insan bi foto çeker bizede gösterir

zuzum ne yedin bakim? benim menüm kötüydü
kıymalı semizotu, hiç sevmem salatasını yaparım.
peynirli börek. güzeldi ama doymadım.
yoğurt
komposto (kayısı)
açım ben

o kadar süslü değilim kıssssssssssss!
saçımı yaptırayım o zaman çekilcem asıl.

önümüzdeki ay arkadaşımın düğünü var. ne giyeceğim bilmiyorum.

valla bende haftalardır ne giyiniceğim davası varrr ne olcak bilmiyorum senin neler var dolabında say bakayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…